Koronie wciąż mało, gospodarze chcą jeszcze bardziej pogrążyć poznaniaków.

Gol! Strzelił Rafał Grzelak. Asystował mu Nabil Aankour.

Lech na kolanach! Z lewego skrzydła dośrodkował Aankour, a głową do siatki trafił zupełnie niekryty Grzelak. Koszmarna postawa poznańskiej defensywy.

73'

Z dystansu obok słupka uderzył Radosław Majewski.

70'

Gol! Strzelił Miguel Palanca.

Już 3:1 dla Korony! Palanca zbiegł ze skrzydła przed pole karne, chwilę się zastanawiał, po czym oddał fantastyczny techniczny strzał! Burić bez szans.

Korona Kielce
1
69'

Nieźle z rzutu wolnego dośrodkował Jacek Kiełb, ale piłkę wybił jeden z poznańskich obrońców.

63'

Radosław Majewski stał z piłką kilka metrów przed bramką Peskovicia, uderzył płasko zza zasłony, ale wprost w ręce golkipera Korony.

62'

Marcin Robak po raz kolejny próbował uderzać z ostrego kąta, ale teraz pomylił się bardzo wyraźnie.

61'

Tomasz Kędziora przedłużył dośrodkowanie z rzutu rożnego, jednak Maciej Wilusz główkował z 5 metrów w asyście obrońcy i piłka poleciała nad poprzeczką.

58'

Płasko sprzed pola karnego uderzył Mateusz Możdżeń - centymetry obok słupka!

57'

Mecz się bardzo otworzył, Lech szuka wyrównującego gola, a Korona ma sporo okazji do kontr.

53'

Marcin Robak ruszył do prostopadłego podania i z ostrego kąta uderzył płasko tuż obok dalszego słupka!

52'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

50'

Gol! Strzelił Łukasz Sekulski. Asystował mu Jacek Kiełb.

2:1 dla Korony po pięknej akcji! Kiełb dośrodkował sprzed pola karnego do Sekulskiego, a ten główkował przy słupku, nie do obrony!

49'

Jacek Kiełb miał dobrą okazję do strzału z dystansu, ale zmienił decyzję i zbyt mocno zagrał do Możdżenia. Akcja spaliła na panewce.

46'

Początek drugiej połowy.

46'

Lech. Schodzi: Maciej Gajos. Wchodzi: Dariusz Formella.

45+2'

Żółtą kartkę za faul na Trałce otrzymał Ken Kallaste.

45'

Doliczone 2 minuty.

45'

W Lechu konieczna będzie chyba zmiana. Problemy zdrowotne zasygnalizował Robert Gumny.

41'

Żółtą kartkę za faul na Sekulskim otrzymał Tamas Kadar.

Lech Poznań
1
39'

Zablokowany mocny strzał z dystansu Kiełba.

38'

Żółtą kartkę za faul na Gumnym otrzymał Bartosz Rymaniak.

1
38'

Przewaga Lecha, na razie w ogóle nie widać, że goście są osłabieni.

35'

Mogło być 2:1 dla Korony! Po rzucie rożnym tuż obok słupka uderzył głową Siergiej Pilipczuk.

33'

Bardzo dobre dośrodkowanie Majewskiego z rzutu wolnego, piłka ugrzęzła w gąszczu nóg, a po chwili Mateusz Możdżeń ręką zablokował strzał Gajosa z 25 metrów. To powinien być kolejny stały fragment dla poznaniaków.

1
1
28'

Żółtą kartkę za faul na Pilipczuku otrzymał Marcin Robak.

Lech Poznań
1
26'

Z dystansu fatalnie uderzył Łukasz Sekulski. Sama akcja gospodarzy była jednak bardzo ładna.

1
24'

Ależ soczyście sprzed pola karnego uderzył Siergiej Pilipczuk! Burić końcami palców wybił piłkę na rzut rożny.

21'

Gol! Strzelił Łukasz Sekulski.

1:1! Sekulski pokonał Buricia bardzo pewnym mocnym strzałem w prawy róg.

1
20'

Rzut karny dla Korony po faulu Kędziory na Kallaste!

1
18'

Z rzutu wolnego mocno, ale obok słupka uderzył Jacek Kiełb.

16'

Gol! Strzelił Marcin Robak. Asystował mu Radosław Majewski.

1:0 dla Lecha! Zupełnie nieudany strzał Majewskiego z 19 metrów, ale za piłką pobiegł Robak i "dziubnął" ją do siatki przed wybiegającym Peskoviciem.

16'

Lech się otrząsnął i teraz znów próbuje prowadzić grę.

12'

Żółtą kartkę za brutalny faul na Makuszewskim otrzymał Rafał Grzelak. Sędzia swobodnie mógł zawodnika Korony odesłać do szatni.

11'

Ładna kombinacyjna akcja Korony, ale strzał Aankoura z ostrego kąta był nieczysty i piłka poleciała wysoko nad bramką.

9'

Obraz gry się zmienił, Korona nie jest już nastawiona tak defensywnie jak na samym początku.

6'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Abdul Aziz Tetteh.

Nieprawdopodobne! Pierwsza akcja Korony, Jacek Kiełb wybiegł na czystą pozycję, Tetteh pociągnął go za koszulkę i został wyrzucony z boiska.

1
1
6'

Kieleccy obrońcy poradzili sobie z dośrodkowaniem Majewskiego z rzutu wolnego.

5'

Kolejorz nie zamierza czekać i od razu ruszył do ataku.

3'

Lech egzekwował rzut rożny, jednak po nim daleko obok słupka główkował Tamas Kadar.