Hubert Tomalski sprzed pola karnego bardzo niecenie.

Marcin Stefanik z rzutu wolnego z 18. metra trafił tylko w mur.

Ciekawe spotkanie w Tarnobrzegu jak na razie. Przede wszysktim nie brakuje walki na boisku.

63'

Siarka przycisnęła i zamknęła przyjezdnych na własnej połowie.

60'

Michał Żebrakowski wybiegł do podania Koczona i wślizgiem ubiegł Konckiego w polu karnym. Nie trafił jednak do bramki. Było blisko trzeciego gola dla Siarki Tarnobrzeg.

58'

Żółtą kartkę otrzymał Jan Grzesik.

Siarka Tarnobrzeg
57'

Adrian Dziubiński wpadł w pole karne, po czym uderzył obok słupka.

55'

Siarka. Schodzi: Marcin Stromecki. Wchodzi: Mateusz Czyżycki.

Marcin Stromecki #8
53'

Gra się wyrównała, ale warunki są trudne. Boisko jest grząskie i to utrudnia rywalizację piłkarzom.

50'

Na razie lepiej po zmianie stron prezentują się gospodarze - Siarka Tarnobrzeg.

46'

Druga połowa rozpoczęta i od razu Michał Żebrakowski oddał minimalnie niecelne uderzenie z obrębu pola karnego.

44'

Gol! Strzelił Kamil Bętkowski.

Przekiękne uderzenie Bętkowskiego z rzutu wolnego z 35. metra w samo okienko bramki Siarki Tarnobrzeg!

44'

Stal Stalowa Wola po zdobyciu gola znacznie się ożywiła i atakuje.

43'

Żółtą kartkę otrzymał Bartłomiej Wasiluk.

39'

Adrian Dziubiński uderzył z dystansu i z problemami na róg wybił piłkę Dybowski.

36'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Bartosz Waleńcik.

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Waleńcik niefortunnie interweniował i trafił do własnej bramki.

Bartosz Waleńcik #4
1
34'

Waleńcik świetnie przeciął piłkę zagrywaną w kierunku Adriana Gębalskiego.

31'

Najpierw Wasiluk główkował niecelnie. Piłkę zdołał jeszcze tuż przed linią przejąć Szymon Jarosz, ale również nie trafił w światło bramki.

25'

Kamil Bętkowski strzelił sprzed pola karnego i tę próbę zatrzymał Dybowski, bramkarz Siarki Tarnobrzeg.

24'

Daniel Koczon stanął przed szansą na zdobycie kolejnego gola, ale tym razem piłka po strzale doświadczonego piłkarza zatrzymała się na słupku!

23'

Gol! Strzelił Krzysztof Ropski.

Strzał z 20 metrów Tomalskiego odbił przed siebie Bartosz Koncki i do piłki dopadł Ropski, który z 3 metrów trafił do siatki Stali Stalowa Wola. To kolejna zła interwencja bramkarza.

19'

Jarosz w polu karnym uprzedził w ostatniej chwili Krzysztofa Ropskiego.

18'

Szansa na wyrównanie! Kamil Bętkowski znalazł się w sytuacji sam na sam z Karolem Dybowskim, po czym oddał strzał prosto w bramkarza Siarki Tarnobrzeg.

15'

Zamieszanie pod bramką Stali, którego efektem jest tylko rzut rożny dla Siarki. Mieli szczęście piłkarze ze Stalowej Woli w tej sytuacji.

12'

Fatalna strata Jarosza przed polem karnym Stali Stalowa Wola została w porę naprawiona przez Mateusza Kolbusza.

8'

Gol! Strzelił Marcin Stefanik.

Fatalnny kiks Konckiego po uderzeniu Marcina Stefanika. Bramkarz Stali Stalowa Wola przepuścił piłkę między rękami i Siarka Tarnobrzeg prowadzi 1:0!

7'

Najpierw w polu karnym w ostatniej chwili został zablokowany Hubert Tomalski, a chwilę później poprawił Dawidowicz i pomylił się nieznacznie.

6'

Następne uderzenie oddał Mateusz Wójcik z dystansu. Również mocno niecelnie.

3'

Kamil Bętkowski oddał pierwszy strzał w derbach z narożnika pola karnego, ale bardzo niecelnie.

1'

Na trybunach pojawili się prezydenci Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny i Tarnobrzega Grzegorz Kiełb.

11:30

W Tarnobrzegu na murawie są pozostałości śniegu, a jeszcze rano murawa była przykryta lekką warstwą białego puchu.

11:30

Ławka rezerwowych Stali Stalowa Wola: Kamil Tomala - Kacper Piechniak, Konrad Korczyński, Michał Dobkowski, Radosław Adamski, Adam Zawierucha, Konrad Kołodziej.

11:30

Ławka rezerwowych Siarki Tarnobrzeg: Kamil Beszczyński - Krzysztof Suchecki, Tomasz Przewoźnik, Patryk Szewc, Mateusz Czyżycki, Kamil Lewandowski, Michał Żebrakowski.

11:30

Sędzia: Paweł Malec (Łódź)

11:30

Derby Podkarpacia to główne wydarzenie ostatniej kolejki przed półmetkiem sezonu w II lidze. Siarka Tarnobrzeg podejmie Stal Stalowa Wola i musi zapunktować, by wrócić na miejsce barażowe.