Jasmin Burić na raty złapał piłkę po strzale Cernycha z 10 metrów.

90'

Doliczone 3 minuty.

87'

Teraz mogło być 0:3! Po wymianie kilku szybkich podań Przemysław Frankowski trafił w poprzeczkę!

2
87'

Jagiellonia spokojnie wymienia podania na połowie przeciwnika. Lech jest dzisiaj za słaby, by odebrać jej zwycięstwo.

84'

Nicki Bille Nielsen próbował oddać strzał z półobrotu, ale został zablokowany.

81'

Żółtą kartkę otrzymał Lasse Nielsen.

Lech Poznań
80'

Jeszcze podrywa się Lech! Tamas Kadar zagrał na 13. metr do Majewskiego, ale ten nie najlepiej opanował piłkę i jego uderzenie obronił Marian Kelemen.

77'

Z dystansu uderzył Radosław Majewski, ale trafił... w stojącego na spalonym Nickiego Bille Nielsena.

75'

Po centrze z rzutu wolnego daleko obok słupka główkował Łukasz Trałka.

1
72'

Gol! Strzelił Konstantin Vassiljev.

0:2! Vassiljev zmylił Buricia i pokonał go pewnym uderzeniem w lewy róg.

Jagiellonia Białystok
71'

Rzut karny dla Jagiellonii za zagranie ręką Lasse Nielsena!

1
69'

Teraz mogło być 1:1! Dwukrotnie z ostrego kąta uderzał Tomasz Kędziora, ale za każdym razem skutecznie interweniował Marian Kelemen.

69'

Odważna próba Mackiewicza, który oddał płaski strzał z bardzo dużej odległości. Jasmin Burić złapał piłkę.

66'

Lech bije głową w mur, a trybuny coraz głośniej domagają się gola.

64'

Lech. Schodzi: Robert Gumny. Wchodzi: Tamas Kadar.

61'

Kapitalny gol dla Jagi! Vassiljev znakomicie wykorzystał wolną przestrzeń przed polem karnym, oddając perfekcyjny płaski strzał z dystansu. Piłka odbiła się od wewnętrznej części słupka i ugrzęzła w siatce.

60'

Na trybunach Inea Stadionu pojawiło się 10 396 widzów.

58'

Radosław Majewski wyraźnie chybił płaskim strzałem z dystansu.

54'

W polu karnym Jagi szarżował Robert Gumny, który dośrodkował na 5. metr, ale minimalnie za wysoko i zabrakło wykończenia. Chwilę później z trudnej pozycji chybił Marcin Robak.

52'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

50'

Radosław Majewski centrował z prawego skrzydła do Robaka, ale ten minimalnie spóźnił się do piłki.

47'

Z dystansu wyraźnie obok słupka uderzył Łukasz Trałka.

46'

Dośrodkowanie Kędziory przerodziło się w strzał, po którym piłka leciała za kołnierz Kelemena. Ten jednak zachował czujność i wybił ją na rzut rożny.

46'

Początek drugiej połowy.

45+1'

Dobrze zapowiadał się kontratak Lecha, ale wszystko skończyło się niedokładnym podaniem do Kędziory, które zastopował Marek Wasiluk.

45'

42'

Jagiellonia. Schodzi: Ivan Runje. Wchodzi: Marek Wasiluk.

41'

Runje znów leży na boisku, za chwilę wymuszona zmiana w Jagiellonii.

40'

Miękkie dośrodkowanie Majewskiego z rzutu wolnego, lekki strzał głową oddał Maciej Wilusz i piłkę spokojnie złapał Marian Kelemen.

38'

Płasko sprzed pola karnego strzelił Konstantin Vassiljev. Metr obok słupka.

36'

Runje utykał przez dłuższą chwilę, jednak wrócił do gry.

34'

Przerwa w grze, z pomocy lekarskiej musiał skorzystać Ivan Runje.

33'

Przemysław Frankowski zwiódł przed polem karnym Gumnego, ale uderzył wprost do "koszyczka" Buricia.

32'

Słabe widowisko w Poznaniu. Optyczną przewagę ma Lech, ale nic z tego nie wynika.

30'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Fiodor Cernych.

27'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Abdul Aziz Tetteh.

24'

Mogło być groźnie, ale białostoczanie zablokowali strzał Gajosa z kilku metrów.

22'

Lasse Nielsen przez chwilę poza boiskiem, to efekt niefortunnego wejścia Kędziory, który otarł korkami skroń Duńczyka.

21'

Niezłą szansę miała teraz Jagiellonia. W krótki róg z narożnika pola karnego przymierzył Przemysław Frankowski i Jasmin Burić musiał zachować czujność.

18'

Odpowiedź Lecha: Tomasz Kędziora miał trudną pozycję, mimo to główkował dość groźnie i piłka minęła bramkę Jagi w niewielkiej odległości.

18'

Po wrzucie z autu niegroźnie główkował Konstantin Vassiljev. Jasmin Burić na posterunku.

17'

Robert Gumny dobiegł do bezpańskiej piłki przed polem karnym, ale jego techniczne uderzenie było wyraźnie niecelne.

14'

Koszmarny płaski strzał z dystansu Trałki. Piłka minęła słupek o kilka metrów.

13'

Z ostrego kąta mocno, ale w trybuny strzelił Marcin Robak.

12'

Łukasz Burliga oddalił zagrożenie po dośrodkowaniu Makuszewskiego z prawej strony boiska.

10'

Lech próbuje atakować, ale na razie robi to tak chaotycznie, że o klarownych sytuacjach nie ma mowy.

8'

Marcin Robak przedarł się lewym skrzydłem, ale zbyt długo czekał z dośrodkowaniem i bardzo łatwo zablokował go Ivan Runje.

1
5'

Maciej Górski ruszył do piłki zgranej przez jednego z kolegów, lecz w polu karnym uprzedził go Jasmin Burić.

1
3'

Wyrównany początek, trwa walka w środku pola.

19:57

Za kilka minut początek meczu. Na trybunach Inea Stadionu na razie bardzo dużo wolnych miejsc.