II liga: 2. kolejka
06 sie 2016 17:30
90'

Jeden z nielicznych strzałów Polonii w drugiej części meczu. Uderzał z ok. 30 metrów Nakrosius, Weinzettel bez problemu złapał piłkę.

90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

89'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Waldemar Gancarczyk.

Waldemar Gancarczyk #10
Odra Opole
83'
ZMIANA

Odra. Schodzi: Robert Trznadel. Wchodzi: Marcin Niemczyk.

wchodzi Wchodzi
Marcin Niemczyk #21
schodzi Schodzi
80'
ZMIANA

Polonia W. Schodzi: Karol Worach. Wchodzi: Bazyli Kokot.

Bazyli Kokot #15
Karol Worach #3
80'

Dośrodkowanie Winiarczyka z lewej strony, pewnie wyłapał Tobjasz.

76'

Znowu Tobjasz niepewnie interweniował po rzucie rożnym, z opresji uratowali go koledzy z zespołu.

74'

Żółtą kartkę otrzymał Donatas Nakrosius.

Donatas Nakrosius #31
Polonia Warszawa
73'
ZMIANA

Polonia W. Schodzi: Marcin Kluska. Wchodzi: Cezary Sauczek.

Cezary Sauczek #87
Marcin Kluska #17
73'
ZMIANA

Odra. Schodzi: Rafał Brusiło. Wchodzi: Michał Sypek.

Michał Sypek #19
Rafał Brusiło #10
70'

Groźnie pod polem karnym Odry, ale dośrodkowanie Kluski do Pieczary było niecelne.

69'

Teraz dla odmiany niebezpiecznie po rzucie rożnym Polonii. Gospodarze jednak w ostatniej chwili wybili piłkę.

68'

Najlepsza po przerwie okazja dla Odry! Tobjasz bardzo niepewnie po rzucie rożnym, ale opolanie nie wykorzystali okazji!

66'
ZMIANA

Polonia W. Schodzi: Fabian Pawela,. Wchodzi: Michał Oświęcimka.

Michał Oświęcimka #14
Fabian Pawela, #20
65'

W ostatnich minutach grę kreują głównie gospodarze, ale defensorzy Polonii skutecznie uniemożliwiają im wypracowanie dogodnej sytuacji.

1
62'
ZMIANA

Odra. Schodzi: Dawid Wolny. Wchodzi: Marek Gancarczyk.

Marek Gancarczyk #15
Dawid Wolny #16
62'
ZMIANA

Odra. Schodzi: Mateusz Gancarczyk. Wchodzi: Łukasz Staroń.

Łukasz Staroń #11
Mateusz Gancarczyk #9
58'

Żółtą kartkę otrzymał Fabian Pawela,.

53'

Opolanie pod polem karnym gości, ale Poloniści bez kłopotu wybili piłkę.

52'

Kolejna dobra okazja Polonii! Ostre podanie Marczaka nogą wybił Weinzettel.

47'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marcin Kluska. Ależ początek w wykonaniu Czarnych Koszul! Po rzucie rożnym i zamieszaniu w polu karnym piłkę w siatce umieścił Marcin Kluska!

1
47'

Polonia bliska wyrównania. Strzał z bliska Marczaka świetnie obronił golkiper Odry!

46'

Gramy po przerwie! W zespołach bez zmian.

45'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Łukasz Winiarczyk. Asystował mu Waldemar Gancarczyk. Krótkie odegranie przez Waldemara Gancarczyka z rzutu wolnego na linię pola karnego, z pierwszej piłki, lewą nogą, w samo okienko trafił Łukasz Winiarczyk! Tobjasz był bez szans!

Odra Opole
Asysta:
1
44'

Dobra okazja Polonii. Po dośrodkowaniu Marczaka z rzutu wolnego głową nad bramką uderzył Pieczara.

39'

Z pierwszej piłki z ok. 17 metrów strzelał Mateusz Gancarczyk, jednak wysoko nad bramką.

34'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mariusz Marczak. Wyrównanie! Atak Polonii z głębi pola, w polu karnym znakomicie odnalazł się Marczak, który pewnie pokonał bramkarza Odry!

Mariusz Marczak #7
1
33'

W polu karnym Odry przewraca się Fabian Pawela, gwizdek sędziego milczy.

30'

Dośrodkowanie z boku Mateusza Gancarczyka, jednak w polu karnym nikt nie zamknął akcji.

27'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Kosiorowski.

Piotr Kosiorowski #8
25'

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Bochenek.

Marcin Bochenek #4
22'

Ostry faul Wojdygi na Wolnym, bez konsekwencji dla obrońcy Czarnych Koszul.

19'

Marczak trafił jednak w mur.

18'

Dobra okazja dla Polonii, rzut wolny tuż sprzed linii pola karnego!

14'

Z rzutu wolnego Waldemar Gancarczyk, trafił w poprzeczkę!

13'

Waldemar Winiarczyk omal strzelił bramkę na 2:0 bezpośrednio z rzutu rożnego! Jego strzał wybił Tobjasz!