Belgia. Schodzi: Kevin De Bruyne. Wchodzi: Steven Defour.

85'
85'

Znów Kevin De Bruyne! Belg tym razem strzelił nad poprzeczką.

83'

W końcu zaatakowali Belgowie! Kevin De Bruyne uderzył bardzo groźnie z dystansu i David de Gea końcówkami palców przeniósł piłkę nad poprzeczkę!

1
79'

Koke strzelił z półwoleja z ok. 12 metrów i piłka przeleciała nieznacznie obok słupka!

78'

Diego Costa mimo towarzyskiego meczu już wdał się w małe przepychanki. Thomas Meunier nie dał się jednak sprowokować.

75'

Hiszpania. Schodzi: David Silva. Wchodzi: Lucas Vazquez. Autor dwóch goli otrzymał wielkie brawa od zgromadzonej publiczności.

75'

Hiszpania. Schodzi: Vitolo. Wchodzi: Saul Niguez.

74'

Eden Hazard groźnie dośrodkował w pole karne, jednak górą ponownie byli hiszpańscy defensorzy.

71'

Pachnie kolejnym golem dla Hiszpanii! Goście rozgrywają piłkę wokół pola karnego Belgów, a ci wyraźnie gubią się w defensywie.

67'

Belgia. Schodzi: Divock Origi. Wchodzi: Romelu Lukaku.

65'

Bardzo słabo wygląda dzisiaj gra Belgii. Nowy szkoleniowiec ma przed sobą wiele pracy.

62'

Gol! Strzelił David Silva. 2:0!!! Pewnie wykorzystany rzut karny!

1
1
61'

Rzut karny dla Hiszpanii! Jordan Lukaku sfaulował Carvajala.

59'

Hiszpania. Schodzi: Gerard Pique. Wchodzi: Marc Bartra.

58'

Kapitalna okazja dla Hiszpanii! Diego Costa dostał prostopadłą piłkę w pole karne, lecz jego strzał świetnie obronił Thibaut Courtois.

57'

Sergio Ramos huknął jak z armaty, piłka odbiła się od muru i wyleciała na korner. Po rzucie rożnym źle główkował Gerard Pique.

56'

Będzie dobra okazja dla Hiszpanii. Toby Alderweireld sfaulował na 20 metrze Diego Costę.

52'

Po zmianie stron wciąż wyraźną przewagę mają reprezentanci Hiszpanii. Belgowie mają spore problemy z wyjściem na połowę rywala.

49'

Kapitalna okazja dla Hiszpanii! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego na szóstym metrze główkował Gerard Pique, ale instynktowną interwencją popisał się Thibaut Courtois.

47'

Diego Costa nie odpuszcza! Napastnik La Roja strzelił płasko z 17 metrów, ale został zablokowany.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Sędzia doliczył minutę.

42'

Diego Costa strzelił z ostrego kąta, lecz został zablokowany. Gra Hiszpanii wygląda coraz lepiej!

41'

Znów Dani Carvajal niepotrzebnie przytrzymał piłkę i w doskonałej sytuacji stracił ją na rzecz Hazarda.

40'

Piłka w siatce Belgów, jednak sędzia wcześniej odgwizdał faul jednego z Hiszpanów.

39'

Dani Carvajal dostał świetną piłkę w pole karne, jednak zbyt długo zwlekał z odegraniem i wywalczył jedynie rzut rożny.

38'

W ostatnim kwadransie Hiszpanie mają wyraźną przewagę i praktycznie nie oddają piłki rywalom.

34'

Gol! Strzelił David Silva. Costa wycofał piłkę na 15. metr, skąd celnym strzałem popisał się Silva!

1
1
1
30'

Diego Costa jest bardzo aktywny, problem w tym, że przy każdej akcji traci piłkę.

1
28'

Jordan Lukaku świetnie zatrzymał w "szesnastce" Diego Costę.

1
27'

Hiszpania. Schodzi: Alvaro Morata. Wchodzi: Diego Costa.

23'

Problemy z jednym z mięśni ma Alvaro Morata. Napastnik Realu najprawdopodobniej nie będzie mógł kontynuować tego meczu!

20'

Pierwszy strzał w wykonaniu Hiszpanów. Z powietrza z 16 metrów obok bramki uderzył Thiago Alcantara.

20:31

Tymczasem zapraszamy na nasz piłkarski profil na Facebooku.

15'

Belgia miała rzut wolny z okolicy pola karnego, a następnie korner. Goście poradzili sobie jednak z oboma dośrodkowaniami.

13'

Niewiele dzieje się w Brukseli. Obie strony grają dość uważnie w defensywie.

9'

Ładna akcja w wykonaniu Hiszpanów. Koke wypuścił w uliczkę Albę, ten zagrał z pierwszej piłki w pole bramkowe, gdzie jeden ze stoperów w ostatniej chwili uprzedził Moratę.

6'

Pierwsza groźna okazja w meczu! Po złej interwencji De Gei futbolówkę przed polem karnym przejął Axel Witsel, który uderzył nieznacznie obok słupka.

4'

Divock Origi dostał podanie w pole karne od Carrasco, ale był na pozycji spalonej. Spokojny początek meczu, gra toczy się głównie w środku boiska.