Liga Europy: I runda eliminacyjna, rewanże
07 lip 2016 20:00
90+3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Feran Hasani. Asystował mu Stenio Junior.

Co za akcja Skendiji! Goście kilkoma podaniami rozklepali obronę Cracovii i Hasani wykończył ją pewnym strzałem z ośmiu metrów.

Feran Hasani #10
Skendija Tetowo
Asysta:
Stenio Junior #18
90'

II połowa została została przedłużona o cztery minuty.

88'
ZMIANA

. Schodzi: Besart Ibraimi. Wchodzi: Victor Juffo.

wchodzi Wchodzi
Victor Juffo #20
schodzi Schodzi
Besart Ibraimi #7
86'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Budziński.

85'

Z Cracovii zeszło powietrze. Nie jest nawet w stanie zepchnać rywali do głębokiej defensywy.

83'
ZMIANA

. Schodzi: Marjan Radeski. Wchodzi: Sciprim Taipi.

Sciprim Taipi #27
Marjan Radeski #14
82'

Żółtą kartkę otrzymał Ardian Cuculi.

Ardian Cuculi #6
80'

Macedończycy ograniczają się do defensywy, ale trudno im się dziwić. Są 10 minut od pierwszego w historii awansu do kolejnej rundy rozgrywek UEFA.

78'

Wdowiak wyciągnął z bramki Zahova i dośrodkował do Jendriska, którego strzał ofiarną interwencją zablokował jeden z Macedończyków.

76'

Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Steblecki.

75'

Przebudzili się Macedończycy! Stenio Junior uderzył groźnie z narożnika pola karnego, ale Sandomierski nie dał się zaskoczyć.

1
71'
ZMIANA

. Schodzi: Armend Alimi. Wchodzi: Artim Polozani.

Artim Polozani #33
Armend Alimi #5
68'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Besir Demiri.

Cetnarski wbił piłkę w pole karne gości z rzutu wolnego, a tam Demiri interweniował tak niefortunnie, że posłał ją do swojej siatki.

Besir Demiri #23
2
67'

Żółtą kartkę otrzymał Stephnan Vujcic.

Stephnan Vujcic #88
65'

Teraz Steblecki strzelił z 12 metrów tuż obok bramki Skendiji. Krakowianie stworzyli sobie multum sytuacji, ale mają całkiem rozregulowane celowniki.

62'

Deleu pokusił się o uderzenie z ok. 35 metrów, ale Zahov nie musiał interweniować.

61'

Skendiji udało się odeprzeć szturm Cracovii. Gra przeniosła się do centrum pola.

59'

Teraz Wdowiak uderzył z 17 metrów tuż obok słupka bramki Zahova!

56'

Po centrze Cetnarskiego Covilo uderzył groźnie na bramkę Skendiji, ale Zahova na linii bramkowej wyręczył jeden z obrońców.

55'

Niecelny strzał Cetnarskiego z 18 metrów.

52'

Cracovia zamknęła Skendiję na jej połowie.

49'

Anton Karaczanakow nie będzie w stanie kontynuować gry. Bułgar doznał urazu mięśnia dwugłowego.

46'

Wdowiak pomknął prawym skrzydłem i dograł w pole karne do Budzińskiego, który z ostrego kąta uderzył tuż obok dalszego słupka bramki Skendiji.

46'

Początek II połowy.

45'

I połowa została przedłużona o minutę.

43'

Cracovia nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa, ale strzelenie czterech goli może być ponad jej siły.

40'

Żółtą kartkę otrzymał Marjan Radeski.

39'

Znów Zahov! Tym razem golkiper Skendiji w świetnym stylu obronił "główkę" Covilo.

39'

Rośnie napór Cracovii! Vestenicky przedarł się prawą strona, ale jego silne uderzenie z 12 metrów obronił Zahov.

komentarz

Przypomnijmy, że w spotkaniu ze Skendiją Pasom nie może pomóc Bartosz Kapustka.

37'

Teraz Anton Karaczanakow uderzył wolejem z ostrego kąta, ale trafił piłką tylko w boczną siatkę bramki Zahova.

35'

Piłka trafiła do będącego na piątym metrze od bramki Skendiji Jendriska, ale nie trafił w futbolówkę i Zahov mógł odetchnąć z ulgą.

1
34'

Gra wznowiona. Goście w komplecie.

33'

Przerwa w grze. Z pomocy sztabu medycznego korzysta jeden z Macedończyków.

30'

Po centrze Jendriska Covilo doszedł do pozycji strzeleckiej, ale zagłówkował wprost w Zahova. To pierwsze uderzenie Cracovii w światło bramki Skendiji.

27'

Sędzia Jonsson pozwala Skendiji na ostrą grę, więc piłkarze Cracovii dorównali gościom poziomem agresji. Na boisku iskrzy!

25'

Świetna interwencja Zahova po strzale...Cuculiego. Próbując wybić piłkę spod nóg Karaczanakowa, obrońca gości posłał futbolówkę w światło swojej bramki, ale Zahov zdołał skutecznie interweniować.

24'

Kapitalne zagranie Deleu! Po centrze Wójcickiego z prawego skrzydła Brazylijczyk idealnie złożył się do "nożyc" i posłał piłkę dosłownie tuż obok słupka bramki Skendiji!