Pewne uderzenie, Krzysztof Pilarz całkowicie zmylony! Będziemy mieli emocjonującą końcówkę!

89'

Rzut karny dla Cracovii! Faulowany był Wdowiak!

88'

Mateusz Szczepaniak ładnie nawinął rywala, a następnie podał do wbiegającego w pole karne Budzińskiego. Krzysztof Pilarz i tym razem nie musiał jednak interweniować.

87'

Miroslav Covilo trzeci raz doszedł do uderzenia głową i znów nie trafił w światło bramki.

83'

Wdowiak płasko wstrzelił futbolówkę w pole karne. I tym razem skończyło się bez strzału.

82'

Są strzały, dośrodkowania, ale to wszystko o mizernej jakości, jeżeli chodzi o zespół Pasów. Gospodarze zmierzają po drugi komplet punktów w tym sezonie.

80'

Patryk Fryc wybija dośrodkowanie Wdowiaka na rzut rożny.

77'

Piłkarze Cracovii próbują uderzeń z dystansu, tym razem pokazał się w tym elemencie Mateusz Szczepaniak. Znów jednak na posterunku był Krzysztof Pilarz.

76'

Spotkanie z wysokości trybun obserwuje 4595 osób.

71'

Bardzo dobre dośrodkowanie Bartosza Kapustki, Miroslav Covilo uwolnił się spod opieki rywala i uderzył obok słupka!

70'

Korner dla przyjezdnych z Krakowa.

68'

Bardzo dobrze ustawieni są gospodarze. Cracovia męczy się w ataku pozycyjnym.

66'

Mateusz Szczepaniak kopnięty w twarz przez składającego się do strzału rywala. Na szczęście zawodnikowi Cracovii nic się nie stało.

64'

Luiz Santos Deleu nie miał z kim rozegrać, więc postanowił uderzyć... bardzo słabo.

63'

Erik Jendrisek nieprzepisowo zatrzymywany przez Artema Putiwcewa.

62'

Mateusz Szczepaniak chciał obsłużyć Bartosza Kapustkę płaskim podaniem. Zabrakło dokładności.

60'

Godzina gry za nami. Pasy aktywniejsze w ofensywie, ale nadal muszą gonić wynik.

58'
ZMIANA

Termalica. Schodzi: David Guba. Wchodzi: Samuel Stefanik.

57'

Krzysztof Pilarz na dwa razy broni uderzenie zza pola karnego Damiana Dąbrowskiego.

55'

Poprzeczka! Ależ to zagrali! Podanie do boku, precyzyjna wrzutka i mocny strzał głową Erika Jendriska mógł zaskoczyć golkipera Słoników!

54'

Krzysztof Pilarz wyjaśnia sytuację, po kolejnej nieudanej akcji przyjezdnych.

52'

A jednak Termalika nie ma zamiaru jedynie bronić prowadzenia! Błyskawiczny kontratak i Grzegorz Sandomierski ratuje Cracovię po błędzie Huberta Wołąkiewicza! Strzelał Wojciech Kędziora!

51'

Gospodarze zamknięci na własnej połowie.

49'

I znów pokazał się Bartosz Kapustka. Uderzenie młodego reprezentanta Polski bez problemu zatrzymał Krzysztof Pilarz.

48'

Kapustka zagrał klepkę z Mateuszem Szczepaniakiem. Nic z tego nie wyszło.

46'

Druga połowa rozpoczęta!

45+4'

Mateusz Szczepaniak upadł w polu karnym po kontakcie z Plevą. Sędzia nie widział podstaw do odgwizdania "jedenastki".

45+3'

Uderzenie Damiana Dąbrowskiego znów zostało zblokowane.

45+2'

Vladislavs Gutkovskis faulowany przez Jakuba Wójcickiego.

45'

Pogramy dodatkowe 4 minuty.

44'

Niezłe dośrodkowanie w pole karne Cracovii. Dobrą interwencję zanotował Damian Dąbrowski.

42'

Miroslav Covilo! 30-latek doszedł do strzału głową, myląc się o kilkadziesiąt centymetrów!

40'

Jacek Zieliński będzie miał wiele uwag do swoich zawodników. Szczególnie obrońców, którzy momentami wyglądają na pogubionych.

38'

Powinno być 4:1! Świetnie ruszył aktywny Guba, idealnie obsłużył Vladislavsa Gutkovskisa, który jednak zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału, co wykorzystał pędzący za nim obrońca!

1
1
1
36'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Robert Litauszki.

Dzieje się w Niecieczy! Grzegorz Sandomierski najpierw znakomicie broni mocny strzał jednego z rywali, ale chwilę później był bezradny, ponieważ pechowo do własnej bramki futbolówkę skierował Litauszki!

34'

Kornel Osyra wpadł na plecy zawodnika Cracovii. Zdaniem sędziego Złotka piłka należy się drużynie trenera Zielińskiego.

32'

Damian Dąbrowski uderzył praktycznie z miejsca. Siła była, ale zabrakło precyzji.

31'

Goście chcą pójść za ciosem i jeszcze przed przerwą doprowadzić do remisu.

27'

Trela ucierpiał w sytuacji bramkowej i nie będzie mógł kontynuować spotkania.

26'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Erik Jendrisek.

Mocne uderzenie Marcina Budzińskiego z dystansu, chwalony do tej pory Dariusz Trela odbił piłkę przed siebie, dopadł do niej Jendrisek i błyskawicznie zmniejszył straty!

25'

Dariusz Trela drugi raz w tym meczu popisał się przytomnym wyjściem.

24'

Jak zareaguje Cracovia? Posiadanie piłki nie przekłada się na klarowne okazje.

22'

Drużyna Czesława Michniewicza jak na razie skutecznie punktuje faworyzowanego przeciwnika.

21'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mateusz Kupczak. Asystował mu Kornel Osyra.

Co za błąd Grzegorza Sandomierskiego! Wydawało się, że dośrodkowanie z rzutu wolnego Bartłomieja Babiarza padnie łupem bramkarza Cracovii. Ten jednak minął się z piłką, co zostało wykorzystane przez czujnych rywali!

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2
1
20'

Kolejna strata gości, znów skrzydłem ruszył David Guba, lecz zawiodło ostatnie podanie.

18'

Zapachniało drugim golem! Guba zagrał piłkę w pole karne, gdzie po interwencji obrońcy Pasów futbolówka trafiła w słupek!

17'

Cracovia w ataku pozycyjnym. Trochę wolno. Rywale są jednak ustawieni blisko siebie i jak na razie unikają błędów.

15'

To mogła być ciekawa kontra Bruk-Bet Termaliki. Z piłką zabrał się David Guba, lecz jego centra była zupełnie nieudana i spokojnie przechwycił ją Grzegorz Sandomierski.

13'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Vladislavs Gutkovskis.

Co to był za kocioł! Zblokowane uderzenie Vlastimira Jovanovicia, piłka odbiła się w gąszczu zawodników i trafiła do Gustkovskisa, który z bliska pokonał Grzegorza Sandomierskiego!

1
12'

Vladislavs Gutkovskis zdecydował się na uderzenie z narożnika pola karnego. Zatrzymał to defensor Pasów.

10'

W odpowiedzi prawym skrzydłem ruszył Mateusz Szczepaniak. Skończyło się na zatrzymanym podaniu do Cetnarskiego.

9'

Dobrze ustawiony Hubert Wołąkiewicz zablokował prostopadłe podanie w kierunku Wojciecha Kędziory. Bardzo ważna interwencja zawodnika Cracovii.

7'

Takie centry nie pozwolą przyjezdnym zagrozić bramce Słoników. Z piątego metra rozpocznie Trela.

6'

Wrzutka Cetnarskiego, tym razem odrobinę lepsza. Kornel Osyra wybija futbolówkę na korner.

5'

Kolejny stały fragment gry dla zespołu Jacka Zielińskiego.

3'

I już było gorąco pod bramką Bruk-Betu! Podanie w kierunku rozpędzonego Erika Jendriska, lecz przytomnie zachował się Dariusz Trela, uprzedzając Słowaka!

3'

Dośrodkowanie Mateusza Cetnarskiego z rzutu rożnego nie przeszło pierwszego z rywali.

1'

Artem Putiwcew posłał górną piłkę w kierunku Gutkovskisa, który próbował zgrać ją głową do jednego z kolegów, ale we wszystko wmieszał się obrońca Cracovii.

czas Start meczu
14:56

Sędzia: Mariusz Złotek (Stalowa Wola).

14:56

Ławka rezerwowych Termaliki: Krzysztof Pilarz, Sebastian Ziajka, Samuel Stefanik, Patrik Misak, Pavol Stano, Przemysław Szarek, Martin Juhar.

14:56

Ławka rezerwowych Cracovii: Krystian Stępniowski, Florin Bejan, Tomas Vestenicky, Mateusz Wdowiak, Sebastian Steblecki, Piotr Polczak, Bartosz Kapustka.

14:56

Witamy serdecznie!

Już za kilkanaście minut rozpocznie się ciekawie zapowiadające się spotkanie 2. kolejki Lotto Ekstraklasy w Niecieczy, gdzie miejscowa Bruk-Bet Termalica podejmie Cracovię. Czy kibice mogą liczyć na grad bramek?