Primera Division: 1. kolejka
21 sie 2016 20:15
90+4'

Gol! Strzelił Gareth Bale. Asystował mu James Rodriguez. Kolumbijczyk wypuścił w uliczkę Walijczyka, który minął golkipera i trafił do pustej bramki.

90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

90+3'

Niewidoczny do tej pory James Rodriguez strzelił z 12 metrów po ziemi. Na posterunku Geronimo Rulli.

88'

Gareth Bale miał wyraźne problemy z prawą nogą, ale boisko opuścił o własnych siłach.

87'

Żółtą kartkę otrzymał Yuri Berchiche.

Yuri Berchiche #19
Real Sociedad
87'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Ramos.

Real Madryt
87'

Ostro!!! Po jednym z fauli doszło do gorących przepychanek.

84'

Oiarzabal dostał piłkę na prawym skrzydle, błyskawicznie ruszył w pole karne, ale niczym profesor zatrzymał go Marcelo.

79'

Sociedad. Schodzi: Mikel Gonzalez. Wchodzi: Carlos Vela. Napastnik za obrońcę!

75'

Goście ponownie kontrolują wydarzenia boiskowe. Sociedad wyraźnie nie ma pomysłu na zaatakowanie faworyta.

73'

Real Madryt. Schodzi: Toni Kroos. Wchodzi: Isco.

72'

Sociedad. Schodzi: Juanmi. Wchodzi: Xabi Prieto.

69'

Sergio Ramos trafił w mur, a z piekielnie silną dobitką Kovacicia poradził sobie Geronimo Rulli. Świetna interwencja!

68'

Żółtą kartkę otrzymał Joseba Zaldua. To będzie wyśmienita okazja dla Realu! Rzut wolny z ok. 18 metrów na wprost bramki.

Joseba Zaldua #20
66'

Uspokoiła się nieco sytuacja. Królewscy nie dopuszczają już do własnego pola karnego rywali. Czyżby Baskowie stracili już siły?

61'

Ciekawy i otwarty mecz po zmianie stron. Królewscy mają sporo miejsca na połowie Basków i szukają kolejnego gola.

57'

Po centrze z rzutu wolnego niecelnie główkował wprowadzony Willian Jose.

56'

Sociedad. Schodzi: David Concha. Wchodzi: Willian Jose.

wchodzi Wchodzi
Willian Jose #12
schodzi Schodzi
David Concha #24
55'

Poprzeczka! Toni Kroos huknął z półwoleja i trafił w obramowanie bramki Sociedad. Chwilę wcześniej Geronimo Rulli sparował strzał Moraty. Dzieje się po przerwie!

2
54'

Żółtą kartkę otrzymał Alvaro Morata. Napastnik przewrócił się w polu karnym, a sędzia uznał, że szukał "jedenastki". Problem w tym, że rywal rzeczywiście zahaczył piłkarza Realu.

52'

Gospodarze przebudzili się w trakcie przerwy. Zdecydowanie ruszyli do ataków i zagrażają wicemistrzowi Hiszpanii.

50'

Żółtą kartkę otrzymał Casemiro.

Real Madryt
48'

I odpowiedź gości! Mateo Kovacić wyciągnął z bramki Rulli'ego, zagrał w kierunku Moraty, którego w ostatniej chwili uprzedził jeden ze stoperów!

47'

Bardzo gorąco w polu karnym Realu Madryt! Juanmi nie trafił jednak w piłkę na jedenastym metrze od bramki Casilli!

46'

Początek drugiej części gry.

44'

Po dośrodkowaniu Marcelo w dogodnej sytuacji nad poprzeczką uderzył Casemiro. Brazylijczyk powinien to lepiej wykończyć!

40'

Gol! Strzelił Marco Asensio. Asystował mu Raphael Varane. Cóż za dogranie! Po ponad 40-metrowym krosie młody skrzydłowy przyjął piłkę i pewną podcinką oszukał bramkarza, podwyższając rezultat.

39'

Po centrze Carvajala do uderzenia głową szykował się Alvaro Morata, jednak w ostatniej chwili udaną interwencją popisał się Zaldua.

38'

Geronimo Rulli w ostatniej chwili uprzedził aktywnego Moratę. Napastnik Realu Madryt już kilkukrotnie pokazał się z dobrej strony.

37'

Żółtą kartkę otrzymał Mikel Oiarzabal.

Mikel Oiarzabal #18
36'

Znów spokojny okres w meczu. Real Madryt gra bardzo pewnie w środku boiska.

32'

Bramkarz Sociedad nie przeciął lotu piłki, ale stojący za nim Sergio Ramos źle uderzył z główki.

30'

W końcu coś się działo w polu karnym Realu Madryt! David Concha kapitalnie wypuścił w uliczkę Illarramendi'ego, który zamiast strzelić w sytuacji sam na sam z golkiperem... zdecydował się na podanie w pustą strefę boiska.

28'

Niestety brakuje jakości w ofensywie ekipy Realu Sociedad. Baskowie nie potrafią zagrozić bramce gości, którzy nie forsują tempa.

24'

Piłkarze Sociedad potrafią przedostać się w okolice pola karnego rywali, ale tam dzielą i rządzą obrońcy Królewskich.

20'

Marcelo huknął z dystansu jak z armaty, lecz piłka poleciała daleko, daleko obok słupka.

1
20'

Bardzo blisko gola! Alvaro Morata fantastycznie znalazł przed polem karnym Kroosa, którego płaski strzał z wielkim trudem wybronił Geronimo Rulli!

1
17'

Oiarzabal uderzył z dystansu, piłka podbiła się na nodze jednego z obrońców Realu i wpadła wprost do "koszyczka" Kiko Casilli.

1
15'

W odpowiedzi w polu karnym namieszał Alvaro Morata. Snajper świetnie minął rywala, ale jego strzał z ostrego kąta został zablokowany.

15'

Ależ ryzykowne zagranie Kiko Casilli! Bramkarz Realu wybiegł na 40. metr i wślizgiem przerwał kontrę gospodarzy!

1
10'

Po szybko zdobytym golu niewiele dzieje się na Anoeta. Podopieczni Zidane'a wydają się kontrolować wydarzenia boiskowe.

6'

Królewscy oddali inicjatywę, ale gospodarze nie potrafią zagrozić bramce wicemistrza.

2'

Gol! Strzelił Gareth Bale. Asystował mu Dani Carvajal. Cóż za start!!! Hiszpan dośrodkował z prawego skrzydła, a Walijczyk po strzale z główki otworzył wynik meczu! Nie minęło nawet 80 sekund od pierwszego gwizdka arbitra.

1'

W zeszłym sezonie Real Madryt wygrał na Anoeta 1:0 po bramce w 80 minucie gry autorstwa Garetha Bale'a. Co ciekawe, wtedy również z powodu urazu zabrakło Cristiano Ronaldo oraz Karima Benzemy.