1
118'

Dwoi i troi się Mariusz Stępiński. Przyblokowany strzał i korner dla gości.

117'

Zaskakujący strzał z rzutu wolnego z 35 metrów oddał Bartosz Nowak i piłka trafiła w górną siatkę.

116'

Ruch cały czas w dziesiątkę. Moneta chyba nie wróci już na murawę.

115'

Poza boiskiem przebywa Moneta. Ma jakiś drobny uraz, a Waldemar Fornalik wykorzystał już wszystkie zmiany.

114'

Potężny strzał Bargiela sprzed pola karnego, jednak wprost w bramkarza Stomilu.

113'

Dobre dośrodkowanie Suchockiego z prawej strony, ale ostatecznie piłkę wybili obrońcy.

1
111'

Zbyt głębokie dośrodkowanie Kuna z rzutu wolnego i piłka wylądowała w rękach Lecha.

110'

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Kowalczyk.

Ruch Chorzów
1
108'

Dobre dośrodkowanie Monety, jednak Stępiński nie trafił w piłkę.

106'

Zaczynamy drugą część dogrywki.

104'

Stępiński nie zabrał się z piłką będąc w polu karnym rywali.

1
103'

Piłkarze Stomilu gorzej fizycznie znoszą ten mecz.

1
102'

Kamil Lech złapał piłkę po dośrodkowaniu Suchockiego.

99'

Piłka cały czas szuka Mariusza Stępińskiego. Wejście tego zawodnika wyraźnie ożywiło poczynania w ataku.

98'

Suchocki ścigał się z obrońcą, ale ten ostatecznie był górą. Nici z kontry Stomilu.

96'

Znów uruchomił się Stępiński. Dobrze zgrał futbolówkę, a akcję niecelny strzałem zakończył Bargiel.

95'

Stępiński urwał się jednemu piłkarzowi, ale został powstrzymany przez drugiego.

93'

Pierwsza akcja Ruchu. Piłka dośrodkowana do Stępińskiego i korner dla gości.

91'

Zaczynamy dogrywkę.

90+3'

Silny strzał Nowaka sprzed pola karnego, ale wprost w bramkarza.

90'

Trzy minuty doliczone.

89'

Mocno sfrustrowany podaniem kolegi był Mariusz Stępiński.

88'

To mógł być cios dla Ruchu! Suchocki wykorzystał nieporozumienie pomiędzy bramkarzem a obrońcą, lecz Lech ostatecznie sparował futbolówkę.

86'

Jeszcze kilka minut i niezbędna będzie dogrywka.

84'

Patryk Kun przewrócił się w polu karnym Ruchu, ale nie ma mowy o "jedenastce".

81'

Znów przestała się kleić gra Ruchowi Chorzów, a Stomil odżył w ostatnich minutach.

1
79'

Kompletnie nieudany strzał Bargiela sprzed pola karnego.

74'

Moneta otrzymał piłkę na lewym skrzydle i dograł na 14 metr, gdzie Bargiel oddał celny, ale za słaby strzał, żeby pokonać golkipera rywali.

73'

Ruch. Schodzi: Jakub Arak. Wchodzi: Mariusz Stępiński.

70'

Obaj trenerzy cały czas stoją przy linii. Waldemar Fornalik spokojnie ogląda mecz, a Adam Łopatko "żyje" w swojej strefie.

68'

Ruch coraz szybciej rozgrywa piłkę - z pewnością nie marzy mu się dogrywka.

65'

Kolejna ofensywna akcja Ruchu i następny rzut rożny, po którym Leszczyński wypiąstkował piłkę.

64'

Na siłę można zaliczyć Arakowi celny strzał, ale to tak naprawdę była "świecia", którą pewnie złapał bramkarz.

62'

Ależ okazja dla Ruchu! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Cichocki urwał się obrońcy i z pięciu metrów uderzył tuż obok bramki.

1
61'

Stomil trochę postraszył Ruch i Niebiescy nie atakują już tak ohoczo.

