Spotkanie potrwa co najmniej dwie minuty dłużej.

89'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gracjan Jaroch. Asystował mu Łukasz Zwoliński.

Doskonała kontra Pogoni! KKS zaatakował nieco odważniej, a to wykorzystali rywale. Zwoliński dostał piłkę na wolne pole. Nie próbował strzelać z ostrego kąta. Podał do niekrytego Gracjana Jarocha, a ten strzałem przy słupku pokonał Dorynka. 0:4.

86'

Stojczew chcial zaskoczyć Kudłę z rzutu wolnego, ale strzelił bardzo źle.

79'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Tomaszewski.

Marcin Tomaszewski #2
KKS 1925 Kalisz
76'
ZMIANA

Ostatnia zmiana w Pogoni. Schodzi: Ricardo Nunes. Wchodzi: Gracjan Jaroch.

74'
ZMIANA

Trzecia zmiana w KKS-ie. Schodzi: Iwelin Kostow. Wchodzi: Stajko Stojczew.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Iwelin Kostow #9
74'

Koronkowa akcja Pogoni! W rolach głównych ponownie Gyurcso i Zwoliński. Węgier ponownie szukał napastnika Portowców, ale ten minął się z piłką. Gdyby trafił z pewnością byłoby 0:4!

68'

Tym razem Rafał Murawski. Celnie, ale zbyt lekko.

67'

Pogoń nadal szuka kolejnej bramki. Nunes strzelał z dystansu, ale obok prawego słupka bramki KKS-u.

63'
ZMIANA

Na drugą roszadę zdecydował się także Kazimierz Moskal. Schodzi: Dawid Kort. Wchodzi: Rafał Murawski.

60'
ZMIANA

Druga zmiana w szeregach gospodarzy. Schodzi: Błażej Ciesielski. Wchodzi: Przemysław Balczerzak.

Przemysław Balczerzak #17
Błażej Ciesielski #8
60'
ZMIANA

Schodzi: Jakub Budrowski. Wchodzi: Marcin Lis.

Marcin Lis #7
Jakub Budrowski #18
60'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Lewandowski.

Pogoń Szczecin
58'

Gyurcso wyraźnie ożywił grę Pogoni. Po strzale Węgra znów spore problemy miał Dorynek, ale zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

57'

Zwoliński mógł skompletować hattrick. Wślizgiem atakował piłkę w polu karnym, oddał celny strzał, ale nna miejscu był Dorynek.

55'

Jakub Piotrowski próbował z dystansu. Strzał wysoko nad bramką KKS-u.

51'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Łukasz Zwoliński. Asystował mu Adam Gyurcso.

Kapitalna indywidualna akcja Gyurcso! Węgier zaliczył doskonały rajd lewą stroną boiska, wpadł w pole karne i zagrał wzdłuż linii bramkowej. Piłka po rękach Dorynka dotarła do Zwolińskiego, który z metra dopełnił formalności. 3:0 dla Pogoni!

czas Druga połowa
16:43
ZMIANA

Zmiana w Pogoni. Schodzi: Spas Delew. Wchodzi: Adam Gyurcso.

43'

Tempo spotkania nieco spadło. KKS próbuje się odgryzać, ale Pogoń kontroluje przebieg pojedynku.

37'

Za faul taktyczny żółtą kartkę otrzymał Sebastian Rudol (Pogoń).

36'

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Lis. Zawodnik KKS-u faulował na środku boiska w niegroźnej sytuacji.

36'

Zaskakujący strzał Błażeja Ciesielskiego! Wydawało się, że skrzydłowy KKS-u będzie dośrodowywał, a próbował zaskoczyć Dawida Kudłę.

32'

Pogoń nie zamierza odpuszczać i szuka kolejnych bramek. Tym razem Nunez próbował zaskoczyć Dorynka z dystansu, ale chybił.

30'

Dobra okazja KKS-u. Janowski zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału w kontrze i został zablokowany.

24'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Spas Delew.

Pogoń podwyższa wynik spotkania, ale czy to był prawidłowo zdobyty gol? Wydawało się, że Delew był wyraźnie na spalonym. Sędzia asystent nie podniósł chorągiewki, co skrzętnie wykorzystał Bułgar. Wyszedł do prostopadłego podania zupełnie nieatakowany przez kalisznan. Dorynek był bardzo bliski obrony, ale pilka wtoczyła się do bramki KKS-u.

21'

Piotowski główkował po rzucie rożnym, ale piłka znacznie minęła bramkę KKS-u.

20'

Pierwszy strzał gospodarzy. Rzut wolny wykonywał Grabowski, ale obrońcy Pogoni wybili piłkę poza pole karne. Tam czekał Chojnacki, ale jego uderzenie poleciało wysoko ponad bramką.

15'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Łukasz Zwoliński. Pogoń atakowała i osiągnęła swój cel! Fatalny błąd środkowych obrońców KKS-u, którzy zostawili za dużo miejsca Zwolińskiemu. Napastnik Portowców opanował piłkę w polu karnym i bez problemu z bliska pokonał Dorynka. 1:0 dla przyjezdnych!

13'

Szybka akcja Pogoni. Piłkę odebrał Czerwiński, podał do Korta, a ten prostopadle podał na wolne pole do Delewa. Bułgar oddał silny strzał, ale Dorynek sparował uderzenie na słupek! Dobitka Zwolińskiego ponad bramką.

9'

Nunez dośrodkowywał w pole karne, ale Spas Delew nie trafił w piłkę.

6'

Zakotłowało się w w polu karnym kaliszan. Płaskie dośrodkowanie doszło do Spasa Delewa, ale gracz Pogoni nie opanował piłki na piątym metrze przed bramką Dorynka.

5'

Fatalne uderzenie Mateusza Lewandowskiego z dystansu. Piłka prawie wyszła na aut.

3'

Pierwszy strzał na bramkę. Zwoliński zdecydowanie zbyt słabo. Piłka w rękach bramkarza gospodarzy.

1'

Kort groźnie dośrodkowywał w pole karne, ale w porę do piłki wyszedł Dorynek.

czas Start meczu
16:43

KKS na biało, natomiast Pogoń w tradycyjnych granatowo-bordowych strojach.

16:43

Piłkarze już wychodzą na boisko. Wyprowadza ich sędzia Łukasz Szczech (Warszawa).

16:43

Na ławce Pogoni tylko pięciu zawodników, w tym bramkarz.

16:43

Boisko zreszone odpadami deszczu. Aktualnie nie pada, ale jest pochmurno.

16:43

Pogoń z występami w Kaliszu ma raczej złe wspomnienia. W najstarszym mieście rozgrywano finał Pucharu Polski w 1981 roku, który Pogoń przegrała z Legią Warszawa.

16:43

Oba zespoły powoli kończą rozgrzewkę. W Kaliszu ogromne zainteresowanie spotkaniem. Błyskawicznie sprzedano 1000 bliletów na ten mecz. Drużyna KKS-u nigdy nie grała na tym poziomie rozgrywkowym Pucharu Polski.