5
1
3
90'

Piłka w siatce Tytonia, ale po raz drugi sędzia błędnie odgwizduje pozycję spaloną zawodnika Realu.

6
6
8
8
19
88'

Real. Schodzi: Raphael Varane. Wchodzi: Alvaro Tejero.

11
8
4
2
4
87'

Gol! Strzelił Casemiro.

Casemiro strzelił płasko z ponad 20 metrów. Piłka leciała niemalże w środek bramki i prześlizgnęła się pod rękawicami Tytonia. Polak powinien to obronić.

Real Madryt
58
27
10
11
16
86'

Brawo Przemysław Tytoń! Polak już leżał na murawie, ale zdołał wyciągnąć piłkę spod nogi Mariano Diaza.

15
11
2
2
4
84'

Gol! Strzelił Joselu. Asystował mu Florin Andone.

Andone świetnie dograł na głowę Joselu, który zmniejszył rozmiary porażki.

20
8
6
15
22
82'

Danilo ewidentnie podciął w polu karnym Luisinho i gospodarzom należała się "jedenastka".

4
2
12
6
10
79'

Real. Schodzi: Marco Asensio. Wchodzi: Mariano Diaz.

7
4
4
5
13
79'

Real. Schodzi: Isco. Wchodzi: Casemiro.

9
3
4
3
12
77'

Gol! Strzelił Isco. Asystował mu Lucas Vazquez.

5:1 po kapitalnej kontrze Realu. Vazquez zagrał do niepilnowanego Isco, a ten strzelił z pierwszej piłki w kierunku krótszego słupka.

54
22
2
7
11
75'

Kolejne fantastyczne podanie Isco. Pomocnik zagrał w pole karne do Moraty, który fatalnie spudłował.

5
3
3
3
2
73'

Joselu trafił do siatki Realu, jednak był na pozycji spalonej.

4
6
4
4
6
70'

Piłkarze Realu bawią się piłką. Isco chciał zanotować kapitalną asystę, ale został zablokowany, a bardzo efektowne rajdy przeprowadza Mateo Kovacić. Pachnie kolejnymi bramkami dla gości.

4
3
1
1
2
68'

24
66'

Gol! Strzelił James Rodriguez. Asystował mu Alvaro Morata.

Morata uprzedził w polu karnym Tytonia, wycofał do Jamesa, który pewnie trafił do niemalże pustej bramki.

63
33
7
5
13
64'

Joselu wyskoczył do piłki między dwoma stoperami Realu, ale bardziej odegrał aniżeli strzelił w kierunki Kiko Casilli.

1
3
1
5
62'

Pierwsza interwencja Tytonia. Alvaro Morata uderzył po ziemi z narożnika pola karnego, Isco podskoczył nad piłką i polski golkiper z trudem sparował strzał na korner.

7
5
1
1
1
61'

Alvaro Morata w trudnej sytuacji starał się oddać strzał głową. Przemysław Tytoń spokojnie złapał piłkę.

7
1
59'

Sporo szczęścia Tytonia! Po zagraniu Marco Asensio w pole karne Deportivo obok bramki uderzył Lucas Vazquez.

8
3
1
2
4
58'

Fatalnie z dystansu uderzył Guilherme. Deportivo gra teraz dwójką napastników.

5
3
3
2
4
57'

Deportivo. Schodzi: Carles Gil. Wchodzi: Joselu.

6
54'

Spokojnie rozpoczęła się II połowa. Real zaczyna jednak oddalać grę od własnego pola karnego i atakuje coraz większą liczbą piłkarzy. Polak wciąż czeka na pierwszą interwencję.

8
4
2
2
6
50'

Na razie Przemysław Tytoń nie musiał wykazywać się swoimi umiejętnościami, a my przypominamy o naszym profilu na Facebooku -> https://www.facebook.com/SportoweFakty

3
46'

Deportivo. Schodzi: German Lux. Wchodzi: Przemysław Tytoń. Lux dostał pod koniec pierwszej połowy piłką w twarz, co najprawdopodbniej nie pozwala mu kontynuować gry.

German Lux #1
19
8
4
6
4
46'
46'

Przemysław Tytoń wejdzie na boisko!!!

28
10
5
3
4
45'

Gol! Strzelił Lucas Vazquez.

I odpowiedź Realu! Marcelo zagrał w pole bramkowe, gdzie niefortunnie interweniował jeden z obrońców Deportivo. Do piłki dopadł Vazquez i z najbliższej odległości trafił do siatki.

67
38
7
8
27
43'

Mogło być 2:2!!! Kiko Casilla był bliski podarowania gola Sidneiowi. Bramkarz Realu wypiąstkował piłkę wprost na głowę defensora Deportivo, ale ta przeleciała ostatecznie tuż obok słupka.

8
8
9
7
11
40'

Znów zakotłowało się w polu karnym Realu. Gospodarze chcą doprowadzić do wyrównania jeszcze przed przerwą!

12
5
2
5
10
39'

Deportivo walczy! Kiko Casilla ładnie sparował groźny strzał z dystansu Carlesa Gila.

8
7
3
6
9
35'

Gol! Strzelił Florin Andone. Asystował mu Gael Kakuta.

Gol kontaktowy po sporym zamieszaniu w polu karnym Realu! Andone miał przed sobą tylko jednego z defensorów i strzelił silnie pod poprzeczkę bramki gości.

43
23
11
25
60
32'

Nieprawdopodobne!!! To musiało być 3:0!!! Alvaro Morata dostał piłkę na 7 metrze, był zupełnie niepilnowany, miał mnóstwo miejsca i... trafił w twarz bramkarza.

14
12
9
9
3
26'

Kolejna "setka" dla Realu Madryt. Gospodarze grają katastrofalnie w obronie i po kolejnym błędzie przed bramkarzem znalazł się Lucas Vazquez. Strzał po ziemi skrzydłowego "Królewskich" szczęśliwie nogą odbił German Lux.

11
5
6
4
5
26'

Deportivo powstało po szybkich ciosach i robi się coraz goręcej w polu karnym Realu Madryt.

5
3
3
2
5
24'

Kolejny strzał w wykonaniu piłkarzy gospodarzy. Tym razem Guilherme dos Santos uderzył nieznacznie nad poprzeczką.

5
6
1
1
2
23'

Carles Gil soczyście strzelił zza pola karnego wprost w golkipera Realu.

4
5
2
2
4
19'

Isco trafił z rzutu wolnego w mur piłkarzy Deportivo.

11
1
1
3
1
17'

Powinno być 3:0 po trafieniu Moraty, ale sędzia błędnie odgwizdał pozycję spaloną! Zmiennicy Realu chcą dosłownie znokautować rywala!

27
10
5
6
16
14'

Gol! Strzelił James Rodriguez. Asystował mu Lucas Vazquez.

Pachniało tą bramką! Real po kontrze podwyższył rezultat. James podał w bok pola karnego do Lucasa Vazqueza, który odegrał piłkę z powrotem do Kolumbijczyka, a ten zdobył gola w drugim meczu z rzędu.

101
44
10
15
25
13'

Trwa napór Realu! Marco Asensio huknął płasko z dystansu i piłka po raz drugi odbiła się od zewnętrznej części słupka.

19
6
6
5
7
11'

Bramkarz Deportivo znów uratował zespół przed stratą gola! Alvaro Morata świetnie nawinął rywala i strzelił po ziemi z 8 metrów, ale German Lux zatrzymał piłkę.

14
10
5
5
5
11'

Emre Colak huknął z dystansu i piłka poleciała wysoko nad poprzeczką bramki Realu.

5
7'

Isco! Pomocnik Realu ładnie przymierzył z 20 metrów, jednak piłka tylko otarła się o słupek bramki Deportivo.

26
11
8
6
9
6'

Juanfran zza pola karnego strzelił po ziemi w sam środek bramki Realu. Na posterunku Kiko Casilla.

18
7
4
4
8
5'

Powinno być 2:0! Z kilku metrów silnie huknął Marco Asensio, jednak tym razem skutecznie interweniował German Lux.

22
12
7
4
8
1'

Gol! Strzelił Alvaro Morata.

Co za początek w wykonaniu Realu Madryt!!! Nie minęła minuta, a goście już prowadzą! Isco wypuścił w uliczkę Moratę, który z ostrego kąta strzelił nad interweniującym golkiperem!