08 gru 2016 19:00
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

90'

Timothy Fosu-Mensah ładnie zagrał w polu karnym z Ibrahimoviciem i uderzył z ostrego kąta w kierunku krótszego słupka. Lewczenku obronił nogami.

1
90'

Żółtą kartkę otrzymał Eric Bailly.

Manchester United
88'

Gol! Strzelił Zlatan Ibrahimović. Asystował mu Paul Pogba. Druga bramka dla Manchesteru! Pogba świetnie zagrał z własnej połowy do Ibrahimovicia, który pewnie wykorzystał sytuację sam na sam.

2
83'

Żółtą kartkę otrzymał Ander Herrera.

79'

Jesse Lingard strzelił z linii pola karnego, ale jeden z graczy gospodarzy skutecznie zablokował piłkę.

76'

Marouane Fellaini strzelił z główki nad bramką.

74'

Zoria atakuje, a Manchester ma wielkie problemy w defensywie. Będzie ciekawie w końcówce!

73'

Bardzo groźnie pod bramką Manchesteru! Po rzucie wolnym główkował Siwakow, ale insynktowną interwencją popisał się Sergio Romero!

72'

Ostatnia zmiana w Zorii. Schodzi: Zeljko Ljubenović. Wchodzi: Jaba Lipartia.

wchodzi Wchodzi
Jaba Lipartia #10
schodzi Schodzi
Zeljko Ljubenović #22
72'

Eric Bailly wrócił na boisko.

70'

Eric Bailly zderzył się z rywalem i potrzebuje interwencji lekarzy.

69'

I znów Dennis. Napastnik Zorii świetnie przyjął piłkę i huknął z dystansu wyraźnie nad poprzeczką. Mógł to znacznie lepiej wykończyć.

65'

Man Utd. Schodzi: Juan Mata. Wchodzi: Jesse Lingard.

61'

Zoria nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Wprowadzony Dennis jest bardzo aktywny w okolicach pola karnego Manchesteru.

58'

Dla Mchitarjana to 1. gol w barwach Manchesteru United. Ormianin rozgrywa swoje 11. spotkanie.

57'

Zlatan Ibrahimović strzelił z ostrego kąta wprost w dobrze ustawionego bramkarza Zorii.

57'

Druga zmiana w Zorii. Schodzi: Igor Kharatin. Wchodzi: Dmytro Greczyszkin.

Dmytro Greczyszkin #24
Igor Kharatin #8
54'

Zmiana w Zorii. Schodzi: Denis Bezborodko. Wchodzi: Emmanuel Dennis.

Emmanuel Dennis #42
Denis Bezborodko #21
52'

Henrich Mchitarjan znów znalazł się w polu karnym, ale tym razem zagrywał zbyt mocno do Ibrahimovicia.

48'

Gol! Strzelił Henrich Mchitarjan. Kapitalny początek drugiej części gry dla Manchesteru! Ależ rajd Mchitarjana! 27-latek dostał piłkę w kole środkowym, wbiegł w pole karne między dwóch rywali i uderzył po ziemi do siatki!

2
46'

Początek drugiej połowy.

45+1'

W dobrej okazji nad bramką uderzył Marcos Rojo.

45'

Bardzo dobry strzał Rooneya! Anglik huknął jak z armaty zza pola karnego i Lewczenko przerzucił piłkę nad poprzeczkę.

44'

W Odessie zdecydowanie najlepiej czuje się Marouane Fellaini ;)

43'

Wayne Rooney strzelił po ziemi z linii pola karnego, jednak udaną interwencją popisał się bramkarz gospodarzy.

1
38'

Eric Bailly oddał ładny strzał z przewrotki, ale na posterunku stał golkiper Zorii.

36'

Po błędzie Maty piłkarze Zorii ruszyli z błyskawicznym kontratakiem, który zakończył się niecelnym strzałem z półwoleja w wykonaniu Karawajewa.

32'

Kolejny strzał Pogby z dystansu. Tym razem Francuz wyraźnie się pomylił.

31'

W polu karnym Manchesteru wybuchła rzucona z trybun petarda. Na szczęście bramkarzowi nic się nie stało.

27'

Piłkarze Manchesteru długo rozgrywają piłkę na połowie gospodarzy. Na razie nie przynosi to większego zagrożenia.

24'

Rezerwowi Manchesteru nie mają dziś łatwego wieczoru w mroźnej Odessie.

21'

Spore zamieszanie w polu karnym gospodarzy. Jeden z defensorów w ostatniej chwili wybił piłkę sprzed nogi Ibrahimovicia. Manchester atakuje z coraz większym animuszem.

19'

Paul Pogba główkował wysoko nad poprzeczką.

18'

Ładny strzał Pogby z z ok. 20 metrów. Piłka przeleciała nieznacznie obok słupka.

13'

Strzał z powietrza Herrery nie sprawił żadnego problemu bramkarzowi Zorii.

9'

Bardzo dobra okazja dla gospodarzy!!! Kharatin uderzył kąśliwie zza pola karnego i Sergio Romero z problemami odbił piłkę. Jeszcze Petriak dobijał w boczną siatkę.

8'

Paul Pogba zdecydował się na strzał z dystansu, jednak ta próba pozostawiła wiele do życzenia. Piłka ledwo doturlała się do końcowej linii.

7'

W przypadku remisu Manchester United ma pewny awans do kolejnej rundy, a my przypominamy o piłkarskim profilu na Facebooku.

4'

Od pierwszego gwizdka optyczną przewagę ma Manchester.

1
1'