II liga: 3. kolejka
13 sie 2016 17:00
90+3'

Rozpaczliwe ataki gospodarzy. Poznaniacy reklamowali zagranie ręką w polu karnym Polonii, lecz sędzia nakazał kontynuowanie gry.

90'

Pogramy dodatkowe 4 minuty.

88'

Matko Perdijić w ostatniej chwili uprzedził jednego z zawodników Warty, ratując tym samym swój zespół. Bramkarz Polonii ucierpiał w calej sytuacji, dlatego mamy krótką przerwę.

87'

Michał Chrabąszcz postanowił spróbował szczęścia w uderzeniu z dystansu... futbolówka ledwo doturlała się do bramki.

84'

Kilkanaście sekund później ten sam zawodnik zdecydował się na uderzenie sprzed pola karnego, ale bez powodzenia.

83'

Dośrodkowanie Szynki z rzutu wolnego nie zagroziło bramce Polonii.

80'

Polonia oprócz sytuacji z golem nie miała praktycznie żadnych okazji. W ostatnich minutach goście z Górnego Śląska są wyraźnie nastawieni na bronienie dostępu do własnej bramki.

75'

Świętną okazję po podaniu Białożyta miał Ciarkowski. Zawodnik Warty odwrócił się z piłką i... praktycznie oddał ją bramkarzowi.

68'

Mogła paść kolejna bramka. Po dośrodkowaniu futbolówka spdła idealnie na głowę Marka Szyndrowskiego, który jednak nie potrafił złożyć się do groźnego strzału.

65'

Warta mogła szybko odpowiedzieć. Uderzenie Białożyta z najwyższym trudem nad poprzeczką przeniósł Matko Perdijić.

64'

Gol! Strzelił Sławomir Musiolik.

Polonia na prowadzeniu! Goście wykorzystali katastrofalny błąd Kieliby we własnym polu karnym, futbolówkę przejął Sławomir Musiolik i płaskim strzałem pokonał Filipowiaka!

1
60'

Mocno z dystansu przyłożył Łukasz BiałożytMatko Perdijić wypuścił futbolówkę z rąk, ale błyskawicznie naprawił swój błąd.

59'

Rośnie przewaga Warty, gracze Polonii nie potrafią wyjść z własnej połowy.

55'

Jakub Kiełb dostał piłkę w narożniku pola karnego, wydawało się, że powinien ją jeszcze rozegrać, ale zamiast tego postanowił strzelać, co było najgorszą możliwą decyzją.

53'

Groźne z dystansu próbował uderzać Lachowski, ale zablokował go Marciniak.

52'

Bardzo mocne uderzenie Kowalczyka, które mimo, że w środek bramki, sprawiło trochę problemów Filipowiakowi!

50'

Warta próbuje przeważać, ale cały czas górę bierze brak dokładności.

46'

Pol. Bytom. Schodzi: Krystian Tomaszewski. Wchodzi: Arkadiusz Kowalczyk.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Krystian Tomaszewski #11
46'

Druga połowa rozpoczęta!

42'

Żółtą kartkę otrzymał Franciszek Siwek.

Warta Poznań
42'

Łukasz Białożyt chciał dośrodkować, ale zamiast centry wyszedł mu efektowny strzał, który sprawił trochę problemów golkiperowi Polonii.

37'

Kilka szybkich podań zawodników Warty przed polem karnym Polonii, piłka trafiła do Cywińskiego, którego mocny strzał poszybował nad poprzeczką.

34'

Bartosz Kieliba zablokował groźnie zapowiadające się uderzenie Ceglarza zza pola karnego.

31'

Dużo chaosu w środku pola. Warta stara się coś zdziałać w ofensywie, ale z dobrych chęci niewiele wynika, a wszystko przez brak dokładności.

25'

Przerwa w grze. Pomocy medycznej po jednym z boiskowych starć potrzebuje Jakub Kiełb.

22'

Mocne i niecelne uderzenie z dystansu w wykonaniu Ciarkowskiego.

21'

Warta powinna prowadzić! Najpierw w sytuacji sam na sam znalazł się Cywiński, a następnie z około siedmiu metrów koszmarnie przestrzelił Ciarkowski!

17'

Dobre dośrodkowanie Kiełba trafiło do Siwka, jednak i on miał problem z opanowaniem futbolówki. Gdyby nie popełnił technicznego błędu pod bramką Polonii mogło być gorąco.

13'

Marcin Lachowski zdecydował się na uderzenie z dystansu. Mocno, ale dobry metr obok słupka.

10'

Poznaniacy utrzymują przewagę. Tym razem blisko niezłej sytuacji był Michał Cywiński, ale fatalne przyjęcie piłki w polu karnym uniemożliwiło mu oddanie strzału.

7'

Łukasz Białożyt dopadł do piłki przed polem karnym, zdołał oddać strzał, który został jednak wyblokowany, co ułatwiło interwencję golkiperowi z Bytomia.

4'

Pierwsza niezła okazja Warty! Piłka adresowana była do Ciarkowskiego, którego w ostatniej chwili uprzedził jeden z obrońców Polonii.