1:1. Radosław Murawski również pewnie wykonał swoją "jedenastkę".

0:1. Rzut karny pewnie wykorzystał Flavio Paixao.

120'

Dogrywka potra minutę dłużej.

120'

Piast. Schodzi: Dobrivoj Rusov. Wchodzi: Jakub Szmatuła.Na rzuty karne trener Piasta zmienił bramkarza!

117'

Tym razem Sasa Zivec dośrodkował niedokładnie.

115'

Bardzo niecelny strzał z dystansu oddał Sasa Zivec.

112'

Mario Maloca został trafiony piłką. Potrzebna była chwilowa przerwa.

112'

Z rzutu wolnego strzelał Uros Korun. Strzał został jednak zablokowany.

1
110'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Gerson.

Lechia Gdańsk
1
110'

Gerard Badia brawurowo wpadł w pole karne, ale został zatrzymany na 12 metrze.

1
107'

Z 20 metrów niecelny strzał oddał Gerard Badia.

106'

Początek drugiej połowy dogrywki.

105'

Pierwsza połowa dogrywki przedłużona o minutę.

104'

Po dośrodowaniu Flavio Paixao zagrał piłkę ręką, ale sędzia nie zareagował i Gerson miał jeszcze szansę na dobitkę. Posłał jednak piłkę w trybuny.

102'

Piast napiera cały czas, a Lechia wygląda jakby czekała na rzuty karne.

100'

Po strzale głową Heberta z trudem interweniował bramkarz Lechii.

99'

Podleśny wypiąstkował strzał Badii z 18 metrów.

99'

Żółtą kartkę otrzymał Gerson.

96'

Z dystansu minimalnie niecelnie strzelał Jakub Wawrzyniak.

95'

Piast atakuje, Lechia w dziesiątkę się broni.

91'

Lechia. Schodzi: Rafał Wolski. Wchodzi: Rafał Janicki.

91'

Piłka ponownie w grze.

90+4'

Żółtą kartkę otrzymał Uros Korun.

Piast Gliwice
90+1'

Fatalnie z dystansu strzelał Martin Bukata.

90'

Sędzia doliczył cztery minuty. Jeżeli nie padnie gol, czeka nas dogrywka.

89'

To powinien być gol! Po podaniu Sasy Zivca z 8 metrów niecelnie strzelał Szeliga.

87'

Gerard Badia wypuścił sam na sam Szeligę. Sędzia dopatrzył się jednak spalonego.

86'

Badia strzelał sprzed pola karnego, tor lotu piłki zmienił jeszcze Bukata i nieznacznie minęła ona bramkę.

84'

Bardzo mocny strzał oddał Martin BukataDamian Podleśny zdołał jednak wybić piłkę na rzut rożny.

81'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Michał Chrapek.

81'

Żółtą kartkę otrzymał Gerard Badia.

81'

Ostra sprzeczka piłkarzy obu drużyn na boisku.

81'

Piast. Schodzi: Michał Masłowski. Wchodzi: Sasa Zivec.

80'

Z rzutu wolnego strzelał Marco Paixao. Piłka przeleciała tuż obok bramki.

79'

Żółtą kartkę otrzymał Radosław Murawski.

77'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Wawrzyniak.

76'

Gerard Badia zagrał do Szeligi, ale tego uprzedził Gerson.

75'

Kovecević bardzo niecelnie strzeli z dystansu.

66'

Hebert zagrał w pole karne, ale w walce o piłkę Jankowski faulował Podleśnego.

65'

Lechia stara się uporządkować grę.

60'

Dośrodkowanie Gerarda Badii zostało zablokowane.

58'

Gerard Badia wypuścił "sam na sam" Bukatę, który za mocno wypuścił sobie piłkę, ale zdołał oddać uderzenie. Piłka prawie wtoczyła się do bramki, ale wybił ją obrońca, a Jankowski nie zdołał dołożyć nogi.

56'

Bardzo groźne dośrodkowanie Mraza do Jankowskiego, którego uprzedził Podleśny. Do piłki jeszcze dopadł Badia i mocno zagrał w kierunku bramki, piłka nieznacznie minęła słupek, a nie trafił w nią jeszcze Pietrowski.

55'

Martin Bukata wpadł w pole karne, ale za długo holował piłkę i został zatrzymany.

54'

Pomocy medycznej potrzebował Hebert.

52'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego groźnie strzelał Mario Maloca.

52'

Rafał Wolski zaskakującym strzałem z rzutu wolnego z boku boiska, jakieś 40-45 metrów od bramki, prawie zaskoczył Dobrivoja Rusova, który wybił piłkę na róg.

50'

Z 25 metrów niecelnie strzelał Martin Bukata.

48'

Znów niedokładnie dośrodkował Marcin Pietrowski.

46'

Masłowski potrzebuje pomocy medycznej. A spotkanie obserwuje 3506 widzów.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Natychmiastowa odpowiedź Lechii. Gerson zabrał piłkę Masłowskiemu w środku pola, rozegrał do Wolskiego, który nieatakowany wpadł w pole karne i zagrał płasko wzdłuż bramki, lecz żaden z jego kolegów nie zamknął akcji.

42'

Teraz w polu karnym padł Rafał Wolski. Nie ma rzutu karnego.

40'

Najpierw Masłowski został zablokowany przed polem karnym, ale piłka odbiła mu się jeszcze od nogi i trafiła do Jankowskiego. Ten kompletnie niepilnowany dopadł do niej na 18 metrze, ale zamiast przygotować sobie strzał, to od razu udrzył. Bez problemu interweniował Podleśny.

39'

Piast rozegrał piłkę na lewej stronie boiska, ale ostatecznie ta chwilę później znalazła się w rękach Podleśnego.

38'

Marcin Pietrowski znów źle zagrał ze skrzydła...

37'

Wiśniewski padł w polu karnym. Sędzia nakazał grać dalej.

37'

Gerard Badia zagrał piłkę w pole karne skąd wybił ją Mario Maloca.

36'

Techniczny błąd Jankowskiego, który pomógł sobie w przyjęciu piłki ręką.

35'

Gerard Badia strzelał z dystansu, ale za lekko. Piłkę wybił Mario Maloca.

34'

Kolejna strata Aleksandara Sedlara na swojej połowie...

33'

Na środku boiska faulował Uros Korun. Sporo niedokładności w ostatnich minutach.

31'

Pietrowski odebrał piłkę na swojej połowie i ruszył na przebój, ale za daleko sobie ją wypuścił po kilkudziesięciu metrach sprintu.

30'

Kolejne za mocne dośrodkowanie Pietrowskiego, ale Piast utrzymuje się przy piłce.

29'

Spokojniejszy fragment meczu. Gra toczy się na środku boiska.

24'

Strzał Marcina Pietrowskiego z dystansu został zablokowany.

23'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Wiśniewski.

21'

Mraz zagrał w pole karne, Maciej Jankowski oddał strzał, ale zbyt lekki. To nie mogło zaskoczyć bramkarza.

21'

Gerard Badia płasko zagrał w pole karne, ale nikt nie zamknął akcji.

20'

Katastrofalne podanie Sedlara pod nogi przeciwnika na 30 metr. Piłkę otrzymał Wolski, ale jego strzał pewnie złapał Rusov.

19'

Flavio Paixao z lewej strony podał w kierunku Marco Paixao. Na posterunku był jednak Hebert.

18'

Gerard Badia wrzucił piłkę do Jankowskiego, ale ten nieczysto w nią trafił i skończyło się na rzucie rożnym, po którym znowu niecelne główkował Maciej Jankowski.

13'

Fatalny kiks Podleśnego, który nie trafił w piłkę po podaniu od obrońcy. Na jego szczęście nie leciała ona w bramkę, dopadł do niej jeszcze Jankowski, wycofał do Badii, ale ten zagrał za mocno i z akcji nic nie wyszło.

10'

Fatalne dośrodkowanie Pietrowskiego z prawego skrzydła.

9'

Prosta strata Koruna, piłkę przejął Marco Paixao, ale uderzył z nieprzygotowanej pozycji obok bramki.

7'

Z dystansu strzelał Wiśniewski. Piłkę złapał Dobrivoj Rusov.

6'

Ładnie się zazębiła akcja Piasta na lewym skrzydle, ale Mraz za mocno dośrodkował.

4'

Maciej Jankowski minął na skrzydle rywala, zagrał w pole karne, ale na posterunku był Gerson.

4'

Rafał Wolski wpadł w pole karne, podał na około piąty metr. Wywiązało się zamieszanie, ale ostatecznie piłkę złapał bramkarz Piasta.

3'

Gerard Badia dośrodkował piłkę z rzutu rożnego. Tym razem wybił ją Damian Podleśny.

2'

W pole karne piłkę dośrodkował Patrik Mraz. Obrońcy Lechii wyjaśnili sytuację.

17:45

W ostatnim spotkaniu 1/16 finału Pucharu Polski Piast Gliwice podejmie Lechię Gdańsk. Przy Okrzei dojdzie zatem do starcia wicemistrza Polski z aktualnym liderem Lotto Ekstraklasy.