88'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Robert Mandrysz.

Bytovia Bytów
87'

Gol! Strzelił Jakub Bąk. Ależ niespodzianka! Jakub Bąk przepchnął rywala w polu karnym i zdecydował się na strzał z ostrego kąta, po którym piłka wpadła do bramki!

2
82'

Główkował Piątek, ale Bieszczad nie musiał interweniować. Goście coraz groźniej atakują.

77'

Na uderzenie zdecydował się Robert Mandrysz. Po rykoszecie piłkę złapał bramkarz Zagłębia.

75'

Z powietrza strzelał Łukasz Janoszka. Uderzenie było jednak niecelne.

72'

Dobrą sytuację dla Drutex-Bytovii zmarnował teraz Janusz Surdykowski.

1
69'

Żółtą kartkę otrzymał Krzysztof Piątek.

KGHM Zagłębie Lubin
66'

Na bramkę gospodarzy główkował Krzysztof Piątek. Pewnie między słupkami spisał się jednak Gerard Bieszczad.

66'

Bytovia. Schodzi: Michał Efir. Wchodzi: Jakub Bąk.

62'

Zagłębie ruszyło do ataku. Drutex-Bytovia Bytów skupia się głównie na defensywie.

57'

Żółtą kartkę otrzymał Jan Vlasko.

54'

Na boisku aktywny jest Janusz Surdykowski, który daje się we znaki defensywie Zagłębia.

50'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebują Janusz Surdykowski i Konrad Forenc.

49'

W odpowiedzi z kilkunastu metrów mocny strzał oddał Janusz Surdykowski. Uderzenie było jednak niecelne.

46'

Od początku drugiej połowy spotkania śmiało do ataku ruszyli piłkarze Zagłębia.

46'

Początek drugiej połowy.

42'

Z rzutu wolnego strzelał Sebastian Kamiński. Z problemami interweniował bramkarz Zagłębia.

37'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie główkował Łukasz Wróbel.

36'

Gospodarze częściej atakują. Brakuje im jednak dokładności przy rozegraniu akcji oraz skuteczności.

32'

Sporo niedokładności w ostatnich minutach. Nie jest to porywające widowisko.

27'

Tempo meczu nieco opadło opadło. Zagłębie spokojnie rozgrywa piłkę.

24'

Ładny strzał oddał Kamil Wacławczyk. Z problemami interweniował Konrad Forenc.

22'

Kontrę wyprowadzili piłkarze Zagłębia. Gerard Bieszczad dobrze wyszedł jednak z bramki i wybił futbolówkę.

21'

Spore zamieszanie w polu karnym Zagłębia. Ostatecznie skończyo się na rzucie rożnym dla gospodarzy.

18'

Z rzutu wolnego bardzo niecelny strzał oddał Łukasz Wróbel.

14'

Z kilkunastu metrów strzelał Robert Mandrysz. Uderzenie było jednak niecelne.

12'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzelał Wróbel. Zawodnik gospodarzy został jednak zablokowany.

11'

Ładną akcją popisał się Michał Efir, który wycofał piłkę do Wacławczyka. Ten jednak nie miał jak oddać strzału.

5'

Tym razem z dystansu niecelnie strzelał Janusz Surdykowski. Śmielej zaczęli grać gospodarze.

3'

Na efektowny strzał zdecydował się Krzysztof Janus. Wynik spotkania nie uległ jednak zmianie.

3'

Pierwsza akcja ofensywna piłkarzy z Lubina. Dobrze w defensywie zachował się jednak zawodnik gospodarzy, Martin Cseh.