Korona nie daje się zamknąć na własnej połowie.

ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Radek Dejmek.

Korona Kielce
84'

Źle rozegrali ten stały fragment gry Arkowcy, ponieważ sędzia odgwizdał spalonego.

83'

Żółtą kartkę otrzymał Ken Kallaste.

82'
ZMIANA
80'

Rashid Yussuff podprowadził sobie piłkę około pięciu metrów i uderzył w trybuny.

78'

Czas ucieka, a gra Arki bez zmian. Nadal dominuje niedokładność.

73'

Maciej Gostomski na raty zatrzymał uderzenie z dystansu w wykonaniu Marcina Warcholaka.

72'

Na Kolporter Arenie zgasła część reflektorów. Nie powinno to jednak przeszkodzić w kontynuowaniu meczu.

71'

Mniej niż dwadzieścia minut do końca spotkania. Jak myślicie, goście będą w stanie doprowadzić do remisu?

1
69'

Spotkanie z wysokości trybun obserwuje 7356 osób.

66'

Goście zaczynają ryzykować, z kolei Korona czasami broni się bardzo chaotycznie.

63'

Słupek ratuje Koronę! Ależ to byłby piękny gol Dariusza Zjawińskiego!

61'

Pilipczuk ostro powalczył o piłkę. Sędzia nie przerwał jednak gry.

59'

Beniaminek ma optyczną przewagę, ale niewiele z niej wynika. To szybkie wyjścia złocisto-krwistych są dużo bardziej ciekawsze.

58'

Rashid Yussuff w indywidualnej akcji, zawodnik Arki długo utrzymywał się przy piłce, aż w końcu oddał słabej jakości strzał.

57'

Optymista z tego Diawa. Senegalczyk był z piłką przy linii bocznej i widząc delikatnie wysuniętego Jałochę zdecydował się na strzał. Bramkarz Arki miał sytuację pod kontrolą.

55'

Mateusz Szwoch doszedł do wrzutki z lewego skrzydła. Gracz Arki był chyba tym faktem zaskoczony, bo uderzył bardzo niecelnie.

53'

Szykuje się pierwsza zmiana w zespole z Kielc. Do wejścia gotowy jest Tomasz Zając.

51'

Dośrodkowanie na dalszy słupek, gdzie strzał głową oddał Siergiej PilipczukKonrad Jałocha był na posterunku.

51'

Palanca koljeny raz faulowany. Korona znów wznowi grę z rzutu wolnego.

50'

Antoni Łukasiewicz miał trochę wolnego miejsca, dlatego też zdecydował się na uderzenie. Jego próba nie sprawiła problemów Maciejowi Gostomskiemu.

49'

Gdynianie dłużej operują piłką. Korona czeka na odbiór i szybki kontratak.

17:20

Druga połowa rozpoczęta!

45'

Pogramy dodatkowe 60 sekund.

43'

Błąd w komunikacji Gostomskiego z Diawem mógł drogo kosztować złocisto-krwistych. Niefortunna interwencja rosłego stopera skończyła się groźnym uderzeniem obok dalszego słupka!

41'

Fatalnie wykonany rzut rożny przez gdynian. Futbolówka w powietrzu opuściła plac gry.

40'

Teraz zagotowało się pod bramką Korony! Maciej Gostomski dwukrotnie ratował swój zespół z opresji!

39'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Łukasz Sekulski. Asystował mu Miguel Palanca.

Korona prowadzi! Ależ to była akcja! Najpierw gospodarze zagrali na jeden kontakt, a gdy po interwencji Konrada Jałochy futbolówka znalazła się w powietrzu niezwykle przytomnie zachował się Miguel Palanca. Hiszpan znakomicie wypatrzył Łukasza Sekulskiego.

37'

Miguel Palanca chciał sprawdzić się w dryblingu, jednak dobrze ustawiony obrońca Arki skutecznie zatrzymał byłego gracza Realu Madryt.

36'

Mateusz Szwoch został złapany na spalonym.

1
35'

Kielczanie w przeciwieństwie do Arki przynajmniej starają się atakować.

1
34'

Przypadkowe zagranie piłki ręką przez Antoniego Łukasiewicza.

32'

W końcu coś się zadziało! Sprytne odegranie do pozostawionego bez opieki Palanki, a ten celnym podaniem obsłużył Łukasza Sekulskiego. Uderzenie najskuteczniejszego gracza Korony w tym sezonie zostało zatrzymane!

30'

Bardzo dużo niedokładności. Niestety ostatnie minuty nie są zbyt interesujące.

28'

Nieudana wrzutka Adrian Błąda. Grę z piątego metra wznowi Maciej Gostomski.

27'

Drugi kwadrans zbliża się do końca, a my nadal czekamy na prawdziwą "setkę".

25'

Głębokie dośrodkowanie, strzał, ale nawet gdyby padł gol nie zostałby on uznany - arbiter liniowy dopatrzył się spalonego.

24'

Siergiej Pilipczuk przypadkowo trafił jednego z rywali, rzut wolny dla Arki.

1
23'

Goście zyskali aut w okolicach pola karnego Korony. Daleki wyrzut piłki nie przerodził się jednak w zagrożenie.

21'

W Kielcach zameldowała się bardzo liczna grupa sympatyków Arki. Ich doping jest słyszalny od pierwszych sekund.

2
19'

Czego mamy w tym spotkaiu najwięcej? Interwencji sędziego. Kolejne przewinienie zawodnika z Gdyni.

1
18'

Miguel Palanca faulowany w środku pola.

17'

Niecelnie podanie po linii w kierunku Szwocha. Beniaminek jak na razie bez pomysłu na grę w ofensywie.

15'

Korona w tych pierwszych minutach wygląda zdecydowanie lepiej. Tym razem na strzał zdecydował się Marcin Cebula. Mocno i niecelnie.

14'

Startujący do górnego podania Łukasz Sekulski został powalony na ziemię, stały fragment gry dla zespołu Tomasza Wilmana.

13'

Niezłe dośrodkowanie Palanki, futbolówka trafiła do Nabila Aankoura, którego strzał ofiarnie zablokowali obrońcy.

12'

Kolejny piłkarz w żółto-czerwonym trykocie- Siergiej Piliczpuk - mocno odczuł zderzenie z Arkowcem. Rzut wolny dla Korony.

1
11'

Chwilę to trwało, ale Marcin Cebula wrócił na boisko.

10'

Warto odnotować, że kolejny raz spotkanie na Kolporter Arenie odbywa się bez zorganizowanego dopingu. To efekt trwającego od miesięcy konfliktu na linii kibice - prezes Korony.

8'

Bardzo niebezpieczny atak Marciniaka. Marcin Cebula utykając opuszcza plac gry. Czyżby konieczna była zmiana?

7'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Marciniak.

6'

Kielczanie starają się podchodzić bardzo wysoko. Ekipa Grzegorza Nicińskiego póki co nie może przenieść ciężaru gry na połowę rywala.

5'

Sytuacyjny strzał Miguela Palanki. Piłka przeszła w bezpiecznej odległości od bramki Konrada Jałochy.

3'

Arkowcy odebrali futbolówkę w środkowej strefie boiska, ale Miroslav Bożok błyskawicznie niecelnym podaniem "oddał" ją Koronie.

2'

Dość niskie dośrodkowanie w pole karne Arki, blisko piłki był Elhadji Pape Diaw, ale nie zdołał złożyć się do strzału.

1'

Pierwsza akcja gospodarzy i za chwilę będziemy mieli premierowy rzut rożny.

czas Start meczu
17:20

To jest odpowiedni moment, aby zadać Wam jedno pytanie.

17:20

Ławka rezerwowych Korony: Michal Pesković, Vanja Marković, Dani Abalo, Tomasz Zając, Dmitrij Wierchowcow, Vladislavs Gabovs, Michał Przybyła.

17:20

Ławka rezerwowych Arki: Pavels Steinbors, Paweł Abbott, Krzysztof Sobieraj, Rafał Siemaszko, Tadeusz Socha, Przemysław Stolc, Rashid Yussuff.

17:20

Witamy serdecznie prosto z Kolporter Areny, gdzie już niedługo rozpocznie się drugie sobotnie spotkanie 8. kolejki Lotto Ekstraklasy, w którym Korona Kielce powalczy z Arką Gdynia. Obie drużyny początek sezonu mogą zaliczyć do udanych. Kto po końcowym gwizdku będzie jeszcze bardziej zadowolony?