Premier League: 2. kolejka
20 sie 2016 18:30
90+3'

Gospodarze nie wykorzystali rzutu wolnego i strzał Drinkwatera został zablokowany.

90+3'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Rob Holding. Bardzo dobra okazja dla Lisów z rzutu wolnego - zaledwie 17 metrów.

90+2'

To mógł być decydujący cios! Strzał Mahreza z najwyższym trudem obronił Petr Cech.

90'

Trzy minuty doliczone.

88'

Musa upadł w polu karnym Arsenalu. Czy Bellerin faulował? Zdaniem sędziego nie.

87'
ZMIANA

Leicester. Schodzi: Marc Albrighton. Wchodzi: Ahmed Musa.

85'

Arsenal dominuje w ostatnich minutach, ale wciąż brakuje kropki nad "i".

83'

Zapachniało golem dla Arsenalu. Oezil miał jednak ostry kąt i Schmeichel sparował strzał na korner.

82'

Sanchez miał okazję do oddania strzału, ale podał do Wilshere'a, który źle dryblował i stracił futbolówkę.

81'

Wes Morgan w ostatniej chwili zablokował strzał Walcotta. Jeszcze Giroud domagał się podania piłki.

77'

Spora niedokładność Oezila przy podaniu. Od bramki rozpoczął Kasper Schmeichel.

75'

Składna akcja Arsenalu, ale strzał Walcotta miał za mało siły i bramkarz mistrza Anglii nie dał się pokonać.

73'
ZMIANA

Arsenal. Schodzi: Santi Cazorla. Wchodzi: Mesut Oezil.

73'
ZMIANA

Arsenal. Schodzi: Granit Xhaka. Wchodzi: Jack Wilshere.

70'

Jeden z piłkarzy Arsenalu podał wprost do Vardy'ego, który wpadł w pole karne i uderzył bardzo mocno, ale i niecelnie.

68'

Kontra Leicester, jednak Mahrez źle podał do Vardy'ego.

63'

Petr Cech nie miał problemów z chwytem piłki po dośrodkowaniu Albrightona.

60'

Koscielny odważną interwencją zablokował strzał Andy'ego Kinga.

58'

Soczysty strzał Bellerina sprzed pola karnego, jednak wprost w Schmeichela.

56'

Riyad Mahrez uderzył z rzutu wolnego z 20 metrów nad poprzeczką Arsenalu.

55'

Faul Francisa Coquelina na Mahrezie i Francuz mógł ujrzeć drugą żółtą kartkę.

53'
ZMIANA

Leicester. Schodzi: Nampalys Mendy. Wchodzi: Andy King.

52'

Mendy wrócił na murawę, ale od razu upadł. Będzie zmiana.

50'

Nampalys Mendy podkręcił stopę przy jednej z interwencji. Nie wygląda to dobrze.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Minuta doliczona.

45'

Żółtą kartkę otrzymał Nampalys Mendy.

Leicester City
43'

Telewizyjne powtórki pokazały, że Koscielny czysto wybił piłkę Drinkwaterowi.

42'

Ależ okazja dla Leicester! Mahrez świetnie podał do Vardy'ego, lecz dobrze interweniował Cech. Wydawało się, że chwilę później faulowany był Drinkwater, ale sędzia nie wskazał na "wapno".

38'

Granit Xhaka zdecydował się na strzał z dystansu, ale Schmeichel nie musiał interweniować.

35'

Teraz nie wyszedł strzał Sanchezowi z linii pola karnego.

34'

Silny, celny strzał Cazorli z 20 metrów, jednak wprost w duńskiego bramkarza.

31'

Groźne dośrodkowanie Cazorli z rzutu wolnego i piłka po odbiciu od murawy została wybita na korner przez Schmeichela.

28'

Obraz gry cała czas się nie zmienia. Arsenal ma na ławce m.in. Oezila czy Girouda.

25'

Alex Oxlade-Chamberlain oddał techniczny strzał z około 18 metrów i piłka przeleciała tuż obok słupka.

24'

Żółtą kartkę otrzymał Francis Coquelin.

23'

Arsenal miał rzut rożny, którego jednak nie potrafił zamienić na strzał.

20'

Żywe tempo meczu, jednak bez okazji strzeleckich.

17'

Dobra akcja Arsenalu. W pole karne wpadł Bellerin, który jednak nie potrafił dokładnie dograć do Theo Walcotta.

15'

Sanchez uważał, że był faulowany tuż przed polem karnym Lisów. Sędzia uznał, że przewinienia nie było.

12'

Riyad Mahrez na prawym skrzydle, ale zbyt mocno dośrodkował w pole karne.

11'

Zbyt mocne podanie do Sancheza i piłkę złapał Schmeichel.

9'

Arsenal przeważa, ale to pasuje Leicester, które uwielbia kontrować.

6'

Trzecie już dośrodkowanie w pole karne Lisów, lecz bez strzału na bramkę.

4'

Dośrodkowanie na szósty metr do Sancheza, ale niski Chilijczyk ma nikłe szanse na wygranie pojedynku główkowego.

2'

Rob Holding trzymał we własnym polu karnym Roberta Hutha, jednak sędzia nie wskazał na wapno.