90'

Pogramy 3 minuty dłużej.

2
90'

Ładna centra Langila i strzał głową Jodłowca. Piłka przeleciała metr obok prawego słupka bramki chorzowian.

88'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Moneta. Za ściąganie za koszulkę Brozia.

Ruch Chorzów
86'

Zakotłowało się w polu bramkowym Malarza. Bliski oddania strzału był Koj, ale futbolówka ugrzęzła w nogach piłkarzy walczących o pozycję.

83'

Mecz wydaje się być rozstrzygnięty. Legia szanuje piłkę, długo rozgrywając akcje na własnej połowie.

80'

Seria kornerów dla Ruchu. Najgroźniej było po głębokim dośrodkowaniu Ćwielonga, ale arbiter uznał, że piąstkujący Malarz był faulowany.

77'

Legia. Schodzi: Guilherme. Wchodzi: Łukasz Broź.

76'

Gol! Strzelił Nemanja Nikolić. Asystował mu Tomasz Jodłowiec.

Podanie zewnętrzną częścią stopy do Nikolicia. Węgier uderzył z ostrego kąta, a piłka odbiła się jeszcze od Grodzickiego i wpadła tuż przy bliższym słupku.

72'

Zderzenie Grodzickiego z Hlouskiem i faul piłkarza Ruchu. Z lewej strony boiska w pole karne dogrywał Vadis Odjidja-Ofoe, ale uczynił to bardzo źle.

1
68'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Ćwielong. Faul na Bereszyńskim.

66'

Brzydki faul Jodłowca, zatrzymujący szybką kontrę gospodarzy. O dziwo obyło się bez kartki.

66'

Ruch. Schodzi: Patryk Lipski. Wchodzi: Bartosz Nowak.

62'

Ruch. Schodzi: Kamil Mazek. Wchodzi: Miłosz Przybecki.

61'

Prostopadłe podanie od Lipskiego do Mazka. Ten jednak przegrał biegowy pojedynek z rywalem.

57'

Żółtą kartkę otrzymał Paweł Oleksy. Faul na Guilherme.

55'

Karygodna strata Koja tuż przed własnym polem karnym. Thibault Moulin podawał do Nikolicia, ale lot piłki zmienił winowajca Koj. Protesty legionisty, że było zagranie ręką na nic się zdały.

54'

Groźna kontra Legii! Steeven Langil mógł zagrywać do Nikolicia, ale sam postanowił skończyć akcję. Strzał w długi róg nie zaskoczył jednak młodego Lecha.

53'

Dobra szarża Konczkowskiego. Obrońca wpadł w pole karne, ale jego uderzenie zostalo zablokowane.

52'

Zarysowuje się przewaga gospodarzy. Legia wyraźnie się cofnęła, oddając pole rywalom.

49'

Żółtą kartkę otrzymał Igor Lewczuk. Faul na Araku.

Legia Warszawa
48'

Steeven Langil zagrał wzdłuż linii końcowej, ale Lech pewnie ją złapał. Ślamazarne te pierwsze minuty po przerwie.

46'

Początek II połowy.

1
45'

Arbiter doliczył 3 minuty.

39'

Gol! Strzelił Nemanja Nikolić. Asystował mu Thibault Moulin.

Znakomite, otwierające podanie na wolne pole do Węgra, a ten wygrał pojedynek oko w oko z Lechem.

38'

Kontuzję zgłosił Michał Kucharczyk. Konieczna będzie zmiana.

37'

Słabiutko prezentuje się Nemanja Nikolić. Węgier otrzymał dobre podanie od Odjidji-Ofoe, ale oddał piłkę rywalom bez walki.

34'

Lipski w polu karnym oszukał Hlouska, ale zabrakło zrozumienia z kolegami i piłka nie trafiła do żadnego z Niebieskich.

31'

Zablokowana próba dosrodkowania Guilherme. Brazylijczyk przedzierał się prawą stroną, ale niewiele wskórał.

28'

Dośrodkowanie Lipskiego i zamykający akcję Paweł Oleksy. Obrońca został wyraźnie popchnięty przez rywala i nie strącił piłki głową. Arbiter jednak nie podyktował jedenastki.

25'

Zaskakujący strzał z dystansu Odjidja-Ofoe. Piłka odbiła się od pleców Oleksego zmierzała w dugi róg. Kamil Lech zdołał ją jeszcze odbić na poprzeczkę i to uratowało gospodarzy.

2
24'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Bereszyński. Obrońca faulował Ćwielonga.

23'

Moulin "w uliczkę" do Nikolicia. Ten jednak był wolniejszy od bramkarza Ruchu.

20'

Indywidualna akcja Kucharczyka, zakończona celnym strzałem sprzed szesnastki. Lech nie miał jednak większych kłopotów z obroną.

17'

Wyrównany mecz przy Cichej.

14'

Dośrodkowanie Kucharczyka z lewego skrzydła i strzał z powietrza w wykonaniu Odjidja-Ofoe... daleko obok bramki Ruchu.

12'

Nieporozumienie w szeregach obronnych Ruchu i wymarzona okazja dla Nikolicia! Węgier przegrał jednak pojedynek z bramkarzem, uderzając obok bramki.

9'

Chytre rozegranie stałego fragmentu gry przez gospodarzy. Lipski zamiast w pole karne, dogrywał na prawą stronę, gdzię głową piłkę, przed bramkę zgrał Grodzicki. Dobra praca w obronie Moulina i niebezpieczeństwo zażegnane.

6'

Mazek znakomicie odszukał Ćwielonga. Ten wpadł w szesnastkę i gdy już składał się do strzału, arbiter liniowy zasygnalizował ofsajd.

1
4'

Ryzykowna gra bramkarza Ruchu. Naciskany przez Nikolicia, Kamil Lech nerwowo wybijał piłkę. Mało brakowały, by napastnik Legii strącił futbolówkę.