Vineta Wolin. Schodzi: Michał Adamczak. Wchodzi: Tomasz Wydmuszek.

Sprytnie rozegrany kontratak i Wolny musiał tylko uderzyć z bliska obok Rechtziegela.

Dawid Wolny #19
Odra Opole
82'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego ominęło całe towarzystwo zebrane w polu karnym opolan, choć ich bramkarz nie mógł być pewny swego.

79'

Gol! Strzelił Waldemar Gancarczyk.

Na raty ale jednak z powodzeniem! Strzał z 11 metrów odbił Oskar Rechtziegel, ale już dobitka strzelca była skuteczna.

78'

Rzut karny dla Odry! Dawid Jeż zagrał ręką we własnym polu karnym!

77'

Odra. Schodzi: Marcin Niemczyk. Wchodzi: Bartłomiej Kolanko.

Marcin Niemczyk #21
75'

Zdecydowanie zbyt mocne podanie w kierunku Adriana Nagórskiego. Pomocnik Vinety Wolin znalazł w sobie energię i ruszył za piłką, ale nie miał szans na dogonienie jej.

73'

Żółtą kartkę otrzymał Adrian Skorb.

Adrian Skorb #20
71'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Adamczak.

69'

Vineta Wolin. Schodzi: Dawid Łodyga. Wchodzi: Wojciech Gałecki.

Wojciech Gałecki #11
Dawid Łodyga #13
67'

Waldemar Gancarczyk uderzył z dystansu, ale tym razem pozostało mu złapać się za głowę po swojej próbie. Wyraźne pudło pomocnika, testowanego kiedyś przez Flotę Świnoujście.

63'

Czas na sprzątanie. Na murawie wylądowały serpentyny.

60'

Dobra próba Wepy. Uderzenie z 25 metrów było soczyste, a piłka przeleciała tuż obok spojenia słupka z poprzeczką.

59'

Odra. Schodzi: Łukasz Staroń. Wchodzi: Dawid Wolny.

59'

Odra. Schodzi: Mateusz Gancarczyk. Wchodzi: Krzysztof Gancarczyk.

Krzysztof Gancarczyk #18
Mateusz Gancarczyk #9
58'

Zrobiło się gorąco na trybunach. Być może nawet Vinecie należała się jedenastka. Trudno nam jednoznacznie ocenić z perspektywy trybun czy Wittbrodt był podcinany przez obrońce, czy przyaktorzył.

55'

Dwójkowa akcja Wittbrodta z Adamem Nagórskim... bez powodzenia.

52'

Zaskakujący ofensywny wypad zafundował nam Robert Trznadel. Odra Opole pozwala sobie na coraz bardziej brawurowe rozwiązania.

50'

Kacper Wittbrodt w pierwszej swojej akcji ofensywnej, przebił się przez obronę, ale dośrodkowanie jakie zaserwował partnerom, dalekie było od doskonałości.

48'

Zbyt mocna centra w pole karne gospodarzy. Waldemar Gancarczyk zdołał jednak opanować piłkę, ale jedyne co mógł zwojować to wywalczenie rzutu rożnego. Korner nie przyniósł jednak zagrożenia.

46'

Vineta Wolin. Schodzi: Paweł Szewczykowski. Wchodzi: Kacper Wittbrodt.

Kacper Wittbrodt #19
Paweł Szewczykowski #14
46'

Zaczęła się druga połowa.

43'

Okres tzw. "kopaniny". Chyba w Wolinie czekają już na przerwę.

40'

Przerwa w grze. W zderzeniu z rywalem ucierpiał Jeż, ale po chwili był w stanie opuścić murawę o własnych siłach.

38'

Rozklepana obrona Vinety i strzał Staronia z bliskiej odległości. Było o włos od gola, ale Jakub Tarka ofiarnie wybił piłkę z linii bramkowej!

35'

Nie wiadomo czy pochwalić czy zganić, ale warto odnotować centrostrzał Adriana Nagórskiego. Piłka wylądowała na górnej siatce bramki przyjezdnych.

33'

Centra Skorba padła łupem bramkarza. Tobiasz Weinzettel wzorowo zachował się na przedpolu.

31'

Kibice doczekali się dobrej akcji gospodarzy. Na lewej stronie pokazał sie Adrian Nagórski. Dobry balans ciała i solidne dośrodkowanie, które trafiło do Łodygi. Ten był faulowany.

29'

Po centrze spod chorągiewki, na piłkę zapolował Mateusz Bodzioch. Co prawda oddał strzał, ale futbolówka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

26'

Niemczyk w pojedynku ze Skorbem. Górą rudowłosy obrońca, który wyłuskał piłkę rywalowi i natychmiast podał do własnego bramkarza.

24'

Długie podanie z głębi pola w kierunku Staronia. Napastnik został jednak wyprzedzony przez czujnego w tej sytuacji Rechtziegela. Bramkarz gospodarzy wybił piłkę na oślep.

21'

Tarka został sfaulowany w środku pola. Chwila oddechu dla zapracowanej defensywy Vinety.

19'

Prostopadłe podanie w uliczkę do Adama Nagórskiego. Ten jednak pospieszył się z wyjściem na pozycję.

17'

Wyraźnie budzi się Odra.

16'

Dlaczego teraz nie padła bramka!? Niemczyk dostał piłkę jak "na patelni", a bramce nie było już nikogo. Kiks i kupa szczęścia po stronie gospodarzy!

13'

Marcin Niemczyk sam przed bramkarzem! Piłkarz Odry wygonił sie jednak za bardzo do boku i bramkarz zdołał obronić. Po chwili dobitka, ale Marek Niewiada wybił futbolówkę tuż sprzed linii bramkowej.

12'

Zbyt mocne podanie w kierunku Brusiło. W odpowiedzi premierowa szarża najlepszego napastnika III ligi bałtyckiej - Adama Nagórskiego. Strzału jednak nie oglądaliśmy.

9'

Zdecydowana reakcja Ałdasia w środkowej strefie. Piłkarz zaryzykował obejrzenie kartki, ale ostatecznie nie został ukarany, a zastopował groźną akcję rywali.

7'

Nieodpowiedzialny, niedokładny wykop Rechtziegela w kierunku Skorba. Na szczęście dla wolinian, nie było tam zawodnika z Opola, który skorzystałby z prezentu.

5'

Początek ze wskazaniem na gospodarzy. Odra głęboko wycofana, czeka na to co zrobią miejscowi.

2'

Pierwsza szansa dla Vinety po stałym fragmencie. Tarka urwał sie obrońcom po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, ale nieczysto trafił w piłkę i skończyło się tylko na strachu.

14:37
Komplet na widowni
Za kogo trzymacie kciuki?
Vineta
Odra
14:37

Kibice z Opola opuścili właśnie sektor gości w ramach solidarności z tymi, którzy się tam nie zmieścili. Fani gości w komplecie będą oglądać mecz zza płotu.

14:37

W oczekiwaniu na mecz przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty