90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

88'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Chory Castro. Faul na Gabim i siły wyrównane.

Chory Castro #11
Malaga CF
1
86'

Gol! Strzelił Yannick Ferreira Carrasco. Asystował mu Angel Correa.

Belg otworzył wynik i najprawdopodobniej go zamyka. Cóż za szybkość pomocnika, który długo biegł z piłką. Mierzony strzał w długi róg. Piłka odbiła się od słupka i wpadła do siatki.

83'

Żółtą kartkę otrzymał Saul Niguez. Nadmierna praca rękoma.

Atletico Madryt
80'

Niecelny strzał z 23 metrów oddał Saul Niguez. Piłka poszybowała nad murem, ale i nad poprzeczką.

1
77'

Żółtą kartkę otrzymał Federico Ricca. Faulowany był Correa.

Federico Ricca #15
Malaga CF
77'

Żółtą kartkę otrzymał Jan Oblak. Za grę na czas.

1
1
74'

Piękny strzał z lewej strony boiska na wysokości pola karnego oddał Yannick Ferreira Carrasco. Piłka trafiła w poprzeczkę!

1
1
72'

Malaga. Schodzi: Pablo Fornals. Wchodzi: Sergio Duda.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Pablo Fornals #31
73'

Żółtą kartkę otrzymał Mikel Villanueva. Faul na Carrasco.

Mikel Villanueva #4
Malaga CF
70'

Brzydkie zachowanie Godina, który niesportowo zaatakował Ramireza. Powinno skończyć się to kartką, ale arbiter oszczędził obrońcę.

69'

Żółtą kartkę otrzymał Youssef En-Nesyri. Faul na Godinie.

Youssef En-Nesyri #26
Malaga CF
65'

Atletico. Schodzi: Kevin Gameiro. Wchodzi: Tiago Mendes.

64'

Gol! Strzelił Ignacio Camacho. Asystował mu Chory Castro.

Bramka kontaktowa gości! Po krótkim rozegraniu kornera, Castro zagrał na głowę Camacho. Strącona piłka przeleciała między nogami Oblaka i wpadła do siatki.

Malaga CF
Asysta:
1
63'

Malaga. Schodzi: Bakary Kone. Wchodzi: Youssef En-Nesyri.

60'

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Stefan Savić.

Atletico w osłabieniu. Savić popełnił faul taktyczny i musi opuścił murawę.

1
1
59'

Malaga. Schodzi: Jonathan Menendez. Wchodzi: Juanpi.

Juanpi #10
Jonathan Menendez #21
56'

Po ładnej akcji Juanfrana z 18 metrów uderzył Felipe Luis. Piłkę trącił jeszcze Antoine Griezmann i niepotrzebnie. Francuz był na spalonym.

53'

Angel Correa uciekł rywalowi i dogrywał wzdłuż bramki tuż sprzed linii końcowej. Pilnowany przez duet stoperów Griezmann, nie był w stanie zmienić toru lotu futbolówki.

50'

Okazja dla klubu z Andaluzji. Ignacio Camacho dostał dobre podanie i uderzył płasko z 18 metrów... tuż obok lewego słupka.

49'

Żółtą kartkę otrzymał Stefan Savić. Faul na Castro.

48'

Indywidualna akcja Gameiro. Strzelec dwóch goli ograł 3 rywali i zatrzymał go dopiero bramkarz. W sytuacji sam na sam lepszy Carlos Kameni!

1
1
46'

Początek II połowy.

45'

Arbiter doliczył 60 sekund.

44'

Gol! Strzelił Kevin Gameiro. Asystował mu Antoine Griezmann.

Pogubiona obrona Malagi. Długie podanie od Filipe Luisa. Piłkę tyłem głowy zgrał Griezmann, a nadbiegający Gameiro huknął obok bezradnego bramkarza.

42'

Żółtą kartkę otrzymał Chory Castro. Zapaśniczy pojedynek z rywalem.

Malaga CF
40'

Ostatnie minuty stoją na bardzo słabym poziomie. Nikt nie kwapi się do żywszych ataków.

37'

Miękkie dogranie z głębi pola. Piłka spadła za plecy obrońców i dopadł do niej Antoine Griezmann. Francuz chciał ulokować piłkę tuż przy krótkim słupku, ale Kameni pilnował tego miejsca i odbił nogami.

34'

Dośrodkowanie w pole karne Malagi z prawego skrzydła. Carlos Kameni "wypluł" piłkę, ale dobitka Gameiro przeleciała nad popzreczką.

31'

Gol! Strzelił Sandro Ramirez.

Cóż za uderzenie! Wszyscy (w tym my) spodziewali się centry, a tymczasem Ramirez pokonał Oblaka fantastycznym strzałem w górny róg.

1
1
31'

Atletico. Schodzi: Nicolas Gaitan. Wchodzi: Angel Correa.

29'

Nicolas Gaitan zgłosił uraz.

28'

Gaitan faulował rywala z lewej strony boiska, na wysokości pola karnego. Będzie dobra okazja do dośrodkowania.

24'

Gol! Strzelił Kevin Gameiro.

Koszmarna pomyłka Kone, który w niegroźnej sytuacji odbił piłkę głową w stronę swojej bramki. Powstał chaos i zostało to bezlitośnie wykorzystane. Sytuację próbował jeszcze ratować Camacho, ale zbyt krótko wybił piłkę. Atomowy strzał Gameiro z 9 metrów i już 2:0.

1
1
21'

Chwila przerwy na udzielenie pomocy medycznej. Nieszczęśliwie upadł na boisko Gaitan i na moment stracił oddech. Zmiana nie będzie jednak konieczna.

18'

Diego Godin nie przyzwyczaił do strzałów sprzed pola karnego, ale tym razem podjął słuszną decyzję. Soczyste uderzenie obronił jednak Kameni.

16'

Chytre podanie bez przyjęcia zaprezentował Grizemann. Do piłki dopadł Kevin Gameiro, ale jego mocne wstrzelenie przed bramkę padło łupem bramkarza.

13'

Ładnie, na pełnej szybkości lewą flanką popędził Castro, ale mimo pomysłowego dryblingu nie udało mu się znaleźć miejsca na dokładne dośrodkowanie.

10'

Dośrodkowanie z prawej strony boiska. Na piłkę nabiegał Antoine Griezmann. Napastnikowi udało się uprzedzić wybiegającego z bramki Kameniego, ale piłka przeleciała nad poprzeczką.

9'

Solowa akcja Ramireza. Napastnik był jednak osamotniony i w pojedynkę nic nie zdziałał.

7'

Gol! Strzelił Yannick Ferreira Carrasco. Asystował mu Antoine Griezmann.

Ostro atakowany przed polem karnym Malagi był Griezmann. Francuz zaliczył kontakt z murawą, ale zdołał jeszcze podać do partnera. Carrasco wpadł w szesnastkę i mocnym strzałem po długim rogu otworzył wynik.

5'

Strzał z połowy boiska. Natychmiastową decyzję podjął Sandro Ramirez, ale Oblak nie był wysunięty i spokojnie zatrzymał piłkę.

3'

Obiecująca akcja Atletico. Felipe Luis przedarł się lewą stroną pola karnego, ale podanie do napastników przeciął jeden z rywali.

17:41

Spotkanie poprowadzi Javier Estrada Fernandez.

17:41

Trybuny powoli się zapełniają. Startujemy za niespełna kwadrans.

1
Kto strzeli dziś najwięcej goli?
Antoine Griezmann
Kevin Gameiro
ktoś inny
17:41

Na Estadio Vicente Calderon w Madrycie często bywa ciekawie. W ostatnim ligowym meczu padło tu aż 8 goli. Atletico rozbiło wówczas Granadę 7:1. Jak będzie w potyczce z Malagą? Serdecznie zapraszamy na wspólne śledzenie Primera Division.