Premier League: 1. kolejka
15 sie 2016 21:00
90+4'

Jeszcze zakotłowało się w polu karnym Chelsea, ale Młoty nie zdołały oddać celnego strzału.

90+3'

Żółtą kartkę otrzymał Pedro Rodriguez.

90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Nemanja Matić.

90+1'

Dimitri Payet dopadł do piłki na 20. metrze, uderzył jednak zbyt lekko, by zaskoczyć Courtoisa.

90'

Doliczone 4 minuty.

89'

Gol! Strzelił Diego Costa. Asystował mu Michy Batshuayi.

Chelsea odzyskała prowadzenie! Batshuayi zgrał piłkę głową do Costy, a ten trafił do siatki precyzyjnym płaskim strzałem sprzed pola karnego.

86'

Pedro Rodriguez miał mnóstwo swobody w polu karnym, ale spudłował mocnym strzałem z ostrego kąta! To mogło być 2:1 dla Chelsea.

86'

Sam Byram przyblokował dośrodkowanie Mosesa z lewego skrzydła. Bez zagrożenia pod bramką WHU.

85'

Chelsea. Schodzi: Eden Hazard. Wchodzi: Victor Moses.

85'

Chelsea. Schodzi: Oscar. Wchodzi: Michy Batshuayi.

82'

Eden Hazard zagrywał prostopadle w pole karne, ale znakomicie przeciął to Winston Reid. Chelsea znów naciska, szukając drugiego gola.

80'

Chelsea. Schodzi: Willian. Wchodzi: Pedro Rodriguez.

77'

Gol! Strzelił James Collins.

Niesamowite! Nic na to nie wskazywało, ale mamy 1:1! W potężnym zamieszaniu po rzucie rożnym piłka spadła pod nogi Collinsa i ten uderzył nie do obrony.

West Ham United
76'

Słabo z rzutu wolnego uderzył Dimitri Payet i trafił w stojącego w murze Costę.

75'

Kontrowersyjny rzut wolny dla WHU z 18 metrów. Sędzia uznał, że Cesar Azpilicueta zbyt wysoko uniósł nogę atakując Carrolla.

72'

Rzut wolny z 22 metrów egzekwował Oscar, lecz uderzył w mur obrońców WHU.

70'

Nieźle z rzutu wolnego dośrodkował Dimitri Payet, ale zagrożenie oddalił Branislav Ivanović.

67'

Adrian pogubił się z piłką we własnym polu karnym, próbował mu ją odebrać Diego Costa, ale popełnił faul w ofensywie. Młoty domagały się drugiej żółtej kartki dla snajpera The Blues, sędzia jednak nie sięgnął do kieszonki.

64'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego nad poprzeczką główkował John Terry.

63'

Oscar podał prostopadle do Williana, ten oddał płaski strzał z ostrego kąta i West Ham znakomitą interwencją uratował Adrian!

60'

Arthur Masuaku przechwycił piłkę po prostopadłym podaniu Costy do Williana.

57'

West Ham bezradny na Stamford Bridge, a Chelsea nie chce czekać, lecz szuka kolejnego gola.

54'

Winston Reid przeciął groźne dośrodkowanie Ivanovicia w kierunku Costy.

52'

West Ham. Schodzi: Michail Antonio. Wchodzi: Sam Byram.

51'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

50'

West Ham próbuje teraz przejść do ofensywy, ale musi uważać, bo piłkarze Chelsea są niesamowicie ruchliwi i w każdej chwili mogą wyprowadzić groźną kontrę.

47'

Gol! Strzelił Eden Hazard.

Hazard trafił do siatki potężną bombą pod poprzeczkę i 1:0 dla Chelsea!

2
46'

Żółtą kartkę otrzymał Michail Antonio.

46'

Rzut karny dla Chelsea! Michail Antonio sfaulował Azpilicuetę.

46'

Adrian nogami obronił strzał Costy z bardzo ostrego kąta.

46'

Początek drugiej połowy.

45+3'

Po rzucie rożnym niecelnie główkował Cesar Azpilicueta.

45+2'

Bardzo ładnie z rzutu wolnego z 24 metrów uderzył Willian, piłka leciała pod poprzeczkę, jednak Adrian zdążył z interwencją.

45'

Doliczone 2 minuty.

44'

Spore zamieszanie w polu karnym WHU po centrze Oscara. Próbował uderzać Costa, ale został zablokowany.

41'

The Blues mają sporą przewagę w polu, nieźle radzą sobie w ataku pozycyjnym, ale w ich grze jeszcze szwankuje ostatnie podanie.

38'

Potężnie, ale niecelnie z dystansu uderzył Diego Costa.

37'

Branislav Ivanović w tempo odegrał do Williana, Brazylijczyk zacentrował płasko z prawego skrzydła, lecz Adrian dopadł do piłki przed spóźnionym Costą.

34'

West Ham. Schodzi: Andre Ayew. Wchodzi: Gokhan Tore.

33'

Andre Ayew doznał kontuzji mięśniowej, konieczna będzie zmiana.

31'

Indywidualna szarża Hazarda, który wpadł w pole karne, uderzył w kierunku dalszego słupka, jednak pomylił się o niespełna metr.

1
30'

Adrian złapał piłkę po zbyt głębokim dośrodkowaniu Ivanovicia z prawego skrzydła.

28'

Eden Hazard dośrodkował płasko z lewego skrzydła, ale to było zagranie na pamięć. W polu karnym zabrakło jego kolegów.

24'

Znów nieco lepszy okres w wykonaniu West Hamu, który zniwelował przewagę Chelsea.

21'

Żółtą kartkę za faul na Coscie otrzymał James Collins.

19'

Żółtą kartkę otrzymał Diego Costa.

1
19'

Oscar padł w polu karnym WHU po starciu z Reidem. Sędzia puścił grę, a miał podstawy do wskazania na "wapno", bo zawodnik gości pracował rękami.

18'

Młoty spuściły z tonu i od kilku minut wyraźnie przeważa Chelsea.

14'

Eden Hazard miał trochę swobody przed polem karnym, ale odchylił się i strzelił wysoko nad bramką.

12'

Teraz z ostrego kąta płasko w krótki róg uderzył Branislav Ivanović i Adrian musiał się wyciągnąć jak struna, by obronić!

12'

Bardzo zacięty początek na Stamford Bridge - przede wszystkim dlatego, że West Ham jest dość ofensywnie usposobiony.

8'

Diego Costa poszedł na przebój środkiem pola, ale powinien odgrywać. Tymczasem osaczyło go trzech rywali i stracił piłkę.

6'

Oscar przytomnie przeciął dośrodkowanie Valencii z rzutu wolnego.

3'

Żółtą kartkę za faul na Carrollu otrzymał N'Golo Kante.

3'

Zbyt lekkie dośrodkowanie Williana z rzutu wolnego z narożnika boiska i zagrożenie oddalił Andy Carroll.