3:4
Zakończony
Liverpool FC
90+3'

Strzał Hendersona sprzed pola karnego, rykoszet i piłka poleciała nad poprzeczką.

90+2'

Po składnej akcji Kanonierów Theo Walcott potknął się na piłce w polu karnym i nie oddał strzału.

90'

Doliczone 5 minut.

1
86'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Granit Xhaka.

85'

Mogło być 3:5! Po strzale Roberto Firmino z 16 metrów i rykoszecie piłka otarła się o boczną siatkę.

1
83'

The Reds wybijają gospodarzy z uderzenia i odliczają cenne minuty do końca.

1
79'

Liverpool stara się nie panikować, ale będzie mu jeszcze trudno, bo gospodarze są niesamowicie naładowani.

2
76'

Liverpool. Schodzi: Adam Lallana. Wchodzi: Divock Origi.

75'

Gol! Strzelił Calum Chambers. Asystował mu Santi Cazorla.

Co za mecz! Co za emocje! Znakomicie z rzutu wolnego dośrodkował Cazorla, a piłkę do siatki głową skierował Chambers.

73'

Z dystansu nad poprzeczką uderzył Santi Cazorla.

70'

Bramka na 2:4 obudziła jeszcze ekipę Kanonierów, Liverpool stara się teraz zagrać spokojniej.

1
69'

Liverpool. Schodzi: Philippe Coutinho. Wchodzi: Emre Can. Brazylijczyk ma jakieś problemy mięśniowe.

67'

Arsenal. Schodzi: Mohamed Elneny. Wchodzi: Granit Xhaka.

64'

Gol! Strzelił Alex Oxlade-Chamberlain.

Kanonierzy walczą! Podobną akcję jak Mane przeprowadził Oxlade-Chamberlain, strzał był gorszy, ale Mignoletowi przeszkodził w interwencji rykoszet.

63'

Gol! Strzelił Sadio Mane.

Arsenal na kolanach! Mane zbiegł z prawego skrzydła w pole karne i strzałem z 12 metrów zdjął pajęczynę z bramki Cecha. 1:4!

1
61'

Arsenal. Schodzi: Aaron Ramsey. Wchodzi: Santi Cazorla. Walijczyk opuścił boisko z urazem.

58'

Ależ naciska Liverpool! Petr Cech z wielkim trudem obronił strzał Philippe Coutinho, a przy poprawce Lallana nie trafił do siatki z ostrego kąta.

57'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Alex Iwobi.

Arsenal FC
56'

Gol! Strzelił Philippe Coutinho. Asystował mu Nathaniel Clyne.

1:3! Clyne dośrodkował z prawego skrzydła idealnie pod nogi Coutinho, a ten nie dał Cechowi szans natychmiastowym strzałem z kilku metrów.

53'

Nacho Monreal zablokował strzał Sadio Mane z 16 metrów.

49'

Gol! Strzelił Adam Lallana. Asystował mu Georginio Wijnaldum.

Liverpool już prowadzi! Wijnaldum perfekcyjnie dośrodkował w polu karnym do Lallany, ten przyjął piłkę na klatkę piersiową i pokonał Cecha strzałem z ostrego kąta.

49'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

48'

Sadio Mane padł w narożniku pola karnego Arsenalu, sędzia jednak puścił grę.

46'

Początek drugiej połowy.

1
45+1'

Gol! Strzelił Philippe Coutinho.

1:1! Fantastyczny, zjawiskowy strzał Coutinho z rzutu wolnego z 26 metrów! Piłka poleciała w okienko i Cech bez szans.

1
1
45'

Doliczone 2 minuty.

1
44'

Z rzutu wolnego z 28 metrów uderzył Alexis Sanchez, piłka zrykoszetowała i poleciała daleko obok słupka.

43'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jordan Henderson. Goście mają ogromne problemy z zatrzymywaniem szybkich akcji Arsenalu.

41'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dejan Lovren.

40'

Po błędzie gospodarzy Philippe Coutinho znakomicie wyłożył piłkę na 16. metr do Wijnalduma, ale ten uderzył zbyt lekko i Petr Cech dość łatwo obronił.

39'

Alexis Sanchez wybiegł teraz sam na sam z Mignoletem, ale w momencie podania był na spalonym. Gra przerwana.

37'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Francis Coquelin.

35'

Płasko sprzed pola karnego uderzył Roberto Firmino, ale piłka minęła słupek w sporej odległości.

31'

Gol! Strzelił Theo Walcott. Asystował mu Alex Iwobi.

Fantastyczna rehabilitacja Walcotta, który pokonał Mignoleta płaskim uderzeniem przy dalszym słupku. Asystował Iwobi, a wszystko zaczęło się od kapitalnego odbioru Coquelina.

30'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Simon Mignolet kapitalnie wyczuł intencje Walcotta i obronił jego strzał w prawy róg!

28'

Żółtą kartkę otrzymał Alberto Moreno.

28'

Rzut karny dla Arsenalu! Moreno sfaulował Walcotta.

1
26'

Żółtą kartkę za faul na Ramseyu otrzymał Adam Lallana.

1
25'

Zablokowane mocne strzały Mane i Klavana po rzucie wolnym.

25'

Z ostrego kąta uderzył Roberto Firmino, piłka ugrzęzła w gąszczu nóg i gospodarze wyszli z opresji.

22'

Aaron Ramsey zauważył, że daleko od bramki stoi Simon Mignolet, chciał go więc przelobować, ale uderzenie było zdecydowanie za mocne.

19'

Sadio Mane domagał się podyktowania rzutu karnego za zagranie ręką Bellerina, jednak arbiter słusznie puścił grę. Odległość była bardzo niewielka, a zawodnik Kanonierów został nastrzelony.

1
16'

Goście poradzili sobie z niezłą centrą Ramseya z rzutu wolnego z narożnika boiska.

14'

Pogubił się we własnym polu karnym Alberto Moreno, ale zdążył jeszcze doskoczyć do Ramseya i zablokować jego strzał z ostrego kąta.

13'

Płasko z narożnika pola karnego uderzył Nathaniel Clyne, to jednak nie mogło zaskoczyć Cecha.

11'

Niezłe tempo, oba zespoły nastawione ofensywnie, ale spięć podbramkowych nie było jeszcze zbyt wiele.

7'

Alexis Sanchez krótko podał w polu karnym do Ramseya, ten uderzył jednak wprost w ręce Mignoleta.

1
4'

Dynamiczna akcja Arsenalu, jednak dośrodkowanie Monreala z lewego skrzydła zostało zablokowane.

1
2'

Sadio Mane wbiegał już w pole karne Kanonierów, był jednak na spalonym i gra została przerwana.