Śląsk w ostatnich minutach prezentuje bardzo poukładaną taktycznie grę.

Sędzia doliczył 4 minuty.

1
1
88'

Futbolówka spadła prosto pod nogi zaskoczonego Obsta. Zawodnik Pogoni nie był w stanie oddać strzału.

1
85'

Dobrze ustawiony przy bliższym słupku Lasza Dwali poradził sobie z dośrodkowaniem.

1
83'

Zaczynają się strzały rozpoczy, przed chwilą swojego szczęścia poszukał Czerwiński, ale bez powodzenia.

1
80'

Dziesięć minut, plus to co doliczy arbiter do końca ostatniego meczu 3. kolejki Lotto Ekstraklasy.

2
78'

I kolejna petarda! Tym razem uderzał Kamil Drygas, ale niecelnie.

2
77'
ZMIANA
76'

Mariusz Pawełek wyciągnął się jak długi i znakomicie zatrzymał groźny strzał Rafała Murawskiego!

1
74'

Kibiców Pogoni coraz bardziej irytuje gra gospodarzy.

72'

Piotr Celeban został złapany na spalonym.

2
71'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Jarosław Fojut.

Pogoń Szczecin
3
69'

Mieliśmy krótką przerwę. Lasha Dvali mocno odczuł jedno z boiskowych starć.

2
1
67'

Czas ucieka, a Śląsk cały czas może się pochwalić dwubramkowym prowadzeniem. Utrzyma je do końca?

3
65'

Łukasz Zwoliński! Zabrakło kilkunastu centymetrów, bardzo groźny strzał głową po dośrodkowaniu z lewego skrzydła!

1
63'
ZMIANA

Pogoń. Schodzi: Ricardo Nunes. Wchodzi: Seiya Kitano.

61'

Szykują się zmiany w obu zespołach.

2
60'

Łukasz Madej faulowany przez Frączczaka. Głośny krzyk zawodnika Śląska, który po chwili wstał gdyby nigdy nic.

2
58'

Portowcy podkręcili tempo, mają wyraźną przewagę.

1
56'

Kamil Drygas! Mocne uderzenie z dystansu, rykoszet i bardzo szczęśliwie interweniujący Mariusz Pawełek uchronił Śląsk przed stratą gola!

2
55'

Alvarinho nie daje Śląskowi zbyt wiele jakości. Kolejny nieudana akcja na skrzydle.

3
53'

Kontratak Śląska zakończony strzałem Morioki. Dobrym blokiem popisał się Jakub Czerwiński.

2
52'

Szczecinianie naciskają od samego początku drugiej połowy.

1
50'

Powinien być karny dla gospodarzy, pokazały to telewizyjne powtórki, a błąd popełnił Lasza Dwali. Arbiter, ku niezadowleniu piłkarzy i kibiców Pogoni, nakazł grać dalej.

1
49'

Spas Delew już mógł zaszkodzić wrocławianom! Zawodnik Pogoni doszedł do strzału głową, ale bardzo zawiodła precyzja!

1
47'

Niewiele brakowało, a Piotr Celeban przeciąłby dośrodkowanie z rzutu wolnego.

1
46'
ZMIANA

Pogoń. Schodzi: Dawid Kort. Wchodzi: Spas Delew.

46'

Druga połowa rozpoczęta!

45'

Pogramy dodatkowe 2 minuty.

2
45'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Filipe Goncalves.

Niebywałe! Śląsk drugi raz po stałym fragmencie gry pokonuje golkipera Pogoni! Obrońcy przysnęli, dzięki czemu swoje debiutanckie trafienie w Lotto Ekstraklasie zanotował Filipe Goncalves.

Śląsk Wrocław
3
1
44'

Fatalny strzał Dawida Korta... Grę z piątego metra wznowi Mariusz Pawełek.

2
43'

Delikatny kocioł w polu karnym Śląska. Goście szczęśliwie zażegnali niebezpieczeństwo.

2
41'

Czy trener Pogoni powinien szykować pierwszą zmianę? Jak uważacie?

1
39'

Rafał Murawski oddał strzał zza pola karnego... który to już raz niecelnie?

2
37'

Kolejny jęk zawodu na trybunach stadionu w Szczecinie. Dawid Kort zbyt długo składał się do strzału, a zamiast tego wystarczyło podać do lepiej ustawionego Nunesa.

2
35'

Piotr Celeban ratuje Śląsk! W końcu składna, szybka akcja Pogoni Szczecin. Gdyby nie ofiarny blok defensora wrocławian moglibyśmy mieć remis!

1
1
33'

Ricardo Nunes został złapany na spalonym.

2
32'

Pogoń dużo ryzykuje, spora luka w środku pola pozwala przyjezdnym wychodzić z ciekawymi kontratakami. Przed chwilą kolejną okazję niedokładnym podaniem zaprzepaścił Ryota Morioka.

2
31'

Bence Mervo pędzący z kontratakiem został faulowany.

2
30'

Bardzo trudną piłkę dostał Murawski. Nie dało się z tego dobrze uderzyć, ostatecznie skutecznie interweniował Mariusz Pawełek.

2
29'

Piotr Celeban nie dał się przepchnąć, korner dla gospodarzy.

1
27'

Kazimierz Moskal nie ma wesołej miny. Ciężko mu się jednak dziwić, bo jego zespół nie radzi sobie w ataku.

1
25'

Źle rozegrany rzut rożny przez Portowców. Futbolówka spadła na głowę pierwszego z rywali.

1
23'

Walka i potworny chaos. Pięknej gry to my w tym meczu nie mamy.

2
21'

Sędzia stosuje duży margines agresji. Teraz to Łukasz Madej został ostro potraktowany. Wciąż bez kartek.

1
20'

Ależ to była okazja dla Śląska na 2:0! Bence Mervo otrzymał świetne podanie, znalazł się sam na sam z Kudłą. Uderzył jednak minimalnie obok dalszego słupka!

19'

Pogoń gra zdecydowanie. Goncalves jest drugim piłkarzem Śląska w krótkim odstępie czasu, który zwija się z bólu.

1
18'

Alvarinho popełnił ogromny błąd! Idealna okazja do kontry, ale gospodarze nie zrobili pożytku z tego "prezentu".

2
16'

Nic z tego. Dośrodkowanie Rafała Murawskiego padło łupem defensorów Śląska.

1
15'

Pogoń zyskała stały fragment gry. Będzie ciekawie?

1
1
13'

Przerwa w grze. Na murawie leży Bence Mervo.

1
11'

Zespół Kazimierza Moskala przejął inicjatywę, Śląsk skupiony na defensywie.

1
1
10'

I jeszcze raz Pawełek. Tym razem zatrzymal mocno wstrzeloną futbolówkę przez Mateusza Lewandowskiego.

2
9'

Niepewne wyjście Mariusza Pawełka do wrzutki z rzutu rożnego. Na szczęście dla golkipera gości skończyło się bez konsekwencji.

2
8'

Adam Gyurcso nawinął obrońcę Śląska, ale jego strzał z okolic narożnika pola karnego nie sprawił żadnych problemów Pawełkowi.

1
6'

Ricardo Nunes popędził skrzydłem, wydawało się, że uda mu się posłać dobrą piłkę, ale zrobił to już zza linii końcowej.

1
4'

Jak teraz zareagują gospodarze?

2
1
3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Adam Kokoszka.

Dali się zaskoczyć Portowcy! Płaskie podanie do Morioki, ten płasko zgrał w pole karne, Kudła odbił piłkę, a ta trafiła do ustawionego metr przed bramką Adama Kokoszki!

3
1
2'

Rzut wolny dla Śląska Wrocław.

czas Start meczu
17:53

Sędzia: Daniel Stefański (Bydgoszcz).

1
17:53

Ławka rezerwowych Pogoni: Jakub Słowik, Mateusz Matras, Sebastian Rudol, Seiya Kitano, Spas Delew, Robert Obst, Marcin Listkowski.

1
17:53

Ławka rezerwowych Śląska: Lubos Kamenar, Kamil Dankowski, Ostoja Stjepanović, Paweł Zieliński, Andras Gosztonyi, Kamil Biliński, Peter Grajciar.

2
17:53

Witamy serdecznie! Już za kilka chwil rozpocznie się ostatnie spotkanie 3. kolejki Lotto Ekstraklasy, w którym Pogoń Szczecin powalczy o punkty ze Śląskiem Wrocław. Komu dajecie większe szanse na zwycięstwo?