4:2
Zakończony
AC Milan
90+4'

Gol! Strzelił Jose Callejon. Czwarte trafienie dla Napoli! Po akcji Insigne Romagnoli zagrał piłkę w kierunku własnej bramki. Jeszcze na linii złapał ją ręką, po czym Callejon dopełnił formalności.

2
90'

Arbiter doliczył 4 minuty do II połowy.

90'

Żółtą kartkę otrzymał również Piotr Zieliński.

90'

Milik minął się z piłką w polu karnym! To mógł być hat-trick Polaka.

89'

Napoli. Schodzi: Raul Albiol. Wchodzi: Vlad Chiriches.

88'
CZERWONA KARTKA

Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla M'Baye Nianga. Francuz utrudniał wybicie piłki Reinie.

86'

Żółtą kartkę otrzymał Raul Albiol. Nerwowo zrobiło się w końcówce na boisku.

86'

Milan. Schodzi: Suso. Wchodzi: Gianluca Lapadula.

86'

Żółtą kartkę otrzymał Jorginho.

SSC Napoli
82'

Napoli prowadzi grę, osłabionemu Milanowi będzie bardzo trudno wyrównać.

80'

Milan. Schodzi: Ignazio Abate. Wchodzi: Davide Calabria.

75'

Czerwoną kartkę otrzymał Juraj Kucka. Słowak najpierw popełnił taktyczny faul i dostał żółtą kartkę, ale to mu nie wystarczyło. Kłócił się z arbitrem i wyleciał z boiska!

73'

Gol! Strzelił Jose Callejon. Napoli znów prowadzi! Donnarumma sparował piłkę po strzale Mertensa, a Callejon tylko na to czekał. 3:2!

3
73'

Arkadiusz Milik w roli dośrodkowującego! Polak mocno zagrał piłkę przed bramkę, ale prosto do Donnarummy.

73'

Napoli. Schodzi: Allan. Wchodzi: Piotr Zieliński.

70'

Żółtą kartkę otrzymał Elseid Hysaj.

68'

Napoli w natarciu, ale dogodnej okazji po stracie drugiego gola gospodarze jeszcze nie mieli.

66'

Żółtą kartkę otrzymał Suso.

AC Milan
65'

Milan nie zamierza się tylko bronić! Teraz Suso oddał strzał i wywalczył rzut rożny.

62'

Strzał Mertensa z rzutu wolnego, ale prosto w mur.

61'

Żółtą kartkę otrzymał Gustavo Gomez.

60'

Groźnie pod bramką Milanu! Milik czekał na piłkę na 5. metrze, ale dwa razy uprzedzili go obrońcy.

56'

Milik wychodził na czystą pozycję, jednak zdołał powstrzymać go Gustavo Gomez.

55'

Żółtą kartkę otrzymał Kalidou Koulibaly.

55'

Gol! Strzelił Suso. Niespodziewanie mamy już remis w Neapolu! Cudowny strzał sprzed pola karnego oddał Suso, a piłka wpadła do siatki tuż przy słupku i poprzeczce.

AC Milan
1
51'

Gol! Strzelił M'Baye Niang. Kapitalnie zrobił to Niang! Francuz wpadł w pole karne i mimo ostrego kąta zmieścił piłkę w bramce Napoli. Już tylko 2:1!

51'

Sprzed pola karnego uderzał Jorginho, ale wyraźnie chybił.

48'

Groźna akcja Milanu, którą Niang zakończył strzałem w boczną siatkę.

46'

Reina pewnie interweniował po dośrodkowaniu Bonaventury z rzutu wolnego.

46'

Początek II połowy.

45'

Milik czyhał na piłkę w polu karnym, ale tym razem obrońcy przyblokowali podanie Mertensa.

44'

Znakomicie wśród gospodarzy spisuje się Mertens. Daje drużynie więcej niż posadzony dzisiaj na ławce Lorenzo Insigne.

41'

Milan stara się atakować i jeszcze przed przerwą złapać kontakt z Napoli.

1
38'

Milik z hat-trickiem? Jeszcze nie teraz, ponieważ Polak został złapany na minimalnym ofsajdzie.

2
37'

Obiecujące są ofensywne akcje Milanu, jednak gościom brakuje nieco szczęścia w przodzie.

1
34'

Gol! Strzelił Arkadiusz Milik. Co za mecz Milika! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Polak wyskoczył najwyżej w polu karnym i idealnym uderzeniem głową nie dał szans bramkarzowi Milanu!

10
1
33'

Kolejny groźny strzał Mertensa! Donnarumma końcami palców odbił piłkę, strzelał jeszcze Milik, ale został zablokowany.

1
30'

Niegroźny strzał Jorginho z dystansu. Pewnie interweniował Donnarumma.

1
28'

Milik zagrał dobrze w tempo do Hamsika, ale ten nie zrozumiał się z Callejonem.

1
1
27'

Donnarumma uratował Milan po efektownym strzale Mertensa! Świetna parada 17-latka.

1
26'

Bacca wpadł z piłką w pole karne, ale został potrojony i nie oddał strzału.

1
24'

Napoli potrafi szybko przenieść piłkę pod pole karne Milanu, czujni muszą być obrońcy gości.

1
20'

W odpowiedzi atak Milanu, po którym niecelnie główkował Niang.

1
18'

Gol! Strzelił Arkadiusz Milik. Pierwszy gol Polaka w Serie A! Po strzale Mertensa piłka zatrzymała się na słupku i spadła pod nogi Milika, który z kilku metrów skierował ją do siatki!

6
1
16'

Posiadanie piłki od pewnego czasu na korzyść Napoli, jednak bardzo powoli rozkręcają się gospodarze.

1
14'

Piłka w bramce Napoli, jednak Romagnoli, który ostatni dotknął futbolówkę, znajdował się na wyraźnym ofsajdzie.

1
13'

Arkadiusz Milik stara się ambitnie odebrać piłkę, grając wysokim pressingiem na połowie Milanu.

1
11'

Dosyć nieoczekiwanie gra toczy się pod dyktando Rossonerich.

1
8'

Okazja dla Milanu! Po dograniu Nianga w dogodnej pozycji znalazł się Abate, jednak jego strzał przeszedł nad poprzeczką.

1
6'

Pierwsze minuty pod znakiem nieznacznej przewagi Milanu. Napoli cofnięte na własną połowę.

1
3'

Szybka akcja Milanu, którą kończył strzałem z 20 metrów Niang. Piłkę pewnie złapał Reina.