Lotto Ekstraklasa: 1. kolejka
15 lip 2016 20:30
90 +2'

Ładny strzał z dystansu oddał Ryota Morioka. Dobrze między słupkami spisał się jednak bramkarz Lecha.

90'

Spotkanie potrwa trzy minuty dłużej.

89'
86'

Po dośrodkowaniu Robaka znakomitą sytuację zmarnował Dawid Kownacki, który z kilku metrów strzelił prosto w bramkarza Śląska.

84'

Lech. Schodzi: Maciej Gajos. Wchodzi: Dawid Kownacki.

83'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Alvarinho.

Śląsk Wrocław
1
82'

Kolejne niecelne strzały z dystansu. Źle ustawili celowniki piłkarze z Poznania.

79'

Zamieszanie w polu karnym Śląska po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Ostatecznie piłkę złapał jednak Mariusz Pawełek.

73'

Peter Grajciar wstrzelił piłkę w pole karne do Morioki. Ten został jednak dobrze zblokowany przez obrońcę Lecha i nie zdołał oddać strzału.

70'

Dobrą interwencją w defensywie popisał się Lasza Dwali. Gruzin przeciął groźne dośrodkowanie w pole karne WKS-u.

68'

Teraz Śląsk nieco śmielej ruszył do ofensywy. Gospodarze nie potrafią przedostać się jednak w obręb bramki Lecha.

65'

Piłkarze Lecha nie mają pomysłu na to, jak przedostać się przez szczelną obronę Śląska. Strzały z dystansu zazwyczaj są niecelne.

62'

Kolejne minuty mijają. Lech stara się atakować, lecz brakuje mu dokładnego rozegrania piłki. Śląsk swojej szansy szuka natomiast z kontry.

58'

W drugiej połowie nie jest to porywające widowisko. Na boisku nic ciekawego się nie dzieje.

55'

Mecz we Wrocławiu obserwuje 12 402 kibiców.

54'

Kolejny niecelny strzał z dystansu. Tym razem pomylił się Maciej Gajos.

52'

Po świetnej wrzutce Zielińskiego w pole karne w dobrej sytuacji znalazł się Peter Grajciar. Pomocnik Śląska nie zdołał jednak skierować piłki do bramki. To była bardzo dobra okazja dla WKS-u.

49'

Z dystansu niecelnie strzelał Ryota Morioka.

48'

Dość spokojny początek drugiej połowy spotkania.

46'

Początek drugiej połowy.

44'

Świetny, techniczny strzał Madeja z ostrego kąta. Świetnie interweniował jednak Jasmin Burić, który zdołał odbić piłkę.

42'

W końcu ładna, zespołowa akcja Śląska zmarnowana jednak przez Grajciara, który oddał niecelny strzał z dystansu.

39'

Wrocławianie nie potrafią stworzyć sobie dobrej okazji bramkowej.

1
37'

Po prostopadłym podaniu Nicki Bille Nielsen miał przed sobą tylko Mariusza Pawełka. Napastnik Kolejorza trafił jednak w słupek! To była najlepsza okazja dla Lecha w tym meczu.

34'

Ryota Morioka wywalczył sobie piłkę na połowie Lecha i oddał strzał z dystansu. Piłka przeleciała jednak nad poprzeczką.

33'

Chwilowa przerwa. Na boisku leży jeden z zawodników Śląska.

30'

Spokojniejszy fragment spotkania. W ostatnich minutach brakuje efektownych akcji.

27'

Najpierw z 20 metrów strzelał Peter Grajciar, lecz został zablokowany. Poprawił Paweł Zieliński, lecz po jego uderzeniu piłkę pewnie złapał Burić.

25'

Odpowiedź Lecha, również niecelna. Na uderzenie zdecydował Maciej Wilusz.

23'

Z dystansu niecelnie strzelał Peter Grajciar.

21'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Marcin Robak. Tym razem Pawełek pewnie złapał piłkę.

18'

Z dystansu niecelnie strzelał Filipe Goncalves.

16'

W ostatnich minutach gra toczy się głównie w środkowej części boiska. Dużo jest niedokładności, zarówno z jednej, jak i drugiej strony.

13'

Mecz już się wyrównał chociaż jak na razie lepsze okazje do zdobycia gola miał Kolejorz.

11'

Z dystansu strzelał Tomasz Kędziora. Mariusz Pawełek odbił piłkę przed siebie, lecz Nicki Bille Nielsen nie zdołał jej już skierować do bramki.

10'

Po dośrodkowaniu Augusto w pole karne sędzia odgwizdał faul jednego z zawodników Śląska. A zanosiło się na dobrą szansę dla gospodarzy.

8'

Teraz dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Śląska. Gospodarze zdołali wybić piłkę, lecz obrońcy WKS-u jak na razie grają bardzo nerwowo.

5'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Śląska. Zawodnicy Lecha pewnie wybili jednak piłkę.

4'

W pierszych minutach meczu przewagę osiągnął zespół z Poznania. To Lech jest częściej przy piłce.

2'

Ależ okazja dla Lecha Poznań! Po dośrodkowaniu w pole karne główkował Marcin Robak. Z problemami interweniował Mariusz Pawełek.

19:54

Wszystkie mecze 1. kolejki Lotto Ekstraklasy będą poprzedzone minutą ciszy ku pamięci ofiar ataku terrorystycznego w Nicei.