Piast Gliwice
90+3'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Tosik.

90+3'

Patrik Mraz padł w polu karnym, sędzia się zawahał, ale nie użył gwizdka i doszło jeszcze do przepychanek między zawodnikami.

90+1'

Ogromne zamieszanie w polu karnym Zagłębia! Martin Polacek odbił strzał Zivca, jeszcze zakotłowało się pod bramką, ale gliwiczanie nie potrafili tego wykorzystać.

1
90'

Doliczone 4 minuty.

87'
ZMIANA

Piast. Schodzi: Josip Barisić. Wchodzi: Paweł Moskwik.

86'

Z dystansu celnie, ale wprost w ręce Polacka uderzył Josip Barisić.

83'

Żółtą kartkę otrzymał Jarosław Kubicki.

80'

Martin Polacek przejął piłkę po długim podaniu Szeligi w kierunku Zivca.

77'

Piastowi wszystko wychodzi do momentu podejścia do pola karnego, później brak pomysłu i wykończenia.

75'

Nie zanosi się na emocje w końcówce, bo wciąż nie oglądamy zbyt wielu sytuacji.

74'
ZMIANA

Piast. Schodzi: Gerard Badia. Wchodzi: Sasa Zivec.

66'

Z 25 metrów wysoko nad bramką uderzył Patrik Mraz.

65'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Piątek.

61'

Świetne dośrodkowanie Mokwy, jednak Szeliga przeszkodził w strzale głową Hebertowi.

57'

Z rzutu wolnego z 25 metrów wysoko nad poprzeczką uderzył Gerard Badia.

53'

Żółtą kartkę otrzymał Hebert.

53'

Martin Polacek na raty poradził sobie z dośrodkowaniem Szeligi spod końcowej linii.

52'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

51'

Josip Barisić w dobrej sytuacji nie porozumiał się z Szeligą i piłkę przejęło Zagłębie.

49'

Piast przeważa teraz zdecydowanie. Szeliga wycofał piłkę do Mraza, ten podał do Murawskiego, który huknął z dystansu i Martin Polacek sparował to uderzenie na rzut rożny.

48'

Michał Masłowski doszedł do strzału głową, jednak posłał piłkę wprost w ręce Polacka.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Zagłębie wyszło trochę wyżej i teraz jest częściej w posiadaniu piłki.

41'

Teraz mogło być 0:1, ale Jakub Szmatuła kapitalnie obronił strzał głową Janoszki z kilku metrów!

38'

Zagłębie czeka na przeciwnika na swojej połowie, ale nie wyprowadza w zasadzie żadnych kontr.

37'

Gdyby Piast wciąż miał w składzie Martina Nespora, to zapewne już by prowadził. Brakuje gliwiczanom napastnika z prawdziwego zdarzenia.

34'

Aleksandar Sedlar chciał uderzyć z dystansu, ale trafił... w Masłowskiego.

32'

Teraz słabszy fragment, na boisku nie dzieje się nic ciekawego. Przewaga po stronie Piasta, lecz niewiele z tego wynika.

27'

Po rzucie rożnym egzekwowanym przez Mraza piłka spadła pod nogi Sedlara, jednak ten uderzył tyleż mocno co niecelnie.

26'

Inicjatywa znowu po stronie Piasta, ale brakuje konkretów.

23'

Martin Polacek z kłopotami obronił potężny strzał Sedlara z 18 metrów.

21'

Zbyt mocne dośrodkowanie Mraza do Barisicia i zabrakło wykończenia.

18'

Zablokowany strzał z dystansu Papadopulosa.

15'

Bardzo dobre dośrodkowanie Cotry do Papadopulosa, ale napastnika Zagłębia w ostatniej chwili uprzedził Hebert.

14'

W pozornie niegroźnej sytuacji Arkadiusz Woźniak przedłużył głową podanie ze skrzydła, a Łukasz Piątek półprzewrotką próbował pokonać Szmatułę. Bramkarz Piasta jednak na posterunku.

13'

Zagłębie nieco się otrząsnęło z przewagi Piasta i teraz próbuje zaatakować.

10'

Teraz z rzutu rożnego centrował Patrik Mraz, do strzału doszedł Aleksandar Sedlar, ale piłka poszybowała wysoko nad bramką.

9'

Z rzutu rożnego dośrodkował Gerard Badia, a nad poprzeczką strzelił Hebert.

8'

Z rzutu wolnego z 25 metrów uderzył Patrik Mraz, jednak trafił w mur obrońców Miedziowych.

7'

Od kilku minut Piast wymieniał podania na połowie Zagłębia, ale bez zagrożenia pod bramką Polacka.

3'

Zbyt głęboko z rzutu wolnego dośrodkował Arkadiusz Woźniak i piłkę złapał Jakub Szmatuła.