Sędzia doliczył aż pięć minut.

89'

Żółtą kartkę otrzymał Jose Holebas.

88'

Przechwyt Sancheza pod bramką przeciwnika, Chilijczyk ruszył na bramkę, ale z jego strzałem poradził sobie Gomes.

86'

Gomes ubiegł Sancheza i zapobiegł zagrożeniu pod własną bramką.

82'

Żółtą kartkę otrzymał Valon Behrami.

82'

Kolejna groźna akcja Watfordu, tym razem zakończona niecelnym strzałem Behramiego.

81'

Nieudane dośrodkowanie z kornera. Piłkę przechwycili gracze Watfordu.

79'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową uderzał Success. Piłkę pewnie złapał Cech.

78'

Arsenal musi uważać na coraz groźniejsze akcje Watfordu.

76'
ZMIANA

Zmiana w Watfordzie. Schodzi: Nordin Amrabat. Wchodzi: Isaac Success.

73'
ZMIANA

Arsenal. Schodzi: Nacho Monreal. Wchodzi: Kieran Gibbs.

76'

Żółtą kartkę otrzymał Nordin Amrabat.

72'

Po dośodkowaniu z rzutu rożnego przewrotką tuż nad bramką strzelił Ighalo.

70'
ZMIANA

Arsenal. Schodzi: Mesut Oezil. Wchodzi: Jack Wilshere.

69'

Gorąco pod bramką Arsenalu. Dwie udane interwencje zanotował Cech.

68'

Arsenalowi nie gra się już tak łatwo jak w pierwszej połowie. Kanonierzy nie stwarzają zbyt wielu sytuacji.

65'

Walcott nie uniknął spalonego i akcja Arsenalu została przerwana.

64'

Gra nieco się zaostrzyła. Watford FC po zdobyciu gola poczuł swoją szansę na wywalczenie korzystnego wyniku.

62'

Walcott próbował przelobować Gomesa, ale piłka przeleciała nad bramką.

60'

Żółtą kartkę otrzymał Troy Deeney.

Watford FC
56'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Roberto Pereyra. Strzał Capoue z 11. metra został zablokowany, ale piłka trafiła pod nogi Pereyri, który strzelił nie do obrony.

55'

Ze strzałem Capoue z łatwością poradził sobie Cech.

54'

Arsenal nadal jest stroną dominującą i stwarza kolejne akcje pod bramką przeciwnika.

52'
ZMIANA

Druga zmiana wśród gospodarzy. Schodzi: Christian Kabasele. Wchodzi: Daryl Janmaat.

48'

Oxlade-Chamberlain zagrał wzdłuż bramki rywali, ale nie było tam żadnego z kolegów.

46'
ZMIANA

Zmiana w Watford FC. Schodzi: Adlene Guedioura. Wchodzi: Roberto Pereyra.

46'

Zaczynamy drugą połowę!

45+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mesut Oezil. Asystował mu Alexis Sanchez. Jeszcze przed przerwą Arsenal podwyższył prowadzenie. Sanchez dośrodkował z lewego skrzydła, a Oezil strzałem głową pokonał Gomesa.

45'

Pierwsza połowa zostanie przedłużona o minutę.

45'

Gomes po raz kolejny uratował swój zespół przed stratą gola. Tym razem strzelał Walcott.

42'

Arsenal ma przewagę w każdym elemencie. Watford gra bez pomysłu.

40'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alexis Sanchez. Asystował mu Theo Walcott. Szybka akcja Arsenalu. Piłka trafiła na skrzydło do Walcotta, a ten dośrodkował w kierunku Sancheza, który skierował piłkę do siatki.

38'

Udana interwencja Gomesa po strzale z ostrego kąta Oezila.

37'

Amrabat w narożniku boiska walczył z Koscielnym, minął Francuza, ale sędzia odgwizdał faul zawodnika Watfordu.

36'

Gomes wygrał pojedynek z Sanchezem.

34'

Najgroźniejsza szansa Watfordu, lecz po strzale Kabasele piłka minimalnie minęła bramkę.

32'

Z dośrodkowaniem Walcotta bez problemów poradzili sobie obrońcy Watfordu.

28'

Nieudane zagranie Oxlade-Chamberlaina. Jego dalekie podanie trafiło prosto w ręce Gomesa.

27'

Watford jest coraz groźniejszy w ofensywie, ale wciąż ich akcje nie stwarzają zagrożenia pod bramką Cecha.

24'

Świetna interwencja Gomesa po strzale Walcotta. Arsenal jest zdecydowanie groźniejszy w ofensywie.

23'

Cazorla dośrodkował z rzutu rożnego, ale czujni w defensywie byli gospodarze.

19'

W szeregach gospodarzy jest dużo niedokładności. Watford wciąż nie może uspokoić swojej gry.

17'

Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Proedl.

15'

Kolejne nieudane podanie Holebasa. Watford próbuje przejąć inicjatywę.

13'

Akcja Holebasa zakończona niedokładnym podaniem. Była to jedna z nielicznych ofensywnych inicjatyw gospodarzy.

11'

Alexis Sanchez w polu karnym próbował odegrać wzdłuż bramki do Oezila, ale piłka trafiła prosto pod nogi Proedla.

9'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Santi Cazorla. Zawodnik Arsenalu pewnym strzałem w środek bramki zdobył pierwszego w tym spotkaniu gola. Gomes rzucił się w lewy róg.

8'

Oezil wrzucił piłkę w pole karne w kierunku Sancheza, który w walce o piłkę został powalony przez obrońcę Watfordu. Rzut karny dla Arsenalu.

6'

Arsenal od początku spotkania nastawiony jest ofensywnie. Tym razem akcja Arsenalu została przerwana, gdyż Oezil był na spalonym.

3'

Nieudane dośrodkowanie z rzutu wolnego gości. Piłkę przejęli gracze Watfordu.

czas Start meczu
2'

Akcja Sancheza zatrzymana przez obrońcę Watfordu. Goście będą mieć rzut wolny.

15:33

Arsenal nie może sobie pozwolić na kolejne wpadki. Po nieudanym początku sezonu nastroje w tym klubie dalekie są od ideału.

15:33

Obie drużyny po dwóch kolejkach sąsiadują ze sobą w ligowej tabeli. Mają na swoim koncie po punkcie i zajmują trzynaste (Arsenal) oraz czternaste (Watford) miejsce.