I liga: 1. kolejka
01 sie 2016 19:00
90+1'

Sebastian Leszczak mocno uderzył z dystansu, bramkarz Stali nie bez problemów, ale złapał piłkę.

90'

Pogramy dodatkowe 5 minut.

1
87'

. Schodzi: Mateusz Cholewiak. Wchodzi: Tomasz Prejs.

86'

Jakub Żubrowski strzelił z 25 metrów - pewny chwyt bramkarza Sandecji Łukasza Radlińskiego.

85'

Sandecja miała rzut wolny. Akcję zakończył fatalnym strzałem sprzed pola karnego Grzegorz Baran.

1
84'

. Schodzi: Szymon Sobczak. Wchodzi: Krzysztof Kiercz.

83'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Marciniec.

81'

Szymon Sobczak faulowany przez Mateusza Bartkowa. Rzut wolny 30 metrów od bramki Sandecji.

78'

Odpowiedź Sandecji, uderzał z 20 metrów Kasprzak, ale nie sprawiło to problemów bramkarzowi Stali.

1
77'

Znów Sulewski dośrodkowywał i ponownie Sobczak strzelał - tym razem głową. Bez problemu złapał Radliński.

1
74'

Robert Sulewski dośrodkował w pole karne, a Szymon Sobczak uderzył obok bramki.

1
67'

Bartłomiej Kasprzak strzelił z dystansu, ale niezbyt mocno i w środek bramki. Tomasz Libera złapał bez większych problemów.

1
66'

Dawid Szufryn z opatrunkiem na głowie wraca na boisko

63'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Sebastian Łętocha.

62'

Żółtą kartkę otrzymał Bartłomiej Dudzic.

Sandecja Nowy Sącz
1
60'

Ależ gorąco pod bramką Sandecji! Szczepański podał przed bramkę, a tu Sebastiana Łętochę powstrzymał Michal Piter-Bucko. Napastnik Stali już składał się do strzału, ale wślizg obrońcy temu zapobiegł.

1
56'

Sebastian Szczepański zderzył się z Dawidem Szufrynem i leżał chwilę na murawie.

54'

Wojciech Trochim bezpośrednio z rzutu wolnego, ale w sam środek. Tomasz Libera pewnie łapie.

1
53'

Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Szczepański.

52'

Słupek ratuje Sandecję Nowy Sącz! Mateusz Cholewiak z 15 metrów strzelił na bramkę. Piłka odbiła się i wyszła poza boisko.

1
48'

Szymon Sobczak faulowany przez Bucko 30 metrów od bramki Sandecji

18:28

Druga połowa rozpoczęta!

40'

Krótko rozegrany rzut rożny Sandecji zakończony mocnym strzałem Kamila Słabego z 18 metrów - nad poprzeczką.

1
36'

Po rzucie rożnym Stali strzelał Mateusz Cholewiak, ale uderzenie znów zostało zablokowane.

1
35'

Stal znów bliska strzelenia bramki. Niepilnowany Robert Sulewski dostał piłkę za kołem środkowym, strzelił z ponad 30 metrów, ale piłka znów minęła bramkę!

33'

Mateusz Cholewiak po interwencji Pitera-Bucki padł w polu karnym, ale zdaniem sędziego obrońca Sandecji interweniował bez faulu.

1
31'

Krótko rozegrany rzut wolny. Maciej Małkowski podał do Mateusza Bartkowa, ale ten dośrodkował zbyt głęboko. Po chwili mocny strzał Małkowskiego - zablokowany przez obrońcę Stali.

1
27'

Najlepsza okazja Stali! Po zagraniu z lewego skrzydła Krystiana Getingera piłka po nogach obrońcy trafiła przed pole karne do Mateusza Cholewiaka. Skrzydłowy miał sporo miejsca, ale strzelił obok słupka.

1
26'

Chwilowe oblężenie pola karnego Sandecji, ale obrońcy są dobrze ustawienie i wybijają wszystkie górne piłki graczy Stali.

25'

Krystian Getinger przedarł się lewą flanką, ale dośrodkował fatalnie - od bramki rozpocznie Łukasz Radliński.

23'

Sebastian Szczepański podał prostopadle do Szymona Sobaczaka, ale w polu karnym lepszy był Kamil Słaby. Obrońca wybił piłkę poza boisko.

1
19'

Piotr Marciniec ładnie minął rywala w środkowej strefie boiska, ale soczysty strzał z ponad 20 metrów został zablokowany przez obrońcę Sandecji Nowy Sącz Dawida Szufryna.

1
18'

Kolejna próba gości - tym razem bardzo niecelny strzał Bartłomieja Dudzica.

1
17'

Sandecja przeważa, jest częściej przy piłce i pod bramką gospodarzy. Teraz jedną z akcji zwieńczył niecelnym strzałem z 20 metrów Grzegorz Baran.

16'

Błąd i strata Michała Bierzały, piłkę przejął Filip Piszczek, ale gracz Sandecji zdołał tylko dośrodkować wprost w ręce bramkarza Tomasza Libery.

1
13'

Centrostrzał Grzegorza Barana z prawej flanki i obrońca Stali wybija piłkę głową na róg.

1
11'

Mateusz Bartków faulował Mateusza Cholewiaka przy linii bocznej. Zdecydowane wejście obrońcy Sandecji, ale bez kartki.

1
8'

Długa piłka z linii środkowej miała dotrzeć do Mateusza Cholewiaka, ale podanie nie było dokładane i przejął je bramkarz Łukasz Radliński

4'

Poprzeczka ratuje gospodarzy! Wojciech Trochim krótko rozegrał wolny podając do Barana, ten przymierzył lewą nogą sprzed pola karnego i trafił w konstrukcję bramki.

1
3'

Sebastian Zalepa faulował Filipa Piszczka i Sandecja ma rzut wolny na wysokości 25 metra.