20 sie 2016 20:45
90+5'

Było blisko 3:1, jednak Ciprian Tatarusanu znów świetnie obronił strzał Leminy!

90+3'

Fiorentina ambitnie walczy o wyrównanie, jednak dogodnych sytuacji sobie nie stwarza.

90'

Jeszcze 5 minut gry w Turynie.

90'

Żółtą kartkę otrzymał Nenad Tomović.

ACF Fiorentina
88'

Juventus. Schodzi: Sami Khedira. Wchodzi: Hernanes.

86'

Chiellini przeciął dośrodkowanie Tello. Fiorentina się nie poddaje!

85'

Juventus. Schodzi: Paulo Dybala. Wchodzi: Patrice Evra.

82'

Brawa dla Tatarusanu, który kapitalną interwencją obronił uderzenie Leminy sprzed pola karnego.

79'

Centra Khediry i niewiele zabrakło Higuainowi, by ustrzelić dublet!

78'

Fiorentina stara się teraz grać atakiem pozycyjnym. Juventus cofnięty i wyczekujący na kontrataki.

75'

Gol! Strzelił Gonzalo Higuain. Wymarzony debiut Higuaina! "Pipita" dopadł do piłki przed bramką i z ostrego kąta wepchnął ją do siatki. Bramkę wypracował Khedira.

73'

Jak zareagują gospodarze? Remis byłby tutaj ogromną niespodzianką!

70'

Gol! Strzelił Nikola Kalinić. Asystował mu Josip Ilicić. Wyrównanie! Po dośrodkowaniu Ilicicia z rzutu rożnego Kalinić wygrał pojedynek powietrzny i "główką" zaskoczył Buffona.

70'

Teraz Kalinić wpadł w pole karne i mógł dokładnie dograć przed bramkę, ale Chiellini świetnie zareagował i wybił piłkę.

69'

Wieje nudą z boiska. Juventus trochę spoczął na laurach.

65'
61'

Sporo walki w strefie środkowej boiska i niewiele groźnych akcji.

58'

Odważniej grają po przerwie podopieczni Paulo Sousy, ale niewiele z tego wynika.

55'

Jeden z nielicznych strzałów na bramkę Buffona. Rodriguez główkował nad poprzeczką.

53'

Żółtą kartkę otrzymał Andrea Barzagli.

49'

Mandzukić główkował po dośrodkowaniu z lewego skrzydła, ale wyraźnie przestrzelił.

46'

Już było groźnie pod bramką Violi, jednak Tatarusanu zdołał zatrzymać piłkę po strzale Dybali.

20:43

Początek II połowy.

44'

Ależ okazję miał teraz Sandro! Brazylijczyk wbiegł w pole karne i powinien uderzyć celnie, ponieważ nie kryli go obrońcy. Piłka przeleciała jednak po jego uderzeniu nad poprzeczką.

43'

Żółtą kartkę otrzymał Matias Vecino.

41'

Kolejna, tym razem niesygnalizowana próba Dybali! Piłka przeleciała nieznacznie nad poprzeczka.

40'

Świetna akcja Dybali, tyle że strzał napastnika z 18 metrów zdołali przyblokować obrońcy.

37'

Gol! Strzelił Sami Khedira. Asystował mu Giorgio Chiellini. Mistrz już prowadzi! Chiellini dośrodkował w pole karne na głowę nadbiegającego Khediry, który mocnym strzałem zaskoczył Tatarusanu.

34'

Odważnie poczyna sobie Federico Chiesa. To młodzieżowy reprezentant Włoch i 18-latek, który dzisiaj debiutuje w Serie A.

31'

Pół godziny rywalizacji w Turynie i ani jednego celnego strzału.

30'

Techniczny strzał Dybali, ale Tatarusanu nie musiał interweniować. Wyraźnie chybił Argentyńczyk.

28'

Piłka szuka w polu karnym Mandzukicia, ale Chorwat wciąż ma trudne pozycje do oddawania strzałów.

25'

Sporo dośrodkowań na 5-6 metr przed bramkę Tatarusanu. Za każdym razem górą są defensorzy Fiorentiny.

24'

Taktyczny faul Chielliniego na Kaliniciu. Sędzia dał obrońcy Juve ostatnie ostrzeżenie przed kartką.

22'

Spadło tempo gry w Turynie. Brakuje teraz składnych akcji.

19'

Miał trochę miejsca w polu karnym Mandzukić. Uderzył mocno, ale nad poprzeczką.

18'

Teraz gracze Fiorentiny spróbowali zagrać w ataku pozycyjnym. To nie przyniosło żadnego efektu i piłkę odzyskali mistrzowie Włoch.

16'

Gianluigi Buffon zmuszony do wysiłki po centrze Tomovicia w pole karne.

15'

Przyjezdni nastawili się na granie z kontry. Ich akcje są jednak przerywane w zarodku.

12'

Zelżał trochę napór Starej Damy, ale Fiorentina nadal jest tylko tłem.

9'

Tatarusanu znów niepewnie! Rumun nie chwycił piłki po dośrodkowaniu, jednak zaasekurowali go obrońcy.

9'

Było zagranie ręką w polu karnym Fiorentiny. Mimo protestów gospodarzy, sędzia nie przerwał gry.

7'

Jedna za drugą - akcje suną na bramkę Fiorentiny. Juventus szybko chce wyjść na prowadzenie.

4'

Fatalny błąd popełnił Tatarusanu i Sami Khedira znalazł się sam na sam z bramkarzem. Niemiec uderzył jednak nad poprzeczką.

2'

Źle wykonał ten rzut wolny Dybala. Piłka zatrzymała się na murze.

1'

12. sekunda i groźna akcja Juventusu. Tuż przed polem karnym musiał faulować Badelj.

20:43

W "11" Fiorentiny nieoczekiwanie nastolatek Federico Chiesa.

20:43

Gonzalo Higuain usiadł dzisiaj na ławce, a duet napastników Juve tworzą Dybala i Mandzukić.

20:43

Na inaugurację 1. kolejki AS Roma pokonała 4:0 Udinese Calcio. Także w drugim meczu sezonu jest wielki faworyt - broniący tytułu Juventus Turyn.