Lotto Ekstraklasa: 5. kolejka
13 sie 2016 20:30
90+2'

Gol! Strzelił Rafał Murawski.

Pogoń dobija zespół z Niecieczy! Złe piąstkowanie Dariusza Treli, piłka trafiła do Rafała Murawskiego, który zapisał na swoim koncie drugiego gola!

Pogoń Szczecin
90'

Pogramy jeszcze przez 4 minuty.

88'

Błąd Osyry, któremu piłka prześlizgnęła się po bucie.

85'

Pogoń. Schodzi: Adam Gyurcso. Wchodzi: Robert Obst.

84'

Seria stałych fragmentów gry dla Bruk-Betu.

82'

Słupek! Patrik Misak oddał efektowny strzał bezpośrednio z rzutu wolnego!

80'

Przewinienie Jarosława Fojuta przed polem karnym, okazja dla zespołu z woj. małopolskiego.

78'

Pomysł gości na ostatnie minuty? Wydaje się, że jest tylko jeden - nie stracić piątego gola.

76'

Spotkanie z wysokości trybun obserwują 4292 osoby.

74'

Gol! Strzelił Kamil Drygas. Asystował mu Ricardo Nunes.

Pogrom w Szczecinie! Kamil Drygas wykorzystał podanie Ricardo Nunesa, który do gola dokłada asystę. Szybka akcja Portowców i Bruk-Bet jest już na kolanach!

73'

Biorąc pod uwagę postawę Słoników chyba możemy już stwierdzić, że mamy po meczu.

71'

Gol! Strzelił Ricardo Nunes.

Mocne wstrzelenie futbolówki w pole karne z rzutu wolnego, nikt nie przeciął tego podania i Dariusz Trela został całkowicie zaskoczony!

69'

Seiya Kitano! Portowcy przycisnęli, Japończyk za bardzo wypuścił sobie piłkę i uderzył niecelnie.

68'

Mateusz Matras! Zapachniało drugim golem tego zawodnika, lecz Dariusz Trela sparował futbolówkę do boku!

64'

Pogoń cofnięta, nastawiona na kontrataki. Kazimierz Moskal dyryguje swoimi zawodnikami przy linii bocznej.

62'

Czas ucieka, a Bruk-Bet nie potrafi wypracować sobie klarownej sytuacji.

60'

Seiya Kitano złapany na spalonym.

58'

Żółtą kartkę otrzymał Patryk Fryc.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
57'
56'

Pogoń jak na razie skutecznie odbiera rywalowi chęci do atakowania.

54'

Vladislavs Gutkovskis ucierpiał w jednym z boiskowych starć. Chwila odpoczynku i zawodnik z Niecieczy powinien wrócić do gry.

52'

Żółtą kartkę otrzymał Vlastimir Jovanović.

50'

Bruk-Bet nie ma już nic do stracenia, kiedy goście ruszą do ataku?

48'

Samuel Stefanik został złapany na spalonym.

48'

W odpowiedzi efektowny, lecz niecelny strzał Bartłomieja Babiarza.

46'

Gol! Strzelił Rafał Murawski. Asystował mu Spas Delew.

Błyskawiczny cios! Szybka akcja Pogoni, z piłką zabrał się Spada Delew, podał do nadbiegającego Rafała Murawskiego, a ten uderzył obok bramkarza!

46'

Druga połowa rozpoczęta!

45'

Arbiter doliczył 2 minuty.

44'

Kamil Drygas faulowany przez Babiarza, rzut wolny dla ekipy ze Szczecina.

42'

Dawid Kudła! Bramkarz Pogoni zatrzymał uderzenie Vladislavsa Gutkovskisa. To był strzał na tzw. notę dla bramkarza.

40'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Lewandowski.

39'

Mateusz Kupczak urwał się rywalowi i zamienił dośrodkowanie Misaka na niecelny strzał głową.

38'

Termalica. Schodzi: Artem Putiwcew. Wchodzi: Pavol Stano.

37'

Zblokowany strzał jednego z zawodników Pogoni padł łupem Dariusza Treli.

35'

Rozpędzony Adam Gyurcso "odjechał" obrońcy, ale dośrodkował fatalnie...

34'

Krótka przerwa w grze. Putiwcew ucierpiał podczas tej interwencji, czyżby konieczna była zmiana?

33'

Artem Putiwcew drugim graczem gości, który swoją interwencją mógł zaskoczyć Trelę! Wybita głową piłka wpadła w boczną siatkę.

31'

Adam Gyurcso wstrzelił futbolówkę w pole karne Bruk-Betu, gdzie skiksował Kornel Osyra. Gdyby to leciało w światło bramki mielibyśmy efektownego "swojaka".

30'

Dobra interwencja Dariusza Treli po rozegraniu rzutu rożnego przez szczecinian.

29'

Pogoń szuka drugiego gola, chociaż robi to bez wielkiego przekonania.

27'

Ależ szczęście miała teraz Pogoń! Vladislavs Gutkovskis otrzymał doskonałą piłkę od Babiarza, znalazł się sam na sam z Kudłą i uderzył tuż obok dalszego słupka!

25'

Dalekie podanie w kierunku Gutkovskisa, ale przytomną interwencją wykazał się Jakub Czerwiński.

23'

Ładnie zagrali teraz przyjezdni. Kilka szybkich podań na boku, wszystko skończyło się dośrodkowaniem i niecelnym uderzeniem głową Vladislavsa Gutkovskisa.

21'

Ustawiona defensywnie drużyna Czesława Michniewicza ruszy do przodu? Miejmy nadzieję. Będzie to z pożytkiem dla widowiska.

19'

Gol! Strzelił Mateusz Matras. Asystował mu Adam Gyurcso.

Doskonałe dośrodkowanie Adama Gyurcso z rzutu wolnego, piłka spadła prosto na głowę Mateusza Matrasa, który wykorzystał brak opieki ze strony rywali i strzałem głową otworzył wynik!

18'

Patrik Misak powalił na murawę Seiya Kitano, rzut wolny dla Pogoni.

17'

Adam Gyurcso zdecydował się na strzał, było mocno, ale dobrze ustawiony był jeden z przeciwników.

15'

Kwadrans gry za nami. Jak dotąd na murawie w Szczecinie dominuje chaos.

13'

Kamil Drygas zderzył się z Dariuszem Trelą. Obaj piłkarze nie ucierpieli, gra została szybko wznowiona.

12'

Głęboka wrzutka Misaka, którą pewnie wyłapał Dawid Kudła.

11'

Patrik Misak zbyt długo holował piłkę. Na jego szczęście strata nie skończyła się kontratakiem.

9'

Za nami pierwszy korner w tym meczu. Futbolówka trafiła do Kamila Drygasa, a ten nie zdołał oddać groźnego strzału. A miał ku temu niezłą sytuację.

8'

Znakomity przerzut Jarosława Fojuta na prawe skrzydło do Gyurcso. Węgier popełnił prosty techniczny błąd podczas przyjęcia i nic z tej akcji nie będzie.

6'

Portowcy w ataku pozycyjnym, Słoniki są dobrze ustawione.

4'

Adam Gyurcso chciał prostopadłym podaniem uruchomić Seiya Kitano. Próba ta została zatrzymana przez obrońców.

3'

Daleki wyrzut piłki z autu, futbolówka trafiła w pole karne Pogoni, tam jednak dobrym piąstkowaniem popisał się Dawid Kudła.

1'

Spas Delew zagrywał na pamięć, ale totalnie do nikogo.

czas Start meczu
19:37

Sędzia: Bartosz Frankowski (Toruń).

19:37

Ławka rezerwowych Pogoni: Jakub Słowik, Jakub Piotrowski, Robert Obst, Dawid Kort, Łukasz Zwoliński, Ricardo Nunes, Gracjan Jaroch.

19:37

Ławka rezerwowych Termaliki: Krzysztof Pilarz, Sebastian Ziajka, Pavol Stano, Dawid Nowak, Wojciech Kędziora, Przemysław Szarek, Martin Juhar.

19:37

Już za kilkadziesiąt minut rozpocznie się ostatnie sobotnie spotkanie 5. kolejki Lotto Eksttraklasy, w którym Pogoń Szczecin zagra z Bruk-Bet Termalicą. Kto ma większe szanse na zwycięstwo? Piszcie w komentarzach!