Mocny strzał Stolarskiego z pola karnego trafił w boczną siatkę.

Doliczone zostały 3 minuty.

87'

W drugiej części mecz jest słabszym widowiskiem niż w pierwszej.

86'

Śląsk w ataku, Lechia skupiona na defensywie. Wciąż jednak nie oglądamy strzałów na bramkę.

73'

Żółtą kartkę otrzymał Ostoja Stjepanović.

Śląsk Wrocław
70'

Śląsk stara się atakować skrzydłami, uaktywnił się Madej. Wciąż jednak brakuje groźnych uderzeń.

67'

Techniczny błąd Milinkovicia-Savicia, który nie złapał dośrodkowania Alvarinho. Bramkarz jednak szybko zareagował i uprzedził Mervo.

65'

Akcja Morioki, piłka po rykoszecie trafiła do Madeja, który uderzył wprost w bramkarza gdańszczan.

62'

Augusto dogrywał do Mervo, któremu jednak zabrakło centymetrów, aby dojść do piłki.

60'

Podobnie jak w pierwszej części tak i teraz po dobrym początku tempo meczu spadło.

53'

Płaski strzał Alvarinho wprost w bramkarza.

53'

Sławomir Peszko ostro potraktowany przez Pawelca. Sędzia nie zdecydował się na pokzanie zawodnikowi Śląska drugiej żółtej kartki w meczu.

1
51'

Żywy początek drugiej części meczu. Tym razem mocno, ale niecelnie uderzył Ryota Morioka.

50'

Grzegorz Kuświk nie trafił do bramki głową z pięciu metrów! Lechia powinna prowadzić!

49'

W pole karne lewą stroną wbiegł Ryota Morioka, ale wrzutkę pewnie złapał rosły Vanja Milinković-Savić.

46'

Gramy po przerwie!

45'

Doliczona została minuta.

43'

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Janicki.

Lechia Gdańsk
40'

Marco Paixao strzelał z ośmiu metrów, ale trafił w nogę rzucającego się w lewo Pawełka! Lechia powinna objąć prowadzenie!

39'

Pawelcowi niewiele brakowało, aby wbić piłkę do bramki po wrzutce z głębi pola.

38'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Wawrzyniak. Trzecia kartka w sezonie reprezentanta Polski.

34'

Żółtą kartkę otrzymał Mariusz Pawelec.

33'

Gra toczy się w środku pola, ale w każdej chwili można się spodziewać szybkiego przeniesienia piłki w pole karne. Zespoły nie zamierzają bronić remisu.

29'

Flavio Paixao wrzucił z lewej strony, piłka po nodze Celebana wyszła na rzut rożny tuż obok słupka.

28'

Śląsk aktywniejszy z przodu, ale wrocławianie nie potrafią oddać celnego uderzenia na bramkę Lechii.

24'

Przez chwilę do sił dochodził ostro potraktowany przez rywala Grzegorz Kuświk.

23'

Żółtą kartkę otrzymał Augusto.

20'

Dośrodkowanie z prawej strony, ale Morioce zabrakło centymetrów, aby wbić piłkę głową do siatki!

19'

W końcu pokazał się w ofensywie Śląsk. Strzał Alvarinho po rykoszecie wyszedł jednak narzut rożny.

15'

Sprzed pola karnego bardzo niecelnie przymierzył Flavio Paixao. Lechia wciąż w ataku.

13'

Lechia coraz groźniejsza, z piłką w pole karne wbiegł Krasić, ale potknął się. Po chwili w boczną siatkę uderzył Flavio Paixao.

11'

Sprzed pola karnego uderzył Rafał Wolski, ale daleko od bramki.

9'

Pierwsze minuty zaostrzyły apetyty, jednak tempo gry spadło. Nie oglądamy również strzałów na bramki.

6'

Lechia przez kilka minut rozgrywała piłkę na połowie Śląska, ale gospodarzom udało się przerwać akcję rywala.

2'

Mocny strzał z dystansu oddał Marco Paixao, Pawełek odbił piłkę!

1'

Już groźnie pod bramką Lechii. Strzelał Mervo, Vanja Milinković-Savić odbił piłkę, a dobitka trafiła w boczną siatkę.