W taki sposób Nils Petersen ustalił wynik meczu.

{"id":"","title":""}

90'

Doliczone zostały 3 minuty.

89'

Gol! Strzelił Nils Petersen. Asystował mu Davie Selke. Kontra Niemców, z prawej strony pola karnego dogrywał Selke, a Petersen z ostrego kąta wbił piłkę do bramki! Niemcy krok od finału!

85'

Niemcy. Schodzi: Max Meyer. Wchodzi: Nils Petersen.

82'

Tragiczny strzał z rzutu wolnego z ok. 20 metrów, ze świetnej pozycji, oddał Amuzie. Być może Nigeryjczyk nie był świadomy, że z takiej pozycji można uderzyć technicznie.

80'

Żółtą kartkę otrzymał Matthias Ginter. Panie Ginter! Zapasy to w innym miejscu! Zasłużona żółta kartka.

80'

Nigeryjczycy ożywili się, ale nie potrafią przedostać się w okolice bramki.

77'

Niemcy. Schodzi: Serge Gnabry. Wchodzi: Philipp Max.

77'

Żółtą kartkę otrzymał Lars Bender.

Niemcy U-23
76'

Niemcy. Schodzi: Sven Bender. Wchodzi: Grischa Proemel.

74'

Niemcy starają się długo rozgrywać piłkę i zmuszać rywali do biegania za nią. Nigeryjczycy nie mają argumentów, aby zagrozić rywalom.

71'

Nigeria. Schodzi: Udo Ndifreke. Wchodzi: Popoola Saliu.

wchodzi Wchodzi
Popoola Saliu #12
schodzi Schodzi
Udo Ndifreke #15
71'

Atak Niemców przerwany, zawodnik Nigerii uderzony... głową w walce o piłkę.

69'

Cały czasy mamy nadzieję, że (cytując klasyka): Najlepsze wciąż musi przyjść.

66'

Sporo kopaniny, podobnie jak w pierwszej części. Wyróżnia się jedynie Serge Gnabry, ale sam niewiele może zdziałać.

64'

Nigeria. Schodzi: Sadiq Umar. Wchodzi: Oluwafemi Ajayi.

Oluwafemi Ajayi #11
Sadiq Umar #13
64'

Z rzutu wolnego źle, w boczną siatkę, uderzył John Obi Mikel.

20:44

Tak padł jedyny, póki co, gol w meczu.

60'

Aktywny wśród Niemców jest Serge Gnabry, który przed momentem został złapany na spalonym.

58'

Serge Gnabry po raz kolejny uderzył na bramkę i po raz kolejny niewiele brakowało mu do celu.

54'

Niemcy spokojnie rozgrywają piłkę, Nigeryjczycy nie potrafią im jej odebrać.

49'

Cóż... Piłkarzom obu drużyn sporo jeszcze brakuje do najlepszych. Davie Selke minął już bramkarza, ale z ostrego kąta nie był w stanie uderzyć i... dośrodkował. Nikt jednak akcji nie zamknął.

48'

Serge Gnabry zszedł z piłką w kierunku środka pola karnego, ale jego mocny strzał odbił Daniel!

46'

Druga połowa półfinału rozpoczęta!

45+1'

Sadiq Umar wpadł z piłką w pole karne, ale efektem akcji tylko rzut rożny, po którym Nigeryjczycy oddali niecelne uderzenie.

45'

Doliczona została minuta.

41'

Dośrodkowanie z lewej strony, do piłki starał się dojść Selke, ale nie trafił w nią. Niemiec pokazywał sędziemu, że był faulowany, ale bez reakcji arbitra.

38'

Piłkę na linii pola karnego otrzymał Davie Selke, uderzył z woleja, ale wprost w bramkarza reprezentacji Nigerii.

35'

Sprzed pola karnego uderzył Max Meyer, piłka przeleciała tuż ponad bramką!

32'

Daniel wyszedł kilka metrów przed bramkę i zamiast złapać piłkę rzucił się i wybił ją niczym siatkarz. Niezwykłych wyborów dokonują zawodnicy obu drużyn w meczu.

31'

Sporo szczęścia mieli Niemcy, najpierw strzał Sadiqa Umara została zablokowany, a poprawka Obi Mikela po nodze obrońcy wyszła na róg.

27'

Niemcy starają się mozolnie konstruować akcję, z kolei rywale szans szukają w szybkiej grze, gdzie jest sporo przypadku.

24'

Drugi gol dla Niemców wisi na włosku. Problemem zespołu z Europy jest bardzo "elektryczny" bramkarz. Timo Horn gra nie dość że nerwowo, to jeszcze ryzykownie.

20'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, zgranie piłki do nieobstawionego Larsa Bendera, którego strzał odbił bramkarz! Powinno być 2:0!

20'

Żółtą kartkę otrzymał Udo Ndifreke. Sędzia nie pozwala nawet na trochę agresji.

Nigeria
18'

Niewiele dzieje się na boisku, gra jest chaotyczna, toczy się w środku pola.

15'

Obydwa zespoły popełniają sporo taktycznych błędów. Na pewno w meczu obejrzymy jeszcze kilka bramek.

12'

Ależ błąd popełnił Timo Horn, który wybijając piłkę nie trafił w nią. Futbolówkę momentalnie przejął Sadiq Umar, ale jego strzał odbił bramkarz. W okolicach linii pola karnego powstało zamieszanie, z którego Niemcom udało się wyjść obronną ręką.

9'

Gol! Strzelił Lukas Klostermann. Asystował mu Max Meyer. Niemcy prowadzą! Prostopadłe zagranie w pole karne otrzymał Meyer i dograł wzdłuż linii piątego metra do Klostermanna, a ten trafił do pustej bramki. Golkiper Nigerii nie zdołał odbić dogrywanej piłki.

9'

Niemcy starają się kreować akcje na połowie rywala, Nigeria czeka na okazje do kontrataków.

6'

Niemcy ustawieni wysoko złapali rywali na spalonym. Uwidoczniła się przewaga naszych zachodnich sąsiadów.

4'

Żółtą kartkę otrzymał Serge Gnabry. Sędzia szybko pokazał, że nie życzy sobie ostrej gry.

Niemcy U-23
3'

Serge Gnabry wszedł w pole karne lewą stroną, ale jego strzał został zablokowany.