1
87'
ZMIANA
86'

Stal stawia już tylko i wyłącznie na defensywę. Czy Bytovia pokusi się o pełną pulę w końcówce meczu?

1
1
1
1
1
83'

1
82'
ZMIANA

Bytovia. Schodzi: Jakub Serafin. Wchodzi: Bartosz Wolski.

81'
ZMIANA
81'

Dwukrotnie zagotowało się na przedpolu bramki Stali, ale świetnie bronił Libera.

1
1
1
1
1
77'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kamil Radulj. Bezbłędne wykonanie jedenastki i mamy remis w Bytowie.

Stal Mielec
2
2
2
1
1
76'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Szromnik.

1
1
1
1
1
75'

Będzie rzut karny! Tym razem dla gości. Faulował wybiegający z bramki Michał Szromnik.

1
1
1
1
1
73'

Od kilku minut Stal oddaliła grę od własnej bramki i stara się atakować.

1
1
1
1
1
70'

Mogło być 3:1, ale świetnie w obronie zachował się Wasił Panajotow, w ostatnim momencie blokując piłkarza gospodarzy.

1
1
1
1
1
66'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jakub Bąk. Pewne uderzenie i piłka poza zasięgiem bramkarza.

2
2
2
1
2
65'

Klichowicz powalony na murawę w polu karnym Stali! Będzie jedenastka!

1
1
1
1
62'

Mateusz Klichowicz zdecydował się na strzał z 17 metrów. Słupek!

1
1
1
1
1
61'

Grająca w dziesiątkę Stal musi radzić sobie z naporem gospodarzy. Bytovia poczuła szansę i zamierza z niej skorzystać.

1
1
1
1
1
57'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alen Ploj.

Olbrzymie zamieszanie w polu karnym Stali. Najlepiej odnalazł się w tym wszystkim rezerwowy Ploj i wepchnął piłkę do siatki.

2
4
2
4
6
54'

Tomasz Libera na posterunku! Po precyzyjnej centrze z lewej strony bramkarz widowiskowo obronił strzał głową Klichowicza.

52'

Żółtą kartkę otrzymał Krzysztof Kiercz.

50'

Szymon Sobczak uderzył z 22 metrów. Piłka minęła mur, ale wpadła prosto do rąk bramkarza.

1
46'
ZMIANA

Bytovia. Schodzi: Krzysztof Bąk. Wchodzi: Alen Ploj.

46'

Początek II połowy.

42'

Dobrze zapowiadającą się akcję przerwało zagranie na pamięć do Wilka.

38'

Zbyt krótkie wybicie piłki przez obrońcę Stali. Do piłki dopadł Jakub Bąk, ale świetną paradą popisał się Libera.

1
36'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Aleksandar Kolew. Bułgar drugi raz w tym meczu zaatakował rywala łokciem i przedwcześnie opuszcza boisko.

1
2
6
32'

Piłka w siatce Szromnika, ale gol nie został uznany. Arbiter dopatrzył się faulu jednego z graczy Stali.

3
2
1
1
29'

Mandrysz do Bielaka, ale ten nie przedarł się przez gąszcz rywali w polu karnym.

1
1
1
1
1
26'

Żółtą kartkę otrzymał Aleksandar Kolew. Uderzenie łokciem.

3
1
2
3
4
24'

Ładnie przedzierał się Kamiński. Piłkarz nabrał prędkości, balansem ciała oszukał 2 rywali, ale został po profesorsku zatrzymany przez Kiercza.

1
1
1
1
1
20'

Okazja dla gospodarzy ze stałego fragmentu gry. Kamiński uderzył jednak kilka metrów obok bramki.

1
1
1
1
1
19'

Żółtą kartkę otrzymał Wasił Panajotow.

1
1
1
1
1
17'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Aleksandar Kolew.

Fantastyczny strzał z rzutu wolnego. Piłka przeleciała nad licznym murem i była poza zasięgiem Szromnika.

17
6
2
2
1
16'

Żółtą kartkę otrzymał Krzysztof Bąk.

15'

Żółtą kartkę otrzymał Szymon Sobczak.

15'

Protestuje Wróbel, który widział zagranie ręką jednego z rywali w polu karnym. Rzutu karnego jednak nie ma.

12'

Prostopadłe podanie do Klichowicza, ale ten zbyt długo zwlekał z podaniem i ostatecznie został zablokowany.

8'

Aut dla gospodarzy na wysokości pola karnego. Szybki wyrzut i próba centry Bielaka... prosto do rąk bramkarza.

4'

Ostra gra w pierwszych minutach. Jedni i drudzy nie oszczędzają zdrowia. Szybkie tempo, ale arbiter często przerywa grę gwizdkiem.