Mocny strzał oddał Batshuayi, ale piłka trafiła tylko w poprzeczkę!

. Schodzi: Jose Holebas. Wchodzi: Juan Camilo Zuniga.

89'

. Schodzi: Adlene Guedioura. Wchodzi: Matej Vydra.

87'

Gol! Strzelił Diego Costa. Asystował mu Cesc Fabregas.

Podanie w uliczkę i Costa z zimną krwią wykorzystał sytuację sam na sam z golkiperem.

85'

Zamieszanie pod bramką gospodarzy, ale Gomes wyłuskał piłkę spod nóg Ivanovicia.

83'

Mamy przerwę w grze. Costa trafił w nogi Capoue.

80'

Gol! Strzelił Michy Batshuayi.

Jest wyrównanie! Hazard uderzył z 23 metrów, a Gomes "wypluł" piłkę przed siebie. Ze sposobności dobitki skorzystał Batshuayi.

79'

Po centrze Fabregasa, w polu karnym upadł Batshuayi, ale zdaniem arbitra nic tam nie było.

78'

Chelsea. Schodzi: Nemanja Matić. Wchodzi: Cesc Fabregas.

74'

Chelsea szturmuje bramkę gospodarzy, ale Ci umiejętnie się bronią. Przed nami ostatni kwadrans.

73'

Chelsea. Schodzi: Oscar. Wchodzi: Michy Batshuayi.

70'

Chelsea. Schodzi: Pedro Rodriguez. Wchodzi: Victor Moses.

69'

Żółtą kartkę otrzymał Miguel Britos. Faul na Hazardzie.

66'

Diego Costa wykonał marnej klasy "symulkę", przewracając się na linii pola karnego. Uśmiech na twarzy sędziego i gramy dalej.

Czy Chelsea wyrówna?
65'

Jose Holebas uderzył bardzo mocno, ale prosto w mur.

63'

Głupi faul Kante tuż przed własnym polem karnym. Przewrócony został Capoue. Będzie groźnie.

60'

Hazard do Maticia, a ten w pełnym biegu uderzył z 25 metrów. Piłka przeleciała jednak daleko obok słupka.

57'

Podanie Hazarda w poszukiwaniu Costy, ale czujny Gomes przeciął to zagranie.

56'

Żółtą kartkę otrzymał Diego Costa. Kara za niesportowe zachowanie.

55'

Gol! Strzelił Etienne Capoue. Asystował mu Adlene Guedioura.

Dośrodkowanie z prawej strony boiska trafiło do zamykającego akcję Capoue. Ten piekilenie mocno huknął pod poprzeczkę, obok bezradnego bramkarza.

52'

Niebezpieczne dośrodkowanie z prawego skrzydła. Piłkę starali się dopaść Costa i Hazard. Udało się Belgowi, ale mocny strzał poszybował nad poprzeczką. Eden Hazard był w tej akcji minimalnie spóźniony.

50'

Britos zapaśniczym chwytem sprowadził do parteru Costę. Napastnik starał się wyjść na pozycję.

49'

Bardzo spokojne pierwsze minuty po przerwie. W zasadzie nic się nie dzieje.

46'

Zaczynamy II połowę.

45+1'

Jeszcze płaski strzał Hazarda z narożnika pola karnego. Heurelho Gomes pewnie obronił.

45'

Arbiter doliczył 60 sekund.

44'

Protesty piłkarzy Chelsea! Goście reklamowali, że w zamieszaniu w polu karnym Gomes złapał piłkę zagraną przez Guediourę. Tak rzeczywiscie było, ale gwizdek milczał.

41'

Kolejna centra z prawej strony boiska. Tym razem Pedro zagrywał zbyt nisko i Britos nie miał problemów z oddaleniem zagrożenia.

39'

Oskar wstrzelił piłkę w pole karne z prawej strony. Ta trafiła do Costy, który szybko odwrócił się w kierunku bramki i uderzył. Pospieszył się jednak, bowiem chwilę wcześniej arbiter odgwizdał ofsajd.

36'

Britos sponiewierał Pedro. Dziwne, ze skończyło się tylko na słowach ostrzeżenia.

34'

Oscar dośrodkował w pole karne. Piłka odchodziła od bramki, ale wybiegający na przedpole Heurelho Gomes piąstkował ofiarnie i co najważniejsze skutecznie.

32'

Dobre przeniesienie ciężaru gry na lewą stronę, choć Holebas z problemami opanował piłkę. Dobra centra tuż przed bramkę, ale tam w powietrzu królował Ivanović. Do wybitej przed pole karne piłki doskoczył Adlene Guedioura, ale fatalnie przestrzelił.

29'

Trzeci w tym spotkaniu korner dla gości. Hazard odnalazł Ivanovicia, ale ten, jakby zaskoczony, skiksował przy próbie strzału głową.

26'

Dośrodkowanie Hazarda i strzał głową Ivanovicia. Serb nie miał jednak "z czego uderzyć" i Gomes pewnie chwycił futbolówkę.

25'

Szansa gospodarzy! Amrabat przedarł się prawą stroną, wpadł w szesnastkę i zagrał płasko tuż przed bramkę. Tam piłkę wślizgiem atakował Odion Ighalo, ale naciskany przez Cahilla, spudłował.

23'

Dobry przechwyt Maticia w środkowej strefie. Nie wiadomo tylko czemu Serb spowolnił akcję. To była szansa na zabójczą kontrę.

20'

Żółtą kartkę otrzymał Gary Cahill. Odłożona kartka, za faul, przy którym arbiter zastosował przywilej korzyści.

20'

Żółtą kartkę otrzymał Troy Deeney. Faul na Hazardzie.

Watford FC
19'

Cesar Azpilicueta pobiegł z piłką wzdłuż linii końcowej boiska, mijając przy tym dwóch rywali. Dograniu na 10. metr zabrakło jednak precyzji.

17'

Zupełnie nieudany strzał Oscara z 18 metrów. Płasko uderzona piłka anemicznie zmierzała w stronę bramki.

15'

Zażarta walka o piłkę w środku pola. Nordin Amrabat poradził sobie z 3 rywalami. Faulem zatrzymał go dopiero N'Golo Kante.

12'

Deeney starł się z Ivanoviciem. Głośno zareagowały trybuny, ale arbiter uznał, że wszystko było zgodnie z przepisami.

9'

Diego Costa przyjął piłkę w polu karnym rywali, ale wypychany przez Proedla, zanotował stratę.

7'

Długie, ale jakże dokładne podanie Britosa do Holebasa. Ten wpadł w pole karne i z ostrego kąta uderzył przy bliższym słupku. Thibaut Courtois dobrze interweniował nogami!

5'

Z lewej strony pola karnego przedzierał się Costa, ale jeden z obrońców wślizgiem wybił mu piłkę, tuż sprzed linii końcowej.

2'

Pierwszy kontakt z piłką Gomesa, który łatwo złapał piłkę po dośrodkowaniu Azpilicuety.

15:38

Ciekawe czy gracze gospodarzy zmuszą w dniu dzisiejszym do poważniejszej pracy bramkarza Chelsea?