II połowa została przedłużona o trzy minuty.

Pogoń zamknęła Wisłę na jej połowie. Szykuje się oblężenie bramki gospodarzy.

Pogoń. Schodzi: Mateusz Matras. Wchodzi: Seiya Kitano.

84'

Miśkiewicz pewnie złapał piłkę po płaskim strzale Frączczaka z 17 metrów.

82'

Gol! Strzelił Rafał Pietrzak.

Pomocnik Wisły zaskoczył Słowika kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego z 25 metrów!

Wisła Kraków
4
1
80'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Czerwiński.

Pogoń Szczecin
1
76'

Zwoliński uderzył płasko z linii pola karnego, ale Miśkiewicz nie dał się zaskoczyć.

1
74'

Po dośrodkowaniu z prawej flanki Zwoliński opanował piłkę i stanął oko w oko z Miśkiewiczem, ale golkiper Wisły obronił uderzenie rywala.

1
72'

Nieudana próba Gyurcso z 30 metrów. Węgier trafił piłką w mur.

1
70'

Teraz na strzał zdecydował się Gyurcso, ale i tym razem Miśkiewicz pewnie interweniował.

1
69'

Gyurcso uruchomił prostopadłym podaniem Delewa, ale Bułgar w dobrej sytuacji uderzył wprost w Miśkiewicza.

1
67'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Zwoliński.

1
65'
63'

Spotkanie prowadzone jest w wysokim tempie, ale obu drużynom brakuje czystej pikarskiej jakości.

1
60'

Pierwszy kwadrans II połowy należał do Wisły, ale krakowianie mają problem ze stworzeniem sytuacji podbramkowych.

1
Kto wygra mecz?
Wisła
Pogoń
Padnie remis
1
57'

Brożek wpadł z lewego skrzydła w pole karne Pogoni i zagrał wzdłuż bramki. Piłkę trącił Słowik, przez co zatańczyła ona na linii bramkowei i dopiero Fojut wybił futbolówkę daleko poza "16".

1
53'

Po zmianie stron Pogoń nastawiona jest głównie na kontrataki.

1
51'

I odpowiedź Wisły! Bartosz spod końcowej linii dośrodkował ostro w pole karne do Ondraska, który głową uderzył tuż obok bramki Pogoni!

1
50'

Bartosz nie trafił czysto w piłkę w swoim polu karnym i przejął ją Murawski, ale z linii 16 metrów kapitan Pogoni uderzył daleko od bramki Wisły.

1
49'

Pierwsze minuty po przerwie należą do Wisły.

1
46'

Początek II połowy. Od środka Wisła.

1
45'

I połowa została przedłużona o minutę.

1
43'

Jakub Słowik nie gra dziś pewnie nogami. Teraz pod naciskiem Ondraska wybił piłkę wprost do Brleka.

1
40'

Wisła znów oddała inicjatywę Pogoni.

1
37'

Po stracie Urygi Zwoliński zagrał wzdłuż pola karnego do Gyurcso, którego płaski strzał świetnie nogą obronił Miśkiewicz.

1
35'

Spotkanie w Krakowie nabrało rumieńców!

1
32'

Gol! Strzelił Jarosław Fojut. Asystował mu Adam Frączczak.

Po krótko rozegranym rzucie rożnym i dośrodkowaniu na dalszy słupek Miśkiewicz minął sie z piłką, Frączczak zgrał ją przed bramkę i niepilnowany Fojut wpakował ją do siatki Wisły!

2
2
29'

Teraz to Wisła jest strona przeważającą. Pogoń musi się bronić na swojej połowie.

1
26'

Po strzale Mójty z rzutu wolnego z ok. 20 metrów piłka odbiła się od jednego ze stojących w murze Portowców.

1
25'

Żółtą kartkę otrzymał Jarosław Fojut.

1
24'

Petar Brlek zdecydował się na uderzenie z ok. 25 metrów, ale Słowik nie musiał interweniować.

1
20'

Wisła przetrwała napór Pogoni i gra przeniosła się do centrum pola.

1
17'

Naciskany przez Małeckiego Słowik wybił piłkę pod nogi Drzazgi, ale ten z 18 metrów uderzył nad bramką Pogoni.

1
16'

Goście ze Szczecina przejęli inicjatywę. Wisła w defensywie.

1
13'

Ale teraz Portowcom udało się zagrozić Wiśle! Na połowie gospodarzy Matras odebrał piłkę Ondaskowi, futbolówka trafiłą do Murawskiego, który uruchomił prostopadłym podaniem Zwolińskiego, ale ten przegrał pojedynek sam na sam z Miśkiewiczem.

1
9'

Pogoń dochodzi do głosu, ale gospodarze szybko studzą zapędy gości. Mocno przemeblowana defensywa Wisły na razie funkcjonuje bez zarzutu.

1
6'

Wisła idzie za ciosem. Gospodarze kontrolują mecz.

1
3'

Gol! Strzelił Paweł Brożek. Asystował mu Zdenek Ondrasek.

Co za rajd Małeckiego! Pomocnik Wisły pognał z piłką lewy skrzydłem, pokonując ok. 60 metrów i spod końcowej linii dograł przed bramkę do Ondraska, po którego zagraniu Brożek skierował futbolówkę do siatki!

3'

Bez zagrożenia w polu karnym Wisły po centrze Nunesa z rzutu wolnego.

1
17:01

Pierwszy gwizdek poprzedzi minuta ciszy ku pamięci ofiar ataku terrorystycznego w Nicei oraz Krystiana Gawła - zmarłego pracownika Wisły Kraków.

1
17:01

Piłkarze są już na murawie. Wisła zagra w czerwonych koszulkach oraz białych spodenkach i getrach. Pogoń wystąpi w białych koszulkach oraz granatowych spodenkach i getrach.

1
17:01

Wisła w piątek wieczorem sfinalizowała pozyskanie Łukasza Załuski, ale doświadczony golkiper znalazł się jeszcze poza kadrą meczową Białej Gwiazdy.

Wisła
Pogoń
1
1
17:01

Wisła w minionym sezonie była zmuszona do walki o utrzymanie, ale teraz cele przy Reymonta 22 są zupełnie inne.

1
17:01

To wyjątkowy mecz dla trenera Pogoni, Kazimierza Moskala. Jako piłkarz był on z związany z Wisłą w latach 1982-1990 oraz 1999-2003 i rozegrał dla niej łącznie 289 oficjalnych spotkań. Jako szkoleniowiec prowadził Białą Gwiazdę trzykrotnie w latach 2007 i 2011-2012 oraz od 10 marca do 30 listopada 2015 roku.