Liga Mistrzów: III runda eliminacyjna, pierwsze mecze

89'

Szkoda! Po rzucie rożnym tuż obok słupka główkował Michał Pazdan.

4
87'

Po ładnej indywidualnej szarży potężnie z ostrego kąta uderzył Kalu, ale Arkadiusz Malarz po raz kolejny w tym meczu zaliczył bardzo udaną interwencję.

3
85'
ZMIANA

AS Trencin. Schodzi: Rangelo Janga. Wchodzi: Erik Prekop.

wchodzi Wchodzi
Erik Prekop #29
schodzi Schodzi
Rangelo Janga #11
1
82'

Dobra okazja Legii! Po kontrze Michał Kucharczyk dośrodkował z lewego skrzydła w kierunku Prijovicia, lecz przeciął to Chovan.

2
81'

Stracony gol wyraźnie podciął gospodarzom skrzydła. Legia dość spokojnie pilnuje prowadzenia.

1
79'
ZMIANA

AS Trencin. Schodzi: Aliko Bala. Wchodzi: Jamarro Diks.

Jamarro Diks #19
Aliko Bala #7
2
1
76'

Gospodarze zablokowali płaski strzał Aleksandrowa z 18 metrów.

2
74'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za próbę wymuszenia rzutu wolnego otrzymał Samuel Kalu.

Samuel Kalu #17
AS Trencin
2
73'

Fatalny, bardzo niecelny strzał z dystansu Bali.

3
71'

Kalu szarżował w polu karnym Legii, padł po interwencji Bereszyńskiego, sędzia znów jednak puścił grę.

3
69'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Nemanja Nikolić. Asystował mu Michał Kucharczyk.

Legia grała przeciętnie, ale to ona prowadzi! Kucharczyk mocno powalczył na lewym skrzydle z Sulkiem, dośrodkował na 5. metr do Nikolicia, a ten bez trudu pokonał Chovana.

68'

Janga szukał w polu karnym pozycji do strzału z ostrego kąta, do końca jednak skutecznie przeszkadzał mu Michał Pazdan.

2
65'

Słaba centra Aleksandrowa z prawego skrzydła, piłka posłana do nikogo.

62'

Bala padł w polu karnym Legii po starciu z Bereszyńskim, od razu podniosła się wrzawa na trybunach, ale sędzia nakazał grać dalej.

1
60'

Legia musi się otrząsnąć, bo atakuje niezmiernie rzadko, a czyste konto w tyłach zawdzięcza przede wszystkim Malarzowi.

2
56'

Zapachniało golem dla gospodarzy, na szczęście Matus Bero huknął z kilkunastu metrów wprost w Malarza!

2
1
56'

Nadal nieco lepiej prezentuje się AS Trencin, Legia niemrawa w ofensywie.

1
52'

Kłopoty Legii! Po akcji oskrzydlającej Kalu nie opanował piłki w polu karnym, jeszcze płasko uderzył Matus Bero, na szczęście zabrakło mocy i Arkadiusz Malarz obronił.

1
51'

Przerwa w grze, problemy zdrowotne ma Lawrence.

1
48'

Z dystansu wysoko nad bramką uderzył Bala. Zupełnie nieudana próba.

1
47'

Ciekawe jak to wpłynie na grę.

1
46'

Początek drugiej połowy.

1
45+1'

Pogubił się teraz Malarz, ale w porę wrócił do bramki i obronił płaski strzał Bali.

45'

Doliczona 1 minuta.

1
44'

Michaił Aleksandrow przedarł się w pole karne rywala, ale jego płaskie dośrodkowanie zastopował obrońca.

41'

Z dystansu mocno, ale wyraźnie nad poprzeczką strzelił Kalu.

1
40'

Gospodarze znów w ataku pozycyjnym pod polem karnym Legii, mistrz Polski nie prezentuje się teraz zbyt dobrze.

1
36'

Dość chaotyczny fragment, przewaga optyczna po stronie Słowaków.

1
33'

Żółtą kartkę za faul na Aleksandrowie otrzymał Matus Bero.

AS Trencin
1
31'

Dobrą okazję miał w polu karnym Kalu, uderzył jednak anemicznie i wprost w ręce Malarza.

30'

Soczyście z dystansu uderzył Holubek, piłka leciała pod poprzeczkę i Arkadiusz Malarz interweniował z kłopotami.

1
27'

Nemanja Nikolić wybiegł na czystą pozycję, mógł mieć doskonałą okazję, ale dał się wypchnąć w narożnik pola karnego i stamtąd uderzył w sam środek bramki. Chovan obronił.

1
1
25'

Z rzutu wolnego z 25 metrów obok słupka uderzył Kalu.

1
24'

Żółtą kartkę za faul taktyczny na Bali otrzymał Michał Kopczyński.

1
1
20'

Thibault Moulin zamknął akcję oskrzydlającą, jednak miał trudną pozycję i główkował niecelnie. Do tego ucierpiał przy upadku na murawę.

1
19'

Słowacy bardzo długo rozgrywali atak pozycyjny blisko pola karnego Legii, aż w końcu koszmarnie z dystansu uderzył Lawrence.

1
16'

Pierwszy kwadrans za nami. Mecz jest ciekawy, wyrównany i toczy się w dość szybkim tempie.

2
14'

Chovan złapał piłkę po zbyt głębokim dośrodkowaniu Aleksandrowa.

1
13'

Kapitalna obrona Malarza, który odbił piłkę po strzale Sulka i rykoszecie!

2
10'

Michał Kopczyński kapitalnie zatrzymał szarżującego prawym skrzydłem Kalu. Wszystko zaczęło się od błędu Pazdana.

2
8'

Powinno być 1:0 dla Legii! Nemanja Nikolić znalazł się w doskonałej sytuacji, ale przestrzelił! Podawał Kucharczyk.

2
4'

Sprzed pola karnego potężnie w środek bramki uderzył Lawrence i Arkadiusz Malarz wybił piłkę na rzut rożny.

1
2'

Ależ blisko gola Legia! Gospodarze zablokowali strzał głową Pazdana po rzucie rożnym. Przez chwilę w polu bramkowym AS Trencin było bardzo gorąco.

4
2'

Słowacy poradzili sobie z niezłym dośrodkowaniem Aleksandrowa w kierunku Kucharczyka.

2
19:50

Mecz zostanie rozegrany w dość nietypowych warunkach - na sztucznej nawierzchni.

1
3
19:50

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

1
1
18:51

W porównaniu do ligowego meczu ze Śląskiem, trener Besnik Hasi dokonał trzech zmian w składzie.