31
35
46
89'

Chytry strzał Rusnaka z rzutu wolnego z narożnika boiska, na szczęście dla nas piłka zatrzymała się na bocznej siatce. Wrąbel był źle ustawiony.

38
24
22
28
69
86'

Jan Bednarek przytomnie przedłużył dośrodkowanie Linettego z rzutu rożnego, zabrakło jednak strzału.

56
30
37
62
68
84'
84'

Słowacy starają się utrzymywać piłkę z dala od własnej bramki. Polacy będą mieli ciężko.

31
20
17
39
95
82'
99
33
30
29
30
82'
52
26
17
15
27
81'

18
80'

Fantastyczna szansa Polaków! Po dośrodkowaniu Lipskiego z rzutu wolnego, do strzału głową doszedł Paweł Dawidowicz, ale jakimś cudem obronił to Chovan!

49
19
18
20
41
78'

Gol! Strzelił Pavol Safranko.

Słowacy byli niestety skuteczniejsi. Bero wyszedł jeden na jeden z Bednarkiem, obrońca Lecha się poślizgnął, piłkę przejął Safranko i płaskim strzałem posłał ją do siatki obok Wrąbla.

107
67
58
170
420
76'

Była szansa na 2:1 dla Polski! Z lewej strony pola karnego dośrodkował Łukasz Moneta, źle interweniował Milan Skriniar, ale Karol Linetty uderzył obok słupka!

46
21
14
38
75
74'

Obie drużyny nie do końca wiedzą, czy podjąć jeszcze ryzyko, czy uszanować remis. Tempo spadło.

32
18
36
38
83
73'

Słowacja U-21. Schodzi: Adam Zrelak. Wchodzi: Pavol Safranko.

Adam Zrelak #15
41
31
29
30
35
71'

Żółtą kartkę za faul na Lipskim otrzymał Milan Skriniar.

95
39
17
16
23
70'

Dobrze zapowiadała się kontra Polaków, jednak Lobotka przeciął w polu karnym płaską centrę Kędziory.

38
16
12
20
53
67'

Po oskrzydlającej akcji Słowaków bardzo niepewnie piąstkował piłkę Jakub Wrąbel i omal nie nastrzelił Kędziory, prokurując gola samobójczego. Mieliśmy teraz szczęście.

44
22
28
18
23
67'

Zakotłowało się w polskim polu karnym po dośrodkowaniu Rusnaka z rzutu wolnego, ale Biało-Czerwoni zdołali się wyratować.

51
22
19
12
21
65'

Słowacy próbują uspokoić grę i zaatakować. Na razie są dalecy od tego, co pokazywali przed przerwą.

67
36
18
18
18
62'

Potężnie sprzed pola karnego uderzył Paweł Dawidowicz, niestety zabrakło precyzji i piłka nie poleciała w światło bramki.

35
24
24
33
74
60'

Mocno z dystansu uderzył Rusnak, jednak nie trafił w bramkę.

74
36
26
21
36
59'
55
25
23
34
19
58'

Spokojniejszy fragment, bez spięć podbramkowych.

47
18
19
27
23
55'

Bartosz Kapustka ma problemy zdrowotne, medycy opatrują też Jaroszyńskego.

31
18
29
120
55
54'

Na trybunach Areny Lublin pojawiło się 14 911 widzów.

126
45
32
24
22
53'

Poprawiła się gra Polaków. Nasi reprezentanci są bardziej zadziorni, aktywniejsi i Słowacy nie mają już takiej swobody jak w pierwszej połowie.

104
48
20
12
12
50'

Spod końcowej linii płasko dośrodkował Frankowski, ale piłkę wybił Valjent.

40
21
22
30
63
47'

Mogło być 2:1 dla Polaków! Przemysław Frankowski wyprzedził ostatniego obrońcę, miał przed sobą tylko Chovana, ale słowacki bramkarz obronił jego strzał!

68
27
28
58
60
47'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

23
17
16
15
37
46'

Początek drugiej połowy. Bez zmian.

59
23
21
18
31
45'

Jest wreszcie mała poprawa. Przemysław Frankowski zablokowany przy próbie strzału sprzed pola karnego i piłka minęła słupek.

61
33
16
13
29
42'

Z dystansu mocno, ale wysoko nad poprzeczką strzelił Karol Linetty.

65
40
51
47
52
41'

Przykro patrzeć na występ Biało-Czerwonych. Odstajemy od rywali zarówno pod względem sportowym, jak i fizycznym. Publiczność na trybunach stadionu w Lublinie może się czuć totalnie rozczarowana.

26
18
21
35
83
39'

Jakub Wrąbel sparował piłkę do boku po mocnym strzale Rusnaka. Słowacy widzą naszą słabość i atakują z dużym polotem.

42
31
36
40
70
37'

Sprzed pola karnego obok słupka uderzył płasko Jaroslav Mihalik.

42
23
26
26
29
35'

Bardzo dobra centra Mihalika z lewego skrzydła. Piłka trafiła ostatecznie na głowę Mazana, na szczęście ten uderzył nad poprzeczką.

62
36
28
25
47
34'

Milan Skriniar dość ostro sfaulował Stępińskiego. Skończyło się jednak tylko słowną reprymendą.

22
17
21
26
76
32'

Z dystansu w trybuny uderzył Jarosław Jach. Fatalna próba.

40
31
28
75
41
28'

Słowacy zatrzymali w polu karnym szarżującego Kapustkę.

43
34
31
49
101
28'

Polacy grają bardzo słabo. Poza akcją bramkową nie zaimponowali w tym spotkaniu niczym.

36
29
29
54
119
25'

Jakub Wrąbel odbił piłkę przed siebie po atomowym strzale Mihalika sprzed pola karnego, ale jakimś cudem obronił poprawkę Zrelaka! Mieliśmy ogrom szczęścia.

102
61
32
23
33
25'

Niestety znów nie wygląda to dobrze, w ataku Słowacja.

29
26
29
48
98
23'

Bero wrócił do gry po przymusowej zmianie spodenek. Poprzednie mu się porwały.

34
85
32
26
41
22'

Przerwa w grze, Bero ucierpiał w starciu z Kędziorą.

85
53
33
30
30
20'

Gol! Strzelił Martin Valjent. Asystował mu Martin Chrien.

Niestety 1:1. Mihalik zagrał przed pole karne do Chriena, ten doskonale wypatrzył Valjenta i prawy obrońca Słowaków trafił do siatki strzałem z ostrego kąta.

479
19'

Dość spokojne tempo w ostatnich fragmentach, gra toczy się w środkowej strefie.

61
38
31
26
28
16'

Biało-Czerwoni otrząsnęli się z przewagi rywali i teraz grają już lepiej.

120
49
23
20
19
15'

Rzut wolny z narożnika boiska egzekwował Patryk Lipski, ale dośrodkował nieco za mocno i żaden z Polaków nie oddał strzału.

24
23
16
78
19
12'

Jaroslav Mihalik padł na lewym skrzydle, domagając się odgwizdania faulu Kędziory. Sędzia puścił grę.

92
35
21
18
25
9'

Słowacy podkręcają tempo, Biało-Czerwoni skupieni wyłącznie na defensywie.

36
20
22
32
99
6'

Teraz wyraźna przewaga w polu naszych południowych sąsiadów.

44
31
27
35
114
4'

Płasko sprzed pola karnego uderzył Rusnak i Jakub Wrąbel wybił piłkę na rzut rożny.