Doliczone 3 minuty.

89'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jakub Bąk.

Wygląda na to, że gospodarze wyszarpną pełną pulę! Dobrą zmianę dał Jakub Bąk i to on trafił do siatki po akcji Kamińskiego.

Bytovia Bytów
1
87'

Jakub Bąk nie doszedł do piłki po podaniu Poczobuta, a mógł mieć nawet sytuację sam na sam z Kapsą.

84'

Kompletnie nieudany strzał Keona Daniela.

84'
ZMIANA

Bytovia. Schodzi: Omar Monterde. Wchodzi: Artur Formela.

84'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Omar Monterde.

79'

Sebastian Kamiński wpadł w pole karne Miedzi, oddał strzał, ale Paweł Kapsa na posterunku.

76'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Keon Daniel.

Miedź Legnica
76'
ZMIANA
74'

Teraz Jakub Bąk oddał groźny strzał głową i gości znów uratował Kapsa!

72'

Jakub Bąk mógł zaliczyć wejście smoka! Dostał piłkę w polu karnym, uderzył z półobrotu i Paweł Kapsa obronił z wielkim trudem.

69'

Składna akcja Drutex-Bytovii, gospodarze wymienili kilka podań, jednak ostatecznie Mateusz Klichowicz wywalczył tylko rzut rożny.

63'

Mocno dośrodkował Omar Monterde, przez co trudną sytuację miał Janusz Surdykowski i uderzył wysoko nad bramką.

61'

Łukasz Garguła doszedł do prostopadłego podania, zagrywał jeszcze w pole karne bytowian, jednak sytuację wyjaśnił Gerard Bieszczad.

59'

Bartłomiej Poczobut zdecydował się na strzał z dystansu, ale to była kompletnie nieudana próba.

56'

Sebastian Kamiński oddalił zagrożenie po dośrodkowaniu Bartczaka.

53'

Janusz Surdykowski doszedł do strzału głową i sprawił Kapsie niemałe kłopoty. Groźnie było teraz pod bramką Miedzi.

50'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

49'

Goście przecięli dośrodkowanie Kamińskiego w kierunku Surdykowskiego.

46'

Początek drugiej połowy.

45+1'

Po dośrodkowaniu Monterde z rzutu wolnego niecelnie uderzył Mateusz Klichowicz.

45'

Doliczona 1 minuta.

43'

Groźnie w polu karnym bytowian szarżował Łukasz Garguła, został jednak zablokowany.

38'

Michał Efir doznał urazu i chyba konieczna będzie zmiana.

37'

Teraz Omar Monterde pogubił się nieco w polu karnym przeciwnika i piłkę przejął Paweł Kapsa.

34'

Kamil Wacławczyk mógł mieć niezłą okazję po podaniu Kamińskiego, lecz nie opanował piłki.

31'

Po uderzeniu Łuszkiewicza piłka poleciała nad poprzeczką.

28'

Po stracie Wacławczyka na strzał zdecydował się Damian Rasak - rykoszet i piłka w rękach Bieszczada.

26'

Optyczna przewaga Miedzi, która nie przekłada się jednak na sytuacje. Dobrze pracują w tyłach gospodarze.

22'

Zbyt mocne podanie Serafina do Kamińskiego i akcja bytowian spaliła na panewce.

19'

Goście wywalczyli rzut wolny przed polem karnym Miedzi, jednak po dośrodkowaniu Garguły zabrakło celnego strzału.

17'

Gospodarze też starają się atakować, ale na razie brakuje im dokładności pod bramką Miedzi.

14'

Legniczanie egzekwowali rzut rożny, po którym niecelnie strzelił głową Tomasz Midzierski.

10'

Goście reklamowali zagranie ręką Wróbla w polu karnym. Sędzia jednak nie wskazał na "wapno".

6'

Gerard Bieszczad wybiegł poza pole karne i przeciął groźne prostopadłe podanie do Batina.

4'

Po główce Efira piłka spadła pod nogi Wacławczyka, ten dośrodkował w pole karne rywala, ale obrona Miedzi sobie poradziła.