58'

Mamy pierwszy celny strzał w meczu. Ruch stracił piłkę na połowie i wyszła kontra Stomilu. Kujawa zszedł z futbolówką do środka i oddał silny strzał z 16 metrów, który pewnie złapał bramkarz.

57'

Kun za długo dryblował przy linii bocznej, ale nie stracił ostatecznie piłki.

56'

Ruch stara się podkręcić tempo meczu.

53'

Arak rozpędził się w okolicach pola karnego i wycofał piłkę na 16 metr, gdzie nieczysto uderzył w nią Walski i Leszczyński nie musiał interweniować.

52'

Naprawdę bardzo dobra kontra Ruchu, ale aż do momentu dośrodkowania.

1
49'

Z bardzo ostrego kąta strzelał Mazek. To nie miało prawa wpaść, ale piłka i tak trafiła w słupek.

47'

Korner dla Ruchu - bez zagrożenia dla bramki Stomilu.

46'

Arak z pięciu metrów doszedł do strzału głową, ale naciskany uderzył nad poprzeczką.

46'

Początek drugiej połowy. Grę wznowił Stomil.

45'

Dwie minuty doliczone.

45'

Kolejny mocno niecelny strzał z dystansu Kamila Mazka.

42'

Mamy 42 minutę, a żadna ze stron nie oddała jeszcze celnego strzału.

39'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Hanzel. Sfaulował rozpędzonego Kuna.

38'

Nishi zagrał na prawą stronę do Kuna, który zamarkował zejście do środka, ale przełożył sobie piłkę na prawą nogę. Ni to strzał, ni to dośrodkowanie wyszło poza plac gry.

34'

Zupełnie nieudane dośrodkowanie w pole karne miejscowych i Leszczyński złapał piłkę.

1
33'

Rzut wolny dla Stomilu. Dośrodkowywał Rafał Kujawa, jednak piłkarze Ruchu wybili piłkę.

1
30'

Poza boiskiem jest opatrywany Miłosz Przybecki. Coś doskwiera skrzydłowemu Ruchu.

29'

Kamil Lech pewnie złapał piłkę na piątym metrze po dośrodkowaniu Patryka Kuna z rzutu rożnego.

29'

Stomil wyszedł z groźną kontrą. Kun starał się zagrać do Nishiego, ale został przyblokowany. Korner dla gospodarzy.

28'

Mocno spadło tempo meczu w Olsztynie.

25'

Stomil znów się cofnął całą drużyną na własną połowę i tutaj oczekuje ataków Niebieskich.

23'

Dośrodkowanie Mazka w pole karne - górą defensywa Stomilu.

22'

Bartosz Nowak kapitalnie minął rywala i zdecydował się na natychmiastowy strzał z 25 metrów, ale futbolówka poleciała obok bramki.

20'

Fatalny strzał z 16 metrów oddał Jakub Arak. Piłka poleciała w okolice autu.

18'

Kamil Mazek uwikłał się w drybling z dwoma rywalami i stracił piłkę 30 metrów od bramki Stomilu.

1
17'

Wyrównała się gra w ostatnich minutach meczu.

14'

Bartosz Nowak starał się dryblingiem minąć piłkarza Stomilu i wbiec w pole karne. Ostatecznie piłka została mu wybita.

12'

Szybka kontra i z piłką popędził Kujawa. Nie miał jednak alternatyw i zwolnił akcję.

11'

Zgranie Kuna do Kujawy, ale napastnik Stomilu był na spalonym.

10'

Po kornerze na siódmym metrze znalazł się Kujawa, ale uderzył obok bramki.

9'

Pierwsza ofensywna akcja Stomilu i korner dla gospodarzy.

7'

Zdecydowanie zbyt mocne podanie do Araka i piłkę przechwycił Michał Leszczyński.

6'

Stomił głęboko cofnięty na własnej połowie, a Ruch długo wymienia podania - najczęściej w strefie obrony.