Premier League: 2. kolejka
20 sie 2016 13:30
90+5'

Gol! Strzelił Nolito. Asystował mu Raheem Sterling.

Jeszcze jeden gol dla Man City! Goście wyszli dwóch na bramkarza, Sterling podał do Nolito i ten trafił do pustej bramki.

Manchester City
90+4'

Wilfredo Caballero złapał piłkę po niezłym strzale z dystansu Krkicia.

90+3'

Żółtą kartkę za faul na Dioufie otrzymał John Stones.

90'

Doliczone 5 minut.

88'

Stoke. Schodzi: Marko Arnautović. Wchodzi: Sobhy Ahmed.

wchodzi Wchodzi
Sobhy Ahmed #32
schodzi Schodzi
86'

Gol! Strzelił Nolito. Asystował mu Kelechi Iheanacho.

Jest chyba po meczu! Iheanacho stanął oko w oko z Givenem, minął go, ale ze względu na bardzo ostry kąt nie zdecydował się na strzał. Zamiast tego podał do Nolito i Hiszpan dopełnił formalności z kilku metrów.

85'

Z ostrego kąta mocno, ale niecelnie uderzył David Silva.

84'

The Citizens robią co mogą, by nie przeżywać nerwów w końcówce. Muszą jednak uważać, bo ekipie Stoke nie brakuje wiary w odwrócenie losów rywalizacji.

78'

Zablokowany mocny strzał z dystansu Kolarova.

75'

Manchester City nastawił się na kontry, a gospodarze czują, że mogą tu jeszcze zapunktować.

71'

Żółtą kartkę za faul na Zabalecie otrzymał Joe Allen.

Stoke City
69'

Man City. Schodzi: Jesus Navas. Wchodzi: Nolito.

67'

Nicolas Otamendi zaliczył świetną interwencję, przecinając groźne dośrodkowanie Pietersa do Dioufa.

66'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kevin De Bruyne.

63'

Marko Arnautović zagrywał prostopadle w kierunku Krkicia, zabrakło jednak nieco precyzji i adresat nie doszedł do piłki.

59'

Gospodarze przez dłuższą chwilę znajdowali się pod polem karnym Man City, ale nie oddali groźnego strzału.

56'

Na razie The Potters nie idą za ciosem, a Manchester City stara się grać spokojnie.

52'

Z prawego skrzydła dośrodkował Jesus Navas, chciał to zamknąć Sergio Aguero, jednak nie doszedł do piłki.

51'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

49'

Gol! Strzelił Bojan Krkić.

1:2! Krkić uderzył w lewy róg, Caballero rzucił się w prawy i piłka w siatce.

49'

Żółtą kartkę otrzymał Raheem Sterling.

48'

Rzut karny dla Stoke! Raheem Sterling sfaulował Shawcrossa - przynajmniej zdaniem sędziego, bo nie wyglądało to raczej na przewinienie.

48'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Pablo Zabaleta.

47'

Z lewego skrzydła zbyt głęboko dośrodkował Marko Arnautović i piłkę złapał Wilfredo Caballero.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Doliczone 2 minuty.

45'

Żółtą kartkę otrzymał Bojan Krkić.

42'

Oglądamy mnóstwo twardej walki w każdym sektorze boiska.

38'

The Potters należał się rzut karny, bo Aleksandar Kolarov ewidentnie sfaulował Allena. Umknęło to jednak uwadze sędziego.

38'

Mogło być 1:2! Wilfredo Caballero obronił jednak potężny strzał Bardsleya z ostrego kąta. Gospodarze wywalczyli jeszcze rzut rożny, z którego nic nie wyszło.

36'

Gol! Strzelił Sergio Aguero. Asystował mu Kevin De Bruyne.

0:2! Świetnie z rzutu wolnego dośrodkował De Bruyne i Aguero główkował nie do obrony.

32'

The Potters nieco stłamszeni, na razie nie potrafią w żaden sposób odpowiedzieć na gola Aguero.

28'

Goście chcą pójść za ciosem! Mocno z ostrego kąta uderzył Sergio Aguero i Shay Given wybił piłkę na rzut rożny.

27'

Gol! Strzelił Sergio Aguero.

0:1! Aguero zmylił Givena i pokonał go bardzo pewnym uderzeniem w prawy róg.

26'

Żółtą kartkę otrzymał Ryan Shawcross.

26'

Rzut karny dla Man City! Ryan Shawcross sfaulował Otamendiego.

23'

Techniczny płaski strzał Sterlinga z ostrego kąta - zbyt lekki, by zaskoczyć Givena.

21'

Teraz groźna akcja Stoke! W polu karnym Joe Allen zagrał przed bramkę do Krkicia, znakomicie przeciął to jednak Nicolas Otamendi.

20'

Jesus Navas dostał świetne podanie na prawe skrzydło, ale nie miał pomysłu co zrobić z piłką i bardzo łatwo ją stracił.

17'

Bardzo groźna kontra Stoke, ale najpierw Marko Arnautović źle przyjął piłkę na skrzydle, a po chwili Giannelli Imbula uderzył anemicznie sprzed pola karnego i został zablokowany.

14'

Zelżał nieco napór Manchesteru City, The Potters nie bronią się już tak głęboko jak na początku.

11'

Niezły techniczny "rogal" Sterlinga sprzed pola karnego, ale zabrakło precyzji.

8'

Manchester City atakuje i prowadzi grę, a gospodarze czyhają na kontry. Zatem wszystko toczy się zgodnie z oczekiwaniami.

5'

Shay Given wypiąstkował piłkę po mocnym dośrodkowaniu De Bruyne z rzutu wolnego.

4'

Jesus Navas centrował płasko na 5. metr do Otamendiego, czujnie jednak zagrała obrona Stoke.

3'

Goście od razu przejęli inicjatywę i utrzymują się przy piłce na połowie rywala.