90+10'

W końcówce jeszcze zółtą kartkę otrzymał Adrian Laskowski.

90+8 '
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Uderzenie Ciarkowskiego obronił Cabaj! Garbarnia nadal z szansami na remis, który dałby jej awans do II lig!

1
90+6'

Drugi rzut karny dla Warty! Faulował Cabaj, który nieprzepisowym zagraniem zatrzymał kontratak gospodarzy!

1
90+1'

Kolejna roszada u gospodarzy. Schodzi: Łukasz Spławski. Wchodzi: Alain Ngamayama.

90'

Sędzia doliczył aż 9 minut do drugiej części meczu!

90'
CZERWONA KARTKA

Ogromne zamieszanie w Poznaniu! Po golu gracze gości mieli ogromne pretensje do arbitra. Czerwoną kartkę otrzymał Mateusz Pawłowicz za niesportowe zachowanie.

Garbarnia Kraków
1
90'

Gol! Strzelił Łukasz Białożyt. Białożyt strzelił w lewo, a Cabaj rzucił się w prawo!

86'

Rzut karny dla gospodarzy! Zadecydował sędzia boczny, który orzekł, że Laskowski był faulowany!

85'

Trener gospodarzy nie ma już czego bronić.  Schodzi: Filip Brzostowski. Wchodzi: Adrian Szynka.

wchodzi Wchodzi
Adrian Szynka #13
schodzi Schodzi
85'

Zmiana w Garbarni. Schodzi: Łukasz Pietras. Wchodzi: Dariusz Łukasik.

Dariusz Łukasik #24
Łukasz Pietras #5
82'

Napastnik zastępuje obrońcę w drużynie Warty. Schodzi: Nikodem Fiedosewicz. Wchodzi: Jan Paczyński.

Jan Paczyński #15
81'

Strzelał Białożyt, ale jego strzał nie miał szans zaskoczyć Cabaja.

77'

Pierwsze upomnienie dla gospodarzy. Żółtą kartkę otrzymał Artur Marciniak.

Warta Poznań
73'

Goście w końcu odpowiedzieli Warcie, ale strzał Nowaka z 18. metra minął bramkę Filipowiaka.

72'

Pierwsza zmiana u gospodarzy. Schodzi: Krzysztof Biegański. Wchodzi: Dominik Chromiński.

67'

Kolejna zmiana w Garbarni. Schodzi: Tomasz Ogar. Wchodzi: Norbert Piszczek.

Norbert Piszczek #20
67'

Żółtą kartkę otrzymał Norbert Piszczek.

62'

Ulewa na Poznaniem. Warunki do gry coraz trudniejsze.

58'

. Schodzi: Michał Kitliński. Wchodzi: Piotr Ferens.

Piotr Ferens #77
53'

Kolejny raz strzelał Spławski. Po rzucie rożnym wślizgiem posłał piłkę obok bramki.

50'

Zdecydowanie najlepsza okazja dla Warty w tym meczu! Spławski strzelał głową z pięciu metrów, ale doskonałym refleksem popisał się Cabaj! Tylko rzut rożny.

48'

Trzecia żółta kartka dla gości. Ukarany Tomasz Ogar.

46'

Gospodarze rozpoczęli drugą połowę meczu.

16:56

Koniec pierwszej części gry. Warta miała zdecydowanie lepsze okazje do strzelenia gola, ale swojej przewagi nie przełożyła na wynik. Po pierwszej połowie bliżej II ligi Garbarnia.

45'

Sędzia doliczył jedną minutę.

45'

Doskonała okazja dla Warty tuż przed przerwą. Rzut wolny dla Zielonych 20 metrów na wprost bramki gości. Białożyt trafił tylko w mur.

41'

Kolejne upomnienie dla gości. Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Pietras.

39'

Dośrodkowanie Garbarni z prawego skrzydła. Piłkę podbił Marciniak, a sytuację ostatecznie wyjaśnił Filipowiak.

32'

Zmiana wymuszona kontuzją. Schodzi: Krzysztof Kalemba. Wchodzi: Norbert Piszczek.

Krzysztof Kalemba #25
30'

Łukasz Nowak strzelał z około 20 metrów. Wyraźnie nad bramką.

26'

Świetna kontra w wykonaniu gospodarzy. Po rzucie rożnym przez całe boisko przebiegł Ciarkowski, minął obrońcę w polu karnym, ale jego strzał był zbyt lekki by zaskoczyć Cabaja.

17'

Laskowski zagrywał płasko wzdłuż linii bramkowej, ale żaden z partnerów nie wykorzystał bardzo dobrego podania. Piłka zatrzymała się niemalże na linii bramkowej. Po chwili strzelał Ciarkowski, a niepewnie bronił Cabaj.

12'

Ciarkowski znalazł się w polu karnym krakowian, ale jego strzał zablokowało dwóch defensorów.

7'

Mogło być 0:1! Goście ładnie rozegrali stały fragment gry, ale w ostatniej chwili gospodarzy uratował jeden z obrońców, przecinając podanie wzdłuż bramki.

7'

Pierwszy strzał. Tomasz Ogar niecelnie, ale goście będą mieli rzut rożny.

5'

Brzydki faul w środku pola. Żółtą kartkę otrzymał wyraźnie spóźniony Michał Kitliński.

czas Start meczu
16:56

Ekipy już na gotowe do gry. Gospodarze w zielonych koszulkach i białych spodenkach. Goście w białych trykotach i czarnych spodenkach.

16:56

Pośród obserwatorów spotkania między innymi Kazimierz Moskal, nowy trener Pogoni Szczecin.

16:56

Zespoły za chwilę wyjdą na boisko, a wielu chętnych jeszcze przed stadionem czeka na wejście.

16:45

W pierwszym spotkaniu w Krakowie Garbarnia wygrała 3:2. Jeśli identyczny wynik na korzyść gospodarzy padnie w Poznaniu, to czeka nas dogrywka, a później ewentualnie rzuty karne.