Tomasz Cywka trafił w słupek!

90'

Arbiter doliczył minimum trzy minuty do czasu gry.

89'

To już koniec marzeń Wisły, gol dla Lechii! Po znakomitej asyście Flavio Paixao , gola strzelił jego brat - Marco Paixao

87'

Żółtą kartkę otrzymał Arkadiusz Głowacki.

82'

Rafał Pietrzak strzelił z rzutu wolnego prosto w mur przy ogłuszających gwizdach kibiców Lechii.

80'

Żółtą kartkę otrzymał Sławomir Peszko.

Lechia Gdańsk
80'

To była stuprocentowa akcja! Paweł Brożek znalazł się sam na sam z Milinkoviciem-Saviciem, ale przewrócił się o piłkę w polu karnym Lechii.

1
80'

Z akcją pod bramką Wisły wyszedł Milos Krasić. Nie zdołał jednak celnie wrzucić piłki.

75'

Piłkę głową nad bramką Załuski strzelił Flavio Paixao. Lechia po wyjściu na prowadzenie ma ochotę na podwyższenie wyniku.

73'

Niecelny strzał oddał Sławomir Peszko.

73'

Grzegorz Kuświk podał wzdłuż bramki Załuski, ale nikt nie doszedł do piłki.

68'

Gol dla Lechii Gdańsk! Znakomitym przeglądem pola popisał się Milos Krasić , który podał piłkę pod pole karne. Tam był już Flavio Paixao , który przeskoczył Pietrzaka i przelobował głową Załuskę!

67'

Tym razem na spalonym Paweł Brożek.

66'

Na spalonym znalazł się Sławomir Peszko.

64'

Flavio Paixao biegł prawą stroną boiska, ale wrzucił piłkę do nikogo.

1
62'

Lechia. Schodzi: Milen Gamakow. Wchodzi: Marco Paixao.

58'
57'

Gol dla Wisły! Po akcji Popovicia piłkę otrzymał Tomasz Cywka , który podał do Rafała Boguskiego. Ten ograł Malocę i mamy remis!

55'

Dwie szanse miał Milos Krasić, ale w decydującym momencie podawał piłkę rywalom.

51'

Od początku II połowy Wisła ma zdecydowanie więcej z gry. Wciąż brakuje jednak strzałów.