Korona Kielce
24' Mateusz Możdżeń 54' Miguel Palanca
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
16' Artem Putiwcew 55' Dawid Nowak 57' Dawid Nowak
0:1 Zakończony

Koniec meczu! Bruk-Bet wygrywa i ma grupę mistrzowską! Korona też ma awans, dzięki bramce Wisły Płock!

W Kielcach euforia... trwała chwilę! Piłka w siatce, ale sędzia odgwizdał spalonego. Czy faktycznie był?

6

Nerwy dają o sobie znać, gospodarze sobie nie radzą.

11

Sunie kolejny atak kielczan. Ciągle jednak zawodzi ostatnie podanie.

5
5
3
6
7

Coraz mniej czasu mają miejscowi. Korona potrzebuje jednego gola przy obecdnych wynikach innych meczów.

7
4
4
6
5

Strzał Zubrowskiego zablokowany. Bruk-Bet broni się rozpaczliwie.

6
4
2
2
3

Co za szansa Korony! Ofiarnie bronią się goście, futbolówka ostatecznie ląduje w trybunach. Gospodarze nie kalkulują, liczy się dla nich tylko atak.

11
3
3
3
4

Groźny strzał Markovicia, piłka otarła się od rywala, będzie korner.

1

Ostatnie dziesięć minut szans Korony. Jak myślicie, da radę odpowiedzieć?

10
3
3
3
5

Termalica. Schodzi: Dawid Nowak. Wchodzi: Wojciech Kędziora.

4
1
4
3
2

Korona Kielce. Schodzi: Nabil Aankour. Wchodzi: Dani Abalo.

4
4
2
3
3

Goście mogli drugi raz ukąsić Koronę! W sytuacji sam na sam pomylił się jednak Patrik Misiak, uderzyjąc obok słupka!

2

Stefanik z piłką w polu karnym, miał trochę miejsca i uderzył obok dalszego słupka!

4
2
4
3
1

Ekipa z Kielc nie umie zamknąć rywala na jego połowie i dochodzić do klarownych okazji.

5

11 999 - tyle osób ogląda ten mecz z trybun.

16
7
5
1
0

Patrik Misak doszedł do strzału, ale jego próba nie zaskoczyła Borjana.

5
4
3
2
1

Bruk-Bet broni się z głową i do tego chce też atakować. To gospodarze jednak zaczynają coraz mocniej ryzykować.

6
3
2
3
4

Wrzutka Aankoura zablokowana. Niedługo powinny być zmiany w Koronie.

4
1
3
1
4

Korona próbuje odrobić, robi to jednak bez ładu i składu.

3
0
0
2
4

Godzina za nami. W drugiej połowie goście nie atakowali tak często, ale błąd bramkarza otworzył przed nimi szansę, która została wykorzystana.

2
1
1
2
6

Wściekły jest trener Bartoszek. Jego zespół ma duży problem.

4
3
1
4
7

Gol! Strzelił Dawid Nowak.

Dawid Nowak zdobywa gola dla gości! A wszystko zaczęło się od fatalnego zachowania Borjana, który znów wyszedł zbyt daleko. Co prawda odbił strzał głową jednego z rywali, ale przy dobitce Nowaka nie dał rady!

28
18
9
9
24

Kiełb nie sięgnął piłki dośrodkowanej z prawej strony. Jęk zawodu na trybunach.

4

Co za zamieszanie pod bramką Korony! Borjan, obrońcy, ofensywni piłkarze Bruk-Betu, wszyscy walczyli o wepchnięcie piłki do siatki. Wszystko przerwał gwizdek arbitra. Faulowany był golkiper kielczan.

6
0
0
0
1

Palanca zszedł do narożnika pola karnego i poszukał strzału. Decyzja dobra, ale wykonanie już nie.

2
1
4
1
1

Bruk-Bet daje miejscowym wymieniać podania.

1
1
0
1
1

Nerwowa robi się kielecka publiczność. Strat w wykonaniu koroniarzy jest zbyt dużo.

1

Przerwa. Jacek Kiełb uderzył mocno i trafił w mur. Nerwowa Korona remisuje z Bruk-Betem 0:0.

Rzut wolny dla gospodarzy, ostatnia okazja przed przerwą.

3

Korona chce przycisnąć w ostatnich minutach. Bruk-Bet się broni.

6

Znów Borjan zbyt mocno uwierzył, że jest stoperem i prawie minął się z piłką, którą zagranął jego kolega - Diaw.

2
2
2
1
2

Nabil Aankour walczył o dojście do piłki z Osyrą. Sędzia słusznie odgwizdał faul Marokańczyka.

5
1
2
1
2

Maciej Bartoszek nie wygląda na zadowolonego i ciężko mu się dziwić.

1
3
1
1
1

Po centrze gospodarzy z groźną kontrą poszły Słonie! 2 na 2 i tylko szczęśliwy blok Kena Kallaste uchronił Koronę przed kłopotami!

1

Atmosfera na trybunach super, no boisku brakuje jednak fajerwerków. Jednym i drugim przytrafiają się dziecinne straty.

0
0
0
3
1

Stefanik zobaczył wysuniętego Milana Borjana i poszukał uderzenia. Odważna decyzja. Wykonanie jednak dalekie od ideału.

2
1
1
2
1

Ależ było blisko ogromnego nieporozumienia Dejmka z Borjanem. Ostatecznie, mocno postraszeni gospodarze, zdołali się uratować.

2
2
1
1
3

Nieźle zapowiadał się ten atak gości, ale do najważniejszego monentu. Uderzenie Patrika Misaka było bardzo złe.

4
1
3
3
1

Męczą się w ataku pozycyjnym gospodarze.

1
1
1
0
1

Trener Węglewski bije brawo swoim podopiecznym. Termalika nie daje się zdominować tylko stara się grać swoje.

3
0
0
0
1

Dawid Nowak drugi raz nie utrzymał linii i został złapany na spalonym.

1
3
0
2
1

To był strzał czy wrzutka? Ciężko ocenić, wiadomo jednak, że Szarek postraszył kielczan.

4

I już jesteśmy na drugiej połowie, gdzie Vlastimir Jovanović przesadził z podaniem. Od bramki wznowi Borjan.

2
1
1
1
2

Kiełb! Znów zza pola karnego i znów problemy miał Trela! Piłka po jego interwencji wydaje się, że odbiła się od słupka!

2
2
3
1
1

Zawodnicy Marcina Węglewskiego nie mają zamiaru czekać na kontry. Długie budowanie ataku przerwał sędzia - Dawid Nowak był na spalonym.

1
1
1
2
1

Możdżeń płasko do Kiełba. "Ryba" odbił się od obrońcy.

1
1
1
1
1

Ekipa Bartoszka powoli zaczyna zyskiwać przewagę.

6
3
1
2
6

Świetny wślizg Putiwcewa zatrzymuje kontrę Korony.

5
1
1
1
5

Aankour popisał się dalekim wyrzutem piłki z autu, ta spadła na nogę ustwionego w polu karnym Palanki. Hiszpan nie oddał jednak celnego strzału.