1:2
Zakończony
Grecja
90+3'

Gwizdy na trybunach, kibicom reprezentacji Holandii nie podoba się postawa zespołu.

90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

89'

Z pola karnego mocno, ale wprost w bramkarza uderzył Dost.

87'

Goście wciąż nie pozwalają Holendrom na stworzenie zagrożenia pod własną bramką. Holendrzy coraz bliżej porażki.

83'

Grecy umiejętnie zatrzymują ataki Holendrów. Gospodarze nie potrafią oddać celnego strzału.

80'

Holandia. Schodzi: Jetro Willems. Wchodzi: Bas Dost.

79'

Z pola karnego mocno, ale tuż ponad bramką, uderzył Davy Klaassen.

75'

Żółtą kartkę otrzymał Steven Berghuis.

74'

Gol! Strzelił Giannis Gianniotas. Grecja wyszła na prowadzenie! Strzał Konstantinosa Mitroglou odbił bramkarz, a Gianniotas strzałem pod poprzeczkę zdobył gola.

Giannis Gianniotas #15
Grecja
69'

Po stracie w okolicach środka pola, pod bramką Greków powstało zamieszanie, ale gościom udało się wyjśc cało z opresji.

66'

Dobra akcja Holendrów, z piłką w polu karnym znalazł się Janssen, ale pomylił się o kilka centymetrów!

62'

Groźnie zrobiło się pod bramką Kapino, ale czujność zachował Papadopoulos, który w ostatnim momencie wybił piłkę.

58'

Wciąż optyczna przewaga należy do Holendrów, którzy jednak nie potrafią poważniej zagrozić Grekom.

56'

Grecja. Schodzi: Kostas Fortounis. Wchodzi: Giannis Gianniotas.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
52'

Głośno musiało być w szatni Holendrów w przerwie. Po zmianie stron gospodarze są aktywniejsi, ale póki co niewiele z tego wynika.

komentarz
49'

Kapino kilka minut po wejściu na boisko pokazał, że jest skoncentrowany. Grek obronił mocny strzał  z dystansu Strootmana.

46'

Grecja. Schodzi: Jose Holebas. Wchodzi: Anastasios Bakasetas. Gramy po przerwie!

#0
komentarz

Pogramy jeszcze przez minutę.

41'

Niewiele wskazuje na to, że przed przerwą padną jeszcze gole. Gra jest wolna, zespoły nie kwapią się do ataku.

37'

Aktywniejsi w ofensywie są aktualnie Holendrzy, ale nie potrafią oddać celnego uderzenia na bramkę rywali.

34'

Wesley Sneijder uderzył z ok. 25 metrów i piłka przeleciała tuż obok słupka bramki Karnezisa.

33'

Holendrzy dopiero po stracie gola starają się przesunąć ciężar gry pod bramkę Greków, ale gospodarzom gra nie klei się.

29'

Gol! Strzelił Konstantinos Mitroglou. Asystował mu Vasilis Torosidis. Seria błędów w obronie Holendrów. Po kilku stratach piłkę z prawej strony otrzymał Torosidis i z pola karnego dośrodkował wprost na głowę Mitrogglou, a ten z czterech metrów zdobył gola!

28'

Pomocy medycznej potrzebował Wesley Sneijder, który ucierpiał po ostrym wejściu rywala.

25'

Konstantinos Mitroglou minął kilku rywali, ale sprzed pola karnego uderzył kilka pięter ponad bramką.

24'

Holendrzy pozwalają Grekom rozgrywać piłkę, ale po jej przejęciu natychmiast rozpoczynają szybką akcję.

1
21'

Mocny strzał Fortounisa na rzut rożny sparował Jeroen Zoet.

1
20'

Piłkę z autu wrzucił jeden z Holendrów, Manolas zbyt krótko ją wybił, a nadbiegający Wesley Sneijder uderzył obok bramki.

1
17'

Grecy starają się odpowiedzieć rywalom, ale poza sporą liczbą podań, nie potrafią zagrozić Holendrom.

1
14'

Gol! Strzelił Georginio Wijnaldum. Asystował mu Vincent Janssen. Druga groźniejsza akcja Holendrów w meczu zakończyła się golem. Janssen minął rywala i dograł do Wijnalduma, który wbił piłkę do bramki z kilku metrów!

13'

Gra toczy się w środku pola. Żadna z drużyn nie potrafi zepchnąć rywala pod jego pole karne.

1
10'

Żółtą kartkę otrzymał Kostas Manolas. Grek safulował rywala w środku boiska i przerwał dobrze zapowiadającą się akcję.