Bardzo pewnie wykonana jedenastka, bramkarz totalnie zmylony!

Rzut karny dla reprezentacji Brazylii!

90'

Strzał Neymara broni Luis Lopez.

88'

O 21:00 czasu polskiego rozpocznie się drugi półfinał, w którym Niemcy zagrają z Nigerią.

85'

Będzie szósty gol? Gospodarze sprawiają wrażenie bardzo tym zainteresowanych.

82'

To powinien być honorowy gol dla gości! Alberto Elis uderzył jednak prosto w intuicyjnie intereweniującego Wevertona!

81'

Pierwszy celny strzał Hondurasu w tym meczu. Allan Banegas postraszył gospodarzy uderzeniem z dystansu.

79'

Gol! Strzelił Luan. Asystował mu Felipe Anderson.

Znakomity kontratak gospodarzy! Anderson wyłożył futbolówkę Luanowi, a ten z najbliższej odległości dopełnił formalności.

Luan #7
77'

Brazylia. Schodzi: Renato Augusto. Wchodzi: Rafinha.

75'

Kibice już widzieli piłkę w siatce po strzale Neymara z rzutu wolnego, piłka trafiła jednak tylko w boczną siatkę.

74'

Żółtą kartkę otrzymał Brayan García.

Brayan García #16
Honduras U-23
72'

Honduras. Schodzi: Bryan Acosta. Wchodzi: Allan Banegas.

wchodzi Wchodzi
Allan Banegas #15
schodzi Schodzi
Bryan Acosta #6
72'

Honduras próbuje coś zdziałać w ofensywie, ale zupełnie nic z tego nie wychodzi.

70'

Chorągiewka sędziego liniowego w górze - Luan był na spalonym.

67'

Na skrzydle pokazał nam się Romell Quioto. Były piłkarz krakowskiej Wisły minął Luana, jego dośrodkowanie nie zakończyło się jednak strzałem.

66'

Gabriel potknął się w polu karnym Hondurasu, ale nie było mowy o przewinieniu ze strony rywali.

64'

Neymar! Atomowe uderzenie bezpośrednio z rzutu wolnego, ale Lopez nie dał się pokonać!

63'

Żółtą kartkę otrzymał Johnny Palacios.

Johnny Palacios #8
62'

Maracana świętuje. Patrząc na grę Hondurasu śmiało można stwierdzić, że Brazylia zagra w finale.

60'

Zbyt mocne dośrodkowanie Neymara z rzutu wolnego.

59'

Żółtą kartkę otrzymał Jonathan Paz.

Jonathan Paz #2
57'

Brazylia. Schodzi: Rodrigo Caio. Wchodzi: Luan Garcia.

Luan #14
55'

Gabriel został złapany na spalonym.

54'

Już teraz możemy mówić o pogromie, a coś czujemy w kościach, że na czterech golach się nie skończy.

51'

Gol! Strzelił Marquinhos.

Zawodnik PSG zapędził się w pole karne Hondurasu przy okazji rzutu rożnego. Futbolówka spadła idealnie pod nogi 22-latka, a ten mocnym strzałem trafił do siatki.

48'

Luna powinien odegrać do Jesusa i mielibyśmy 4:0! Ten pierwszy postanowił jednak poszukać strzału, został on jednak zatrzymany przez Lopeza.

47'

Reprezentacja Brazylii nie ma zamiaru kończyć "zabawy" na trzech golach. Gospodarze z łatwością dochodzą do kolejnych sytuacji.

46'

Honduras. Schodzi: Allans Vargas. Wchodzi: Oscar Salas.

Oscar Salas #10
Allans Vargas #5
46'

Honduras. Schodzi: Antony Lozano. Wchodzi: Jhon Benavidez.

Jhon Benavidez #13
Antony Lozano #9
46'

Druga połowa rozpoczęta!

45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

42'

Zbyt mocne podanie do Lozano, piłkę przechwycił Weverton.

40'

Neymar znów powalony na ziemię. Ekipa Rogerio Micale ze spokojem może czekać na gwizdek zwiastujący przerwę.

38'

W końcu zakotłowało się pod bramką gospodarzy. Po rozegraniu rzutu wolnego w niezłej sytuacji znalazł się Rodolfo Espinal, ale ostatecznie nie trafił w piłkę.

36'

Żółtą kartkę otrzymał Rodrigo Caio.

35'

Gol! Strzelił Gabriel Jesus.

Koncert gospodarzy trwa! Brazylia rozrywa formację obronną Hondurasu podaniami ze środkowej strefy. To właśnie do takiej piłki doszedł Jesus, wpadł w pole karne i mocnym strzałem podwyższył prowadzenie!

33'

Który to już błąd obrony Hondurasu? Po złej interwencji sytuacyjny strzał oddał Gabriel Barbosa, obok dalszego słupka.

32'

Weverton póki co może rozłożyć leżak i korzystać z pięknego słońca. Honduras nie jest w stanie zagrozić bramce przeciwnika.

30'

Brazylijczycy zyskali stały fragment gry. Znów potężnie strzelał Neymar, ale i tym razem prosto w mur.

29'

Neymar długo utrzymywał się przy piłce, ostatecznie został zatrzymany.

27'

Kolejne przewinienie Allansa Vargasa. Zawodnik ten ma już na swoim koncie "żóltko", więc musi uważać.

26'

Brazylijczycy grają bardzo konsekwentnie i zasłużenie prowadzą 2:0! Świetne podanie do uciekającego defensywie Jesusa, który sprytną podcinką nad interweniującym Lopezem wpisał się na listę strzelców.

24'

Rumuński arbiter zaczął sięgać do kieszonki. Jeśli piłkarze Hondurasu nie zmienią swojego stylu gry, to z całą pewnością nie dokończą meczu w pełnym składzie.

23'

Żółtą kartkę otrzymał Allans Vargas.

21'

Żółtą kartkę otrzymał Bryan Acosta.

20'

Ustawiony bardzo defensywie Honduras nie wygląda na drużynę, która ma pomysł na odrobienie jednobramkowej straty.

18'

Straszliwie poniewierany jest Neymar, arbiter co chwilę musi używać gwizdka.

16'

Efektowna akcja wicemistrzów olimpijskich z Londynu, podanie do Neymara. 24-latek w ostatniej chwili został zablokowany!

14'

Były zawodnik Wisły Kraków Romell Quioto ruszył do prostopadłego podania... Zbyt mocno i będziemy mieli aut dla Brazylii.

13'

Mocny strzał Neymara, ale piłka trafiła w głowę jednego z rywali ustawionych w murze.

12'

Neymar faulowany tuż przed polem karnym, może być gorąco.

11'

Alberto Elis nie opanował piłki, kolejna nieudana akcja Hondurasu.

10'

Znakomita szansa gospodarzy! Luan otrzymał doskonałe podanie z głębi pola, ale przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem!

9'

Gracze Hondurasu nie potrafią utrzymać się przy piłce.

7'

Neymar płasko z rzutu wolnego w pole karne. Obrońcy interweniowali nerwowo, ale zdołali oddalić zagrożenie.

5'

Bryan Acosta mocno wstrzelił futbolówkę w pole karne. Po interwencji jednego z Brazylijczyków Honduras zyskał korner, którego rozegranie jednak nic nie dało.

4'

Owacje na trybunach dla wracającego na boisko Neymara. Honduras zyskał rzut wolny.

3'

Gwiazdor FC Barcelony opuszcza boisko na noszach, czyży to był koniec meczu dla Neymara?

1'

15 sekunda spotkania, fatalny błąd Palaciosa i gospodarze olimpijskiego turnieju już prowadzą! Do siatki trafił Neymar, który ucierpiał w momencie zdobywania gola.