90'

Doliczone 3 minuty.

89'

Gol! Strzelił Robert Demjan.

To koniec marzeń gospodarzy o dobrym wyniku! Demjan z zimną krwią trafił do siatki po akcji oskrzydlającej. 0:2!

2
88'

Żółtą kartkę otrzymał Omar Monterde.

Bytovia Bytów
85'

Doskonałą okazję na podwyższenie wyniku miał Damian Jakubik, jednak nie trafił w bramkę.

81'

Janusz Surdykowski chybił celu po akcji oskrzydlającej.

81'

Indywidualna akcja, ale niedokładne dośrodkowanie Kamińskiego. Bez zagrożenia.

78'

Po błędzie Leszczyńskiego piłka spadła na głowę Monterde, ten jednak nie zdołał jej skierować do siatki. Drutex-Bytovia nie rezygnuje z prób odrobienia strat.

75'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Feruga.

74'

Żółtą kartkę otrzymał Robert Mandrysz.

73'

Bytovia. Schodzi: Artur Formela. Wchodzi: Omar Monterde.

71'

Michał Efir doszedł do strzału głową, jednak nie trafił w bramkę.

68'

Ależ blisko wyrównania byli teraz gospodarze! Dobrze w pole karne dośrodkował Sebastian Kamiński, Janusz Surdykowski został nastrzelony i piłka opuściła boisko.

64'

Bytovia. Schodzi: Jakub Bąk. Wchodzi: Michał Efir.

61'

Mogło być 0:2! Robert Demjan znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, do końca jednak próbował mu przeszkadzać Martin Cseh i gospodarzy uratował słupek!

60'

Janusz Surdykowski nie doszedł do piłki po podaniu bardzo aktywnego dziś Serafina.

55'

Sebastian Kamiński ruszył z indywidualną akcją, jednak popełnił faul w ofensywie i sędzia przerwał grę.

53'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

52'

Gospodarze wyszli na drugą połowę z wielkim animuszem i rzucili się do ataku.

51'

Rafał Leszczyński na posterunku po płaskim strzale Surdykowskiego.

51'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Sierpina.

47'

Kąśliwie uderzenie Wróbla i piłka poleciała tuż nad poprzeczką.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Doliczona 1 minuta.

43'

Drutex-Bytovia blisko wyrównania! Janusz Surdykowski uderzył z ostrego kąta, między słupkami nie było Leszczyńskiego, jednak zaasekurowali go obrońcy!

42'

Po zablokowanym uderzeniu Formeli poprawiał jeszcze Łukasz Wróbel, ale niecelnie.

39'

Gospodarze próbują atakować, ale na razie brakuje im dokładności pod bramką Podbeskidzia.

37'

Zupełnie nieudanie rzut wolny egzekwował Sebastian Kamiński.

35'

Gospodarze wywalczyli rzut rożny, ale strzału nie było, bo skutecznie interweniował Rafał Leszczyński.

31'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Janusz Surdykowski.

30'

Po dobrym rozegraniu autu niezłą okazję miał Jakub Bąk, jednak uderzył nad poprzeczką.

28'

Gol! Strzelił Tomasz Podgórski.

Jedenastkę wykorzystał Podgórski i Górale prowadzą 1:0!

1
27'

Rzut karny dla Podbeskidzia!

24'

Serafin szukał prostopadłym podaniem Jakuba Bąka, ale sytuację wyjaśnił Leszczyński.

24'

To mogła być zabójcza kontra gospodarzy! Rafał Leszczyński zatrzymał jednak dwa strzały Kamińskiego. Akcję rozprowadził Artur Formela.

20'

Akcję oskrzydlającą gospodarzy przeprowadził Marek Opałacz, jednak zabrakło wykończenia.

20'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Adam Deja.

15'

Gerard Bieszczad przejął piłkę po dośrodkowaniu Sokołowskiego.

13'

Z dystansu niedokładnie uderzył teraz Damian Chmiel. Bez zagrożenia.

8'

Podbeskidzie miało teraz znakomitą okazję. Robert Demjan zagrywał do Chmiela, ale tego drugiego w ostatniej chwili powstrzymał Marek Opałacz.