Doliczone 4 minuty.

88'

Szybują dośrodkowania w pole karne Alissona. Nie ma tak piłkarze FC Porto, który zamknąłby akcję, a czas ucieka.

82'

Sytuacja stykowa w polu karnym FC Porto. Edin Dzeko został powalony na ziemię w zapaśniczym stylu, ale sędzia kazał kontynuować grę.

80'

Również piłkarze FC Porto są już zmęczeni. W ostatnich minutach Alisson nie bronił żadnego niebezpiecznego strzału.

77'
ZMIANA

Roma. Schodzi: Mohamed Salah. Wchodzi: Federico Fazio.

76'
ZMIANA

Porto. Schodzi: Adrian Lopez. Wchodzi: Jesus Corona.

72'

Wprowadzili trochę pożytecznego zamieszania goście w środku pola. Edin Dzeko walczy jak zapaśnik z zawodnikami FC Porto.

69'

AS Roma próbuje przetrwać za wszelką cenę z bramkowym remisem. Sędzia przerwał grę po szóstym rzucie rożnym dla zespołu z miasta wina.

66'
ZMIANA

Porto. Schodzi: Andre Andre. Wchodzi: Miguel Layun.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
#0
65'

Mohamed Salah ma toczyć pojedynki z obrońcami FC Porto, ale ma coraz mniej sił na równorzędną walkę.

63'

Żółtą kartkę otrzymał Andre Andre.

#0
FC Porto
61'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Andre Silva.

Bramkarz wyczuł intencję strzelca, ale bomba z rzutu karnego była zbyt mocna i wyrównanie stało się faktem!

#0
FC Porto
60'

Żółtą kartkę otrzymał Emerson Palmieri.

Emerson Palmieri dotknął piłkę ręką w polu karnym i sędzia Bjorn Kuipers przyznał gospodarzom jedenastkę!

58'

Totalna nawałnica FC Porto, a rzymianie nie mogą utrzymać się w posiadaniu piłki. To ten sam mecz, w którym Giallorossi dominowali niepodzielnie.

56'

Żółtą kartkę otrzymał Kevin Strootman.

52'

Widowisko dużego kalibru. Nie skończyło się poprzednie zamieszanie i Andre Silva główkował tuż obok słupka bramki AS Roma po wrzutce z głębi pola!

50'

Bjorn Kuipers uznał gola, ale po konsultacjach ze swoimi asystentami anulował decyzję! Pomocnicy sędziego głównego zauważyli słusznie spalonego Adriana Lopeza.

49'

Maxi Pereira biegł jak ekspres środkiem pola. W końcu odbił się od defensora, który był jedną z ostatnich desek ratunku AS Roma.

48'

Trudno spodziewać się dalszych ataków Giallorossich. Grają w osłabieniu, mają dobry wynik, więc będą ostrożni.

46'

Jest gwizdek Holendra!

20:18

Czas na drugą połowę. Piłkarze zameldowali się już ponownie na murawie.

45'

Doliczona minuta.

42'

Nie ma gola z rzutu wolnego! Strzał prosto w mur i rzymianie nie dostali podwójnej kary za faul Belga.

41'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Thomas Vermaelen.

Zwrot akcji! Thomas Vermaelen sfaulował Andre Silvę. Bjorn Kuipers przyznał gospodarzom rzut wolny na linii pola karnego i wyrzucił obrońcę z boiska.

39'

Coraz głębiej cofają się goście. FC Porto zaczyna spychać ich pod bramkę Alissona, co wcześniej się nie zdarzało.

36'

Otavio zaprezentował świetną akcję indywidualną. Wziął na zamach jednego przeciwnika, po chwili następnego i strzelił z ostrego kąta nad bramką AS Roma!

34'

Smoki kwestionują decyzje Holendra. Przed momentem gospodarze chcieli kartki dla Juana za ostry wślizg.

33'

Bjorn Kuipers wyszedł z cienia piłkarzy. Musiał podjąć dwie ważne decyzje. Rzutu karnego domagał się Hector Herrera.

30'

Dużo strzałów. Praktycznie co dwie, trzy minuty dzieje się coś pod bramką. Częściej interweniuje Iker Casillas.

28'

Żółtą kartkę otrzymał Thomas Vermaelen.

27'

Mohamed Salah, a po chwili Kevin Strootman huknęli na bramkę FC Porto. W obu przypadkach nie przebili się przez rozgrzanego już Ikera Casillasa.

25'

Luciano Spalletti bije brawo swoim podopiecznym. AS Roma ponownie przejęła kontrolę nad wydarzeniami na Estadio do Dragao w Porto.

22'

Widowisko nabrało rumieńców. Krótko po zmianie wyniku Andre Silva strzelił groźnie i AS Roma musiała liczyć na interwencję Alissona. Nie zawiódł.

21'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Felipe.

AS Roma ma zasłużone prowadzenie! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego futbolówka przeszła kilku zawodników aż odbiła się od Felipe i wpadła do bramki. Pechowa interwencja i gol samobójczy!

#0
FC Porto
18'

Brawa od publiczności, ponieważ Smoki wywalczyły korner. To tak na dobry początek po ospałym kwadransie, w którym miały furę szczęścia.

16'

Następne uderzenie rzymian. Tym razem z dystansu i Iker Casillas podbudował się spokojnym chwytem na linii bramkowej.

14'

Żółtą kartkę otrzymał Kostas Manolas.

14'

Nie do wiary! Co za niewykorzystana szansa Edina Dżeko. Po błędzie Ikera Casillasa miał przed oczami pustą bramkę, ale nadział się na rozpaczliwą interwencję Alexa Tellesa.

13'

Pierwszy strzał w kierunku bramki AS Roma. Andre Andre huknął zza pola karnego i Alisson musiał to wszystko kontrolować do końca.

11'

Iker Casillas odprowadził zbyt głębokie dośrodkowanie poza boisko. Hiszpan próbuje zmotywować swoich partnerów z pola do lepszej gry.

9'

Zdecydowanie składniej i odważniej gra drużyna z Rzymu. Kibice czekają na jakąś konkretną ripostę FC Porto.

7'

Danilo śpi smacznie. Po jego stracie AS Roma przeprowadziła akcję z wykorzystaniem prawego skrzydła. Zakończył ją strzałem Mohamed Salah. Minimalne pudło!

6'

Początek zdecydowanie ze wskazaniem na rzymian. Zbyt głębokie dośrodkowanie Mohameda Salaha z rzutu wolnego poszybowało w rękawice Ikera Casillasa.

4'

Mohamed Salah wyskoczył do podania z głębi pola. Próbował lobować Ikera Casillasa i to mu się udało, ale piłka nie chciała polecieć do bramki. To była tak zwana świeca.

3'

Iker Casillas zrobił porządek na przedpolu i bez towarzystwa przeciwnika złapał dośrodkowanie Alessandro Florenziego.

2'

FC Porto w biało-niebieskich pasiakach, natomiast przyjezdni w bordowych strojach i to oni mają pierwszy stały fragment.

Kto wygra mecz?
FC Porto
AS Roma
20:18

Drużyna Wojciecha Szczęsnego stoi przed trudnym zadaniem.

20:18

Bez Wojciecha Szczęsnego w jedenastce rozpocznie AS Roma dwumecz w IV rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Przeciwnikiem rzymian jest FC Porto, które jest zdecydowanie wyżej w rankingu UEFA, ale poprzednie cztery mecze w pucharach przegrało i nawet nie zdobyło gola.