6
8
24
90+4'

Rzut karny dla Wisły Płock! W ostatniej akcji meczu po zagraniu Recy jeden z graczy Arki zagrał ręką.

22
9
8
5
10
90'

4 minuty doliczone.

9
3
4
3
12
90'

Po strzale głową Kante udanie interweniował Konrad Jałocha.

13
1
1
1
3
88'

Wisła Płock naciera w końcówce. Gdynianie świetnie się bronią.

7
4
3
1
7
85'

Arka Gdynia. Schodzi: Yannick Sambea. Wchodzi: Adam Marciniak.

3
84'

Ależ groźnie! Kapitalny rajd przeprowadził Arkadiusz Reca, jednak wzorową interwencją popisał się Antoni Łukasiewicz. Goście się przebudzili w końcówce!

4
2
1
2
83'

Mateusz Szwoch wychodził z kontrą 3 na 3 i... zagrał pod nogi rywala.

3
6
1
81'

Przemysław Szymiński bardzo lekko, a na dodatek w sam środek bramki strzelił z główki. Konrad Jałocha spokojnie złapał piłkę.

5
3
79'

Dariusz Formella wpadł w pole karne, lecz jego silny strzał został zablokowany.

3
2
1
1
78'

Dominik Hofbauer strzelił z dystansu obok bramki. Gospodarze skutecznie oddalają grę od własnego pola karnego.

3
5
1
75'

Kapitalna okazja dla Arki! Po dośrodkowaniu Zbozienia w długi róg strzelił Mateusz Szwoch, ale świetną interwencją popisał się Seweryn Kiełpin.

7
7
2
4
3
72'
71'

Tadeusz Socha ładnie dograł w kierunku Siemaszki, który przyjął sobie piłkę ręką. Zacznie Wisła.

2
5
3
3
5
69'
67'
67'

Blisko remisu! Po dośrodkowaniu Stefańczyka jeden z graczy gości uderzył tuż obok bramki.

4
2
2
3
66'

Po centrze Stefańczyka na korner piąstkował Konrad Jałocha.

2
1
2
65'

Żółtą kartkę otrzymał Damian Zbozień.

4
1
3
64'

Spore zamieszanie w polu karnym Arki, ale gospodarze zdołali wybić piłkę.

3
1
4
5
62'

Zmiany na razie nie wprowadziły ożywienia w grę gości. Znów piłkarze Arki przejęli inicjatywę.

5
2
1
2
2
59'
59'

Rafał Siemaszko główkował nad poprzeczkę.

8
5
2
6
2
57'

Groźne dośrodkowanie Kuna, jednak Jose Kante nie dosięgnął futbolówki. Gospodarze są bardzo dobrze ustawieni w defensywie.

1
4
1
55'

Wisła Płock. Schodzi: Dimitar Iliew. Wchodzi: Mateusz Piątkowski. "Nafciarze" będą grać dwoma napastnikami.

54'

Wisła walczy o "ósemkę", ale potrzebuje goli. Goście po przerwie prezentują się nieco lepiej.

2
50'

Sporo szczęścia Arki. Po rzucie rożnym fatalnie skiksował Dimitar Iliew.

3
1
2
2
48'

Seweryn Kiełpin przy wybiciu trafił w Siemaszkę i piłka przeleciała tuż obok słupka.

3
4
46'

Druga połowa!

7
4
1
1
45+2'

Olbrzymie zamieszanie w pollu karnym Wisły po rzucie rożnym. W "szesnastce" padł Antoni Łukasiewicz, jednak sędzia nie zwrócił uwagi na pretensje pomocnika Arki.

2
2
2
45'

Sędzia doliczył minutę.

1
1
1
1
1
41'

Gol! Strzelił Rafał Siemaszko.

Arka na prowadzeniu!!! Po wyrzucie z autu piłka przeleciała przez pole karne aż w końcu trafiła na głowę napastnika gospodarzy, który trafił do siatki!

34
20
9
18
29
41'

Seweryn Kiełpin uprzedził Warcholaka i wypiąstkował piłkę na aut.

1
2
2
5
38'

Mateusz Szwoch wycofał do Hofbauera, który w niezłej sytuacji posłał piłkę daleko w trybuny.

1
9
1
1
4
36'

10
36'

Yannick Sambea kapitalnie powstrzymał groźną kontrę Wisły Płock!

5
3
2
5
7
33'

Dominik Hofbauer ruszył z kontrą, wpadł w pole karne i przewrócił się o nogi rywala. Sędzia nakazał dalszą grę. Kontrowersyjna sytuacja.

2
2
2
5
3
32'

Spokojny okres w meczu. Pierwsze pół godziny pod dyktando Arki, ale gospodarzom brakuje skutecznego ostatniego zagrania.

4
2
2
2
2
28'

Co się dzieje na innych boiskach? Zapraszamy na relację live ze wszystkich stadionów:

1
27'

Dzieje się w polu karnym Wisły Płock! Rafał Siemaszko i Miroslav Bożok nie zdołali jednak oddać strzału. Arka znów ruszyła do ataku.

1
1
1
2
24'

Podniosła się ławka rezerwowych gości. Antoni Łukasiewicz ostro sfaulował rywala, ale sędzia nie wyjął kartki.

3
22'

Znów gorąco. Po wrzutce Warcholaka piłka jedynie prześlizgnęła się po głowie Siemaszki.

1
5
20'

W dobrej sytuacji znalazł się Mateusz Szwoch, który zwlekał z decyzją i ostatecznie został zablokowany. Kolejne dobre dośrodkowanie zanotował Damian Zbozień.

2
2
19'

Na tę chwilę Wisła Płock na 9. miejscu. Goście potrzebują zwycięstwa, jeśli chcą sobie już dzisiaj zapewnić utrzymanie.

2
1
16'

Po wrzutce z rzutu rożnego główkował Jose Kante, ale Konrad Jałocha odbił piłkę do boku. Był drugi korner dla "Nafciarzy". Nie przyniósł on żadnego zagrożenia.

4
1
2
1
4
15'

Po centrze w pole karne Arki Gdynia jeden z defensorów gospodarzy główkował nieznacznie obok własnej bramki.

1
1
4
12'

Ależ zamieszanie! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Seweryn Kiełpin nie zdołał złapać piłki i przed linią bramkową musieli go ratować koledzy z drużyny. Było gorąco!

4
1
2
1
5
11'

Bardzo aktywny na prawej stronie jest Damian Zbozień. Po jego trzeciej ofensywnej akcji gospodarze wywalczyli rzut rożny.

2
1
2
7'

Udany początek meczu w wykonaniu Arki Gdynia, a my przypominamy o naszym profilu na Facebooku -> https://www.facebook.com/SportoweFakty/

2
3
4'

Ładny rajd przeprowadził Damian Zbozień, który dośrodkował w kierunku Siemaszki. Na posterunku stał jednak Seweryn Kiełpin.

4
1
17:13

W zespole Wisły brakuje lidera drużyny - Dominika Furmana, który pauzuje za kartki.

17:13

Wisła Płock wciąż może awansować do pierwszej "ósemki". Nafciarze przystąpią do walki będąc pod kreską, ale jeśli wygrają, na pewno wyprzedzą jednego z rywali - w innym meczu zmierzą się bowiem dwie inne drużyny będące "w grze" - Korona i Termalica.