I liga: 7. kolejka
02 wrz 2016 18:00
90+3'

Gol! Strzelił Paul Batin. Asystował mu Petteri Forsell. Miedź wyprowadziła kontrę, po której Forsell zagrał do Batina, a ten wykorzystał sytuację i podwyższył prowadzenie legniczan na 2:0.

90'

Sędzia doliczył pięć minut do regulaminowego czasu gry.

1
90'

Żółtą kartkę otrzymał Paweł Kapsa.

Miedź Legnica
1
87'

Jacek Podgórski strzelał przewrotką, lecz było to uderzenie niecelne.

1
84'
82'

Żółtą kartkę otrzymał Grzegorz Bartczak.

1
79'

Paul Batin w ostatniej chwili został powstrzymany przez jednego z obrońców Chojniczanki. Powinno być 2:0 dla gospodarzy.

74'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Kieruzel.

Chojniczanka Chojnice
71'

Z dystansu niecelnie strzelał Jakub Mrozik.

60'

Efektowna akcja Miedzi zakończona niecelnym strzałem Garguły.

59'

Znów dużo strzałów na bramkę Chojniczanki, ale gospodarzom brakuje celności w tych uderzeniach.

57'

Skuteczną interwencją poza polem karnym popisał się Łukasz Budziłek.

55'

Kolejny rzut wolny dla Miedzi. Piłka ostatecznie trafiła do Bartkowiaka, którego strzał obronił bramkarz gości.

50'

Jak na razie dość wyrównany początek drugiej połowy.

46'

Początek drugiej połowy. Oba zespoły bez zmian.

45+1'

Gol! Strzelił Petteri Forsell.

Forsell oddał piękny strzał z rzutu wolnego z około 20 metrów. Miedź na prowadzeniu.

45'

Pierwsza połowa potrwa minutę dłużej.

45'

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Biernat.

41'

Legniczanie dośrodkowują piłkę w pole karne Chojniczanki. Ostatnie dwie wrzutki były jednak niedokładne i nie zakończyły się strzałem.

37'

Kapsa z trudem obronił strzał Jakuba Mrozika z około 25 metrów.

36'

Po dośrodkowaniu Garguły główkował Michał Stasiak. Łukasz Budziłek obronił to uderzenie.

32'

Błąd popełnił bramkarz Miedzi, który nie trafił czysto w piłkę. Goście nie skorzystali jednak z pomyłki Pawła Kapsy.

29'

Na bramkę Miedzi główkował Piotr Kieruzel. Uderzenie było niecelne, a sędzia i tak odgwizdał spalonego.

26'

Gospodarze oddają sporo strzałów na bramkę rywala. Uderzenia są jednak albo niecelne, albo dobrze interweniuje bramkarz gości.

23'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłka przeleciała przez pole karne Miedzi. Nikt nie zamknął akcji.

22'

Ładną akcją popisał się Michał Bartkowiak, który zszedł ze skrzydła i oddał strzał na bramkę gości. Łukasz Budziłek nie dał się jednak zaskoczyć.

20'

Niedokładność to jak na razie główna bolączka piłkarzy z Legnicy. Przed chwilą po podaniu Stasiaka piłkę złapał Łukasz Budziłek.

18'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego obrońcy Chojniczanki pewnie wybili piłkę.

16'

W ostatnich minutach dużo walki, głównie w środku boiska.

11'

Na bramkę Miedzi niecelnie strzelał Jakub Biskup.

10'

Petteri Forsell świetnie dostrzegł w polu karnym gości Martina, lecz ten źle przyjął piłkę i z akcji nic nie wyszło.

9'

Kolejne uderzenie na bramkę Chojniczanki, znowu jednak niecelne. Tym razem strzelał Rumen Trifonov.

5'

Rzut wolny dla piłkarzy Miedzi Legnica. Z około 25 metrów Petteri Forsell oddał jednak niecelny strzał.

1'

Gospodarze szybko wyprowadzili swoją pierwszą akcję, lecz po strzale Oscara Martia piłkę złapał bramkarz gości.

17:23

Za możliwość przeprowadzenia relacji live dziękujemy klubowi Miedź Legnica.

17:23

Spotkanie poprowadzi Artur Aluszyk (Szczecin).

17:23

Piłkarze Miedzi podejmować będą Chojniczankę Chojnice. Przed spotkaniem Ryszard Tarasiewicz zaapelował do kibiców drużyny z Legnicy. - Proszę o doping i trochę cierpliwości w czasie meczu - mówił trener