12 sie 2016 20:30
90'

Sędzia postanowił przedłużyć mecz o 3 minuty.

87'

Ostatnie w tym meczu ataki Podbeskidzia Bielsko-Biała. Wigry Suwałki liczą, że bedzie jeszcze jedna, a może dwie okazje do skontrowania spadkowicza.

85'

Wigry. Schodzi: Kamil Adamek. Wchodzi: Kamil Zapolnik.

79'

Kuku wyskoczył najwyżej w polu karnym Podbeskidzia Bielsko-Biała i główkował celnie. Zabrakło rotacji, by Rafał Leszczyński miał problem ze złapaniem piłki.

77'

Wigry. Schodzi: Damian Gąska. Wchodzi: Mateusz Radecki.

77'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Wichtowski.

72'

Można spodziewać się fali ataków Podbeskidzia Bielsko-Biała. Gospodarze grali lepiej, ale potwierdziło się, że ich przewaga nie była bezpieczna.

69'

Gol! Strzelił Damian Kądzior.

Damian Kądzior bił piłkę mocno z rzutu wolnego. Nikt nie przeciął jej lotu aż wpadła do bramki Podbeskidzia Bielsko-Biała. Niespodziewane wyrównanie!

Wigry Suwałki
65'

Łukasz Sierpina nie zrobił użytku z rzutu wolnego. Obrońcy Podbeskidzia Bielsko-Biała wybrali się w pole karne rywala niepotrzebnie, ponieważ Sierpina zagrał bardzo źle.

63'

Dominik Nowak szykuje zmiany personalne w swoim zespole. Musi reagować i dać jakiś pozytywny impuls swojej drużynie.

60'

Tomasz Podgórski zdecydował się na uderzenie zza pola karnego. Chytra próba, ale zbyt mało zaskakująca, by Hieronim Zoch skapitulował.

57'

Akcja indywidualna Kamila Adamka. Napastnik Wigier Suwałki, a w przeszłości Podbeskidzia Bielsko-Biała, chciał zakończyć swój rajd strzałem. Blokują gospodarze.

54'

Ponownie Marek Sokołowski zagościł w polu karnym Wigier Suwałki. Strzał ponad poprzeczką, ale ofensywne nastawienia kapitana Podbeskidzia Bielsko-Biała robi wrażenie.

53'

Kibice pomagają gospodarzom dopingiem. Miejscowa drużyna prowadzi, ale jej zaliczka nie jest jeszcze bezpieczna.

51'

Po przeciwnej stronie boiska Kamil Adamek wywalczył korner. Dośrodkowanie Miłosza Kozaka wybił ustawiony we własnej szesnastce Robert Demjan.

48'

Daniel Mikołajewski strzelał z woleja po dośodkowaniu z rzutu rożnego. Nie miał jednak komfortu, ponieważ blisko byli obrońcy Wigier Suwałki i blokowali śmiałka.

46'

Gra wznowiona po przerwie.

45'

Doliczona minuta.

43'

Pierwsza szansa gości w Bielsku-Białej. Damian Kądzior miał piłkę w polu karnym i uderzył tuż nad poprzeczką.

41'

Robert Demjan obrócił się z piłką przed linią 16. metra i bez chwili zawahania strzelił z dystansu. Nieznacznie pudło.

38'

Suwalczanie muszą ruszyć do przodu. Dotychczas podopieczni Dominika Nowaka nie grali odważnie i składnie.

36'

Gol! Strzelił Tomasz Podgórski. Asystował mu Mariusz Magiera.

Dośrodkowanie Mariusza Magiery ominęło prawie wszystkich piłkarzy w polu karnym. Za plecami schodzł się jednak Tomasz Podgórski i zdobył trzeciego gola w sezonie! Były kapitan Piasta Gliwice przyjął piłkę i huknął prawą nogą pod poprzeczkę Wigier Suwałki.

Podbeskidzie Bielsko-Biała
33'

Zniecierpliwiony jest Robert Demjan i zbiegł głębiej po futbolówkę. Jego akcję skasował faulem Vaclav Cverna.

30'

Rafał Leszczyński wybiegł wysoko na przedpole i przeciął podanie w kierunku Miłosza Kozaka. To była świetna decyzja bramkarza bielszczan.

27'

Dośrodkowanie Damiana Kądziora ominęło wszystkich zawodników w polu karnym Podbeskidzia Bielsko-Biała.

24'

Robert Menzel próbował przebiec środkiem boiska pod pole karne Wigier Suwałki. Wprowadził trochę zamieszania, ale zdążyli przeorganizować się goście.

22'

Przewaga Podbeskidzia Bielsko-Biała pod względem posiadania piłki. Nie wynikają jednak z tego groźne strzały na bramkę Hieronima Zocha.

20'

Łukasz Sierpina dośrodkował w środek pola karnego. Więcej było tam zawodników w niebieskich koszulach i wyekspediowali piłkę.

17'

Pierwsza dziś szansa Kamila Adamka. Najlepszy strzelec Wigier Suwałki nie przedarł się między obrońcami, ale wysłał ostrzeżenie Góralom.

15'

Cały czas dużo zamieszania robi na lewym skrzydle Marek Sokołowski. Przyjezdni nie ripostują, więc kapitan Podbeskidzia Bielsko-Biała może pozwolić sobie na ofensywną grę.

13'

Daniel Mikołajewski, a następnie Łukasz Sierpina mierzyli z dystansu. Podbeskidzie Bielsko-Biała sprawdza każdy sposób na zdobycie gola.

10'

Częściej atakują piłkarze Podbeskidzia Bielsko-Biała. Robert Demjan nie porozumiał się z drugim autorem goli dla Górali w tym sezonie - Tomaszem Podgórskim.

7'

Daniel Mikołajewski nie ukarał Macieja Wichtowskiego za niedokładne zagranie pod własnym polem karnym.

4'

Robert Demjan jest w wysokiej formie strzeleckiej. Słowak składał się do uderzenia po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Sędzia zobaczył wcześniej faul napastnika w walce o pozycję.

2'

Marek Sokołowski podłączył się do ataku na lewej stronie boiska. Nie zdołał jednak ominąć pilnującego go defensora.

20:07

W środku tygodnia drużyny zagrały mecz w Pucharze Polski. Podbeskidzie Bielsko-Biała nie poradziło sobie z Lechem Poznań. Dobrym wynikiem mogli pochwalić się piłkarze Wigier Suwałki, którzy wyeliminowali Bruk-Bet Termalicę Nieciecza.