6:0
Zakończony
Korona Kielce
90+1'

W doliczonym czasie jeszcze strzelił Deleu, ale nie przymierzył w światło bramki Korony Kielce.

90'

Doliczone 3 minuty do regulaminowego czasu.

87'

Gol! Strzelił Mateusz Wdowiak. Asystował mu Marcin Budziński.

Zmiennik dostał podanie w narożnik pola karnego od Marcina Budzińskiego i zatańczył sobie z obrońcami Korony Kielce, po czym uderzył płasko na 6:0!

84'

W odpowiedzi podrażniona Cracovia. Michal Pesković uwija się jak w ukropie, by zatrzymać uderzenia Mateusza Szczepaniaka oraz Miroslava Covilo.

83'

Dani Abalo nie zdołał oddać strzału, choć Radek Dejmek powalczył ambitnie o piłkę i wypracował swojemu partnerowi dobrą pozycję.

80'

Mocne wstrzelenie w wykonaniu Tomasza Brzyskiego. Zabrakło w polu karnym piłkarza w ciemnym stroju, by zwieńczyć akcję byłego gracza Legii Warszawa uderzeniem na 6:0.

1
78'

8867 kibiców ogląda na żywo popis Cracovii.

76'

Ponownie gorąco w polu karnym Korony Kielce. Dziś drużyna Tomasza Wilmana wyrządza sobie więcej krzywdy niż rywalom, choc sam początek meczu był obiecujący w jej wykonaniu.

73'

Po dośrodkowaniu Jacka Kiełba najwyżej wyskoczył Siergiej Pilipczuk i główkował nad poprzeczką. Drużyna z Kielc próbuje zdobyć przynajmniej honorowego gola.

67'

Nic nie odbierze drużynie z Krakowa zwycięstwa. W niedzielę wychodzi jej praktycznie wszystko.

65'

Gol! Strzelił Krzysztof Piątek.

Pogrom! Krzysztof Piątek rozpoczyna strzelanie w barwach Cracovii od dubletu. Dość przypadkowo piłka spadła na jego głowę, ale zorientował się w sytuacji i skierował ją do pustej już bramki.

62'

Mateusz Cetnarski upadł w polu karnym Korony Kielce. Sędzia kazał mu wstać i kontynuować grę. Nie ma jedenastki.

59'

Marcin Budziński wie, że drużyna ma korzystny wynik, więc decyduje się na coraz to nowe uderzenia z dystansu. Już wyczuleni są goście i zablokowali pomocnika Cracovii.

55'

Krzysztof Piątek nie dość, że przegrał pojedynek biegowy z przeciwnikiem, to na dodatek potraktował go faulem. Piłka dla kielczan.

53'

Przerzut w kierunku Tomasza Brzyskiego, który nie opanował idealnie piłki, co umożliwiło interwencję Bartoszowi Rymaniakowi. Na coraz bardziej śmiałe rozwiązania decyduje się drużyna Jacka Zielińskiego.

50'

Strzał Marcina Budzińskiego nie tak dobry jak ten w pierwszej połowie. Michal Pesković pilnował, by piłka nie wturlała się w narożnik jego bramki.

48'

Gol! Strzelił Miroslav Covilo. Asystował mu Mateusz Cetnarski.

Druga asysta Cetnarskiego. Tym razem pomocnik Cracovii dośrodkował z rzutu wolnego precyzyjnie na głowę Miroslava Covilo, który doskonale wie, jak grać głową. Punktowanie Korony Kielce trwa!

47'

Żółtą kartkę otrzymał Dmitrij Wierchowcow.

46'

Gra wznowiona po przerwie!

42'

Wściekł się Łukasz Sekulski na Miguela Palancę za jeszcze jedno spowolnienie ataku Korony Kielce. Niesnaski nie pomagają w ratowaniu wyniku.

41'

Michal Pesković poradził sobie z płaskim strzałem Tomasza Brzyskiego z rzutu wolnego. Pewna interwencja bramkarza Korony Kielce, który dotychczas nie pomagał drużynie.

37'

Miguel Palanca podjął w tym meczu kilka złych decyzji. Motor napędowy akcji Korony Kielce nie jest dziś wydajny.

34'

Gol! Strzelił Marcin Budziński.

Co to był za gol! Nie pierwsze w karierze piękne trafienie Marcina Budzińskiego! Ekskluzywne uderzenie zza pola karnego od słupka do bramki i Cracovia zaczyna demolować swojego przeciwnika!

33'

I jeszcze raz Cracovia! Mateusz Cetnarski huknął zza pola karnego i pomyłka nie była duża.

32'

Jakub Wójcicki zrobił przewagę na połowie przeciwnika, a cała akcja Cracovii skończyła się strzałem, po którym futbolówka otarła się o słupek.

31'

Cracovia z premedytacją uspokaja sytuację na boisku. To nie gospodarzom zależy obecnie na forsowaniu wysokiego tempa.

29'

Mateusz Cetnarski miał ochotę na następne podanie w kierunku Mateusza Szczepaniaka. Tym razem czujni obrońcy z Kielc.

25'

Próbuje zaatakować Korona Kielce i zmniejszyć prowadzenie Cracovii. Łukasz Sekulski uderzył płasko i Grzegorz Sandomierski musiał wyciągnąć się jak struna, by zatrzymać piłkę.

23'

Gol! Strzelił Krzysztof Piątek. Asystował mu Jakub Wójcicki.

Krzysztof Piątek wyprzedził Radka Dejmka w polu bramkowym i dostawił głowę do dośrodkowania z prawego skrzydła. Akcję Pasów rozrzucił dobrze Damian Dąbrowski. W Krakowie jest 2:0, a Cracovia zdobyła dwie bramki w niespełna 10 minut!

23'

Z następnym atakiem ruszył Tomasz Brzyski. Coraz więcej do powiedzenia ma na boisku Cracovia. Widać, że zdobyta bramka dodała jej skrzydeł.

21'

Tomasz Brzyski dośrodkował zbyt płasko z rzutu wolnego. Twarda walka w polu karnym Korony Kielce i górą przyjezdni.

20'

Żółtą kartkę otrzymał Vanja Marković.

19'

Damian Dąbrowski obrócił się z piłką przed polem karnym Korony Kielce i zdecydował się na strzał z dystansu. Był rykoszet i tym samym jeszcze korner dla Cracovii.

17'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Polczak.

15'

Gol! Strzelił Mateusz Szczepaniak. Asystował mu Mateusz Cetnarski.

Mateusz Cetnarski próbował zdobyć gola zza pola karnego, a z jego płaskiego uderzenia wyszło idealne podanie do Mateusza Szczepaniaka, który wyprzedził przeciwnika i na wślizgu zdobył gola na 1:0!

12'

Cracovia nie potrafi zepchnąć swojego przeciwnika, a początek meczu z delikatnym wskazaniem na złocisto-krwistych.

10'

Niebezpieczna jest Korona Kielce w Krakowie. Jacek Kiełb przedryblował dwóch przeciwników i strzelił płasko z ostrego kąta. Nogami interweniował Grzegorz Sandomierski.

8'

Piotr Malarczyk najpierw interweniował dobrze, a po chwili nerwowo. W efekcie rzut rożny dla Korony Kielce i całe zamieszanie skończyło się strzałem Rafała Grzelaka obok słupka.

5'

Jacek Kiełb próbował uruchomić podaniem Łukasza Sekulskiego. Dobrze ustawiła się Cracovia, która choć gra u siebie, jest w wyjazdowych, ciemnych strojach.

3'

Mocne otwarcie Cracovii, która podeszła wysoko na połowę Korony Kielce, ale to goście oddali pierwszy strzał. Jacek Kiełb sprawdził czujność Grzegorza Sandomierskiego.

15:21

Ławka rezerwowych Cracovii: Krystian Stępniowski - Luiz Santos Deleu, Tomas Vestenicky, Erik Jendrisek, Mateusz Wdowiak, Sebastian Steblecki, Hubert Wołąkiewicz.

15:15

Ławka rezerwowych Korony Kielce: Zbigniew Małkowski - Vladislavs Gabovs, Siergiej Pilipczuk, Marcin Cebula, Dani Abalo, Tomasz Zając, Michał Przybyła